tanrının kötü olduğunu düşünüyorum.

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde kahin tarafından oluşturulan tanrının kötü olduğunu düşünüyorum. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,398 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı tanrının kötü olduğunu düşünüyorum.
Konbuyu başlatan kahin
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

kahin

Kahin
Yeni Üye
onursal üye olmak için gerekli sartlar nelerdir? sade bir üye olduğum için kendini dengesiz bir sınavda hissediyorum öyle değilmi? elbisssssss :D

onursal üye olmam çin kaf dağının ardındaki 7 başlı canavarı öldürmemmi? gerekiyor . :D

dünya barışı içinde müslümanmı? olmam gerek . :) kriterler nedir?

Son düzenleme:

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
ekmeği niye kesiyorsun kırıp yesene. sevgili ay :D

Sorun değil. Kırabilirim de, ortadan ikiye bölebilirim de. imkansız değil.
[MENTION=6633]kahin[/MENTION] bey, Ekmeğin iç kısmından bir lokma ekmek ayırabilir miyim ?

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Gemıyle bır yolculuk yapıyorsun fakat gemı bır saga dumen kırıyor bırde sola dumen kırıyor gemının ıçınde neler oluyor dıye merak edıp kaptan odasına çıkıyorsun bır bakmışsın gemıde ne kaptan var nede murettebat o zaman anlıyorsun kı bu gemının kaptanı benım dıye....

İnsan kendı gemısının kaptanıdır Bazen bır çok engeller olur bazen aşılması zorlu olan yollar olur böyle anlarda insanın öncelıkle kendıyle sonrasında sorularıyla baş edebılmesı gerekır....

Bızım buralarda pısmeyen etten lezzet alamazsın derler ...Genelde ınsanların yaptıgı en buyuk yanılgılardan bırtanesıde Maya yı gölden çıkarmış olmalarıdır...

Mayayı gölden çıkaran biri canavarı gördüğünde oracıkta kalır....:) Her insan onursaldır kimse birbirinden üstün değildir...İnsan insana deger versin İnsancana katkı sunsun bu insanlık için oldukça iyi ve güzel olandır.Herkesin düşünceside kendinedir..

Öyle.

esekherif

Filozof
Yeni Üye
onursal üye olmak için gerekli sartlar nelerdir? sade bir üye olduğum için kendini dengesiz bir sınavda hissediyorum öyle değilmi? elbisssssss :D

onursal üye olmam çin kaf dağının ardındaki 7 başlı canavarı öldürmemmi? gerekiyor . :D

dünya barışı içinde müslümanmı? olmam gerek . :) kriterler nedir?

Sevgili dostum sana da sorunsal üye rankı verilmesi için gerekli yerlere dilekçe yazıyorum.

kahin

Kahin
Yeni Üye
Sorun değil. Kırabilirim de, ortadan ikiye bölebilirim de. imkansız değil.

[MENTION=6633]kahin[/MENTION] bey, Ekmeğin iç kısmından bir lokma ekmek ayırabilir miyim ?

istersen dostum seninle fırın açalım, sen çalışırsın bende kasada dururum, :D
ay sonundada parayı adilce bölüşürüz. sonunda parayı eşit bölüşücez sınavı nadil olması bakımından ama ben kasada durucam . sende 16 saat 65 derecede yanıcaksın . böylece
cehenneme gitmeden önce hazırlıklı ve dirençli olucaksın sıcaga karşı..
cennette gidersen huriler sana bayılıcak bronzlaşmış erkekler her zaman kızlar için ilgi çekmiştir.

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Guzel fıkır aslında Ay ateşi hazırlar sende ateşi yakacak odunları sırtlar getırırsın ekmekler pışerken AY ıç dukkan temızlıgı yapar sende kasaya bakarsın akşam vaktı geldıgınde ben sıze ugrararım hanı bizim ateşte yanmış kavrulmuş ekmekler değip sizde bana kasa kasa verirsiniz bende bu ekmekleri gönül rahatlıgıyla ateşle kavrulmuş ıyı mayalanmış ekmekleri talebelere veririm onlarda o ekmegin lezzetine tadına varmış olurlar...

Sonrasında bir gece hasbıhal sohbetıyle kalplerimizdeki kuru kısımları yakmış oluruz hayatımıza bir farklı güzel bakarız...Güzel bak güzel gör inşallah..

Böyle..

T

Togepi

Ziyaretçi
''düşünüyorum'' ne hoş bir kelime. Keşke yazıldığı kadar icraata dökülebilse.

kahin

Kahin
Yeni Üye
hepiniz için dua edicem ama gerçeklemiyecek biz boşuna kahin! olmadık. amin amen :D

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
ekmeği niye kesiyorsun kırıp yesene. sevgili ay :D

istersen dostum seninle fırın açalım, sen çalışırsın bende kasada dururum, :D
ay sonundada parayı adilce bölüşürüz. sonunda parayı eşit bölüşücez sınavı nadil olması bakımından ama ben kasada durucam . sende 16 saat 65 derecede yanıcaksın . böylece
cehenneme gitmeden önce hazırlıklı ve dirençli olucaksın sıcaga karşı..
cennette gidersen huriler sana bayılıcak bronzlaşmış erkekler her zaman kızlar için ilgi çekmiştir.

Yalnız, sormanızı beklerdim bir lokma ekmeği neden ayırmak istediğimi!

Ayy en büyük hayalim! küçük bir butik firinim olmasi. yemeye kıyılamayan pasta-kurabiye börek çörek simit donut berliner yapmak benim olayım! Ben calisip üretirim, siz kasada durabilirsiniz.1. bronz ten hiç sevem! 2. ben zaten huriyim! o nasıl olacak ?asksh

kahin

Kahin
Yeni Üye
atheistler nasıl? dua ediyor acaba eyyyy tesadüff yalnız sana inandım yalnız sana ibadet ettim. :D
şempanzenin ortak atası adına yemin ederimki biyolojık olarak tövbe edicegime hiçliğin adı adına yemiin ederim.
:D

kahin

Kahin
Yeni Üye
Yalnız, sormanızı beklerdim bir lokma ekmeği neden ayırmak istediğimi!

Ayy en büyük hayalim! küçük bir butik firinim olmasi. yemeye kıyılamayan pasta-kurabiye börek çörek simit donut berliner yapmak benim olayım! Ben calisip üretirim, siz kasada durabilirsiniz.1. bronz ten hiç sevem! 2. ben zaten huriyim! o nasıl olacak ?asksh

hurimisiniz? aman tanrım yoksa öldümmü? burası neresi? diğer huriler nerde? :D 71 adet daha olması gerekiyorda. .:D

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
atheist ınanmadıgı ıcın dua etmez ki o yuzden bu ıkılemde yaşanmaz. :)

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Aynen öyle kimseye zorla gel inan diyemezsin seçimi kendi yapar ileride haklımıymış değilmiymiş onu öldükten sonra farkeder ve görürler zaten..

kahin

Kahin
Yeni Üye
agnostik şiiri ile noktalıyalım günü, herkese saygılar sevgiler :D

,Bir gece Balat’ta yağmur yağıyordu
bir kilisenin kapısını çaldım
rahibeler çorba verdiler
dedim ki onlara Tanrı
ile arama aklım girdi ve gördü
özüm her türlü karanlığı
yeşilini, mavisini, beyazını
Balat’ta bir gece yalnız
olabildiğimce sarhoştum
beklemeyi bilen dedim
taş olmayı da bilir
ben sonsuzluğa uydum
ve sonrası agnostik
uyumaksa ölümdür
karanlığım bıyıksız
ışığı giderken söndür

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Lambada ki ışıgı yakmak için tek yapman gereken priz dügmesine basmandır bu kadar basıt :)

kahin

Kahin
Yeni Üye
Aynen öyle kimseye zorla gel inan diyemezsin seçimi kendi yapar ileride haklımıymış değilmiymiş onu öldükten sonra farkeder ve görürler zaten..

sanırım bu arkadaş daha önce ölmüş tebrübeli öyle değilmi? eşek herif nerdesin? :D

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar