kahin
Tepkime puanı
4

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Ben de agnostiğim ama bu doğrularım olmadığı anlamına gelmez. Benim agnostikliğim daha çok 'kesin' olduğu öne sürülen doğrulara şüpheci olarak yaklaşmak.

  sanalmanik'in düşünceleri benim de hoşuma gider ancak benim düşüncelerim üzerinde fazla durulmamış ve sade iken (bir amacımın olmamasının yan etkisi galiba), sanalmanik'in düşünceleri, araştırılmış, üzerinde durulmuş ve karmaşıktır.

  Söylemek istediğim; birçok başlıkta, benzer konulardan bahsedip sözü her defa benzer yerlere getirmeniz ve insanların düşüncelerine ciddi olmayan bir yaklaşımla yorum yapıp o insanların düşüncelerini değiştirmeyi ummanız.
  Merhaba dostum. Türkiye Ateizm derneği başkanı filan mısın? :D Hiç senin gibi tutkulu dindarsavar ile karşılaşmadım ömrümde.
  şu biilnmeyen ziyaretçi senmısın? yoksa süreklı bilinmeyen ziyaretçi profılı diyor.
  artık dostmu? olduk eğer gerçekten dost olduysak bazı konularda haklı olduğumu
  çok net görmeniz gerekmezmi? ben fesefe terimlerini fazla kullanan biri değilim
  ama bu konuda özellikle sizin formunuzda isim vermek istemıyorum bazı üyeler beni agır
  biçimde aşagılayarak eleştirmıştır. umarım onlarada 1 haftalık uzaklaştırma cezası verirsiniz. yani sadece ben aşagılıyorum diye beni uyardıgınız kadar o üyeleride uyarmanız gerekmezmı?
  Dostum her sitenin kurallari farklidir ve bu kurallar senin kafanda kurguladigin sekilde olmak zorunda degil. Boyle bir karar alinmis, sen buraya uye olmadan kurallari kabul ettigin formu imzaliyorsun bilmiyorum farkindamisin. Herhangi bir semavi dini assagilayici konu acmaya devam etmeyin lutfen. Tesekkurler.
  Sayin kahin ; kullanicilarin onemlibir bolumunun dini degerlerine alenen hakaret icerikli konular açmak yasaktir. Devam etmeyin lutfen.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst