Seslenme odası

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde nirvana tarafından oluşturulan Seslenme odası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,516 kez görüntülenmiş, 134 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Seslenme odası
Konbuyu başlatan nirvana
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

karamel

Meraklı Üye
Yeni Üye
Ben de zaman zaman kızsamda, çocuksu saflıkla hareketlere girsemde burda ki , ortam ve insanları seviyorum..

sakal

Kahin
Yeni Üye
yokluğun hissediliyor birazdahaderinmavi,bir şey yazmasan da arada bir onlıne görmek sevindiriyor beni.

flzf

Filozof
Yeni Üye
yokluğun hissediliyor birazdahaderinmavi,bir şey yazmasan da arada bir onlıne görmek sevindiriyor beni.

Aynen şu sıralar site baya hareketlendi taze kanlar geldi diyebiliriz senide aramızda görmek çok şahane olacak aslında [MENTION=3289]birazdahaderinmavi[/MENTION]

birazdahaderinmavi

Kahin
Yeni Üye
sağol sakal... ben de sizleri özlüyorum ve arada sırada gelip ne olup bittiğini, neleri tartıştığınızı görmek istiyorum; hepinizi dostça ve içtenlikle selamlıyorum... filozofa da sevgiler...

flzf

Filozof
Yeni Üye
neden uzaktan bakıyorsun kim kızdırdı seni böyle :)

birazdahaderinmavi

Kahin
Yeni Üye
sn. adminin felsefeyi sınırlandıran tavrı umudumu kırdığı için uzaklaştım; ama uzatmayalım isterseniz; hepinize teşekkür ediyorum...

flzf

Filozof
Yeni Üye
Birde şöyle düşün böyle bir zemini hazırlamak o kadar kolay değil.Bu siteyi finanse eden teknik vs sorunları ile uğraşan biri sence sırf egosunu tatmin etmek adınamı birşeylerde sınırlayıcı davranmış olabilir. Aranızda ne gibi bir anlaşmazlık geçti bilmiyorum fikirlerini bilgilerini paylaşmanı isteyen insanlara karşı biraz bencilce davranıyorsun. Şu siteye o kadar zamandır gelip giderim daha tekbir admin yönetici ile tanışmışlığım yok herkesi yazdığı kadarı ile tanıyorum. Çünkü herkes burda paylaştıkları ile var doğrusu bu tavrımdanmıdır yoksa bana delimi divanemi gözüyle bakıyorlarda bu kadar görmezden geliyorlar anlamadım zaten çünkü sınırları epey zorladım :) Ama gördüğün gibi burdayım çünkü senin gibi fikirlerini savunma tarzını beğendiğim birsürü insan var şunu gelinde tatlıya bağlayalım yahu :)

Not : Ha buarada bir hafta kadar uzaklaştırma aldım ondada artık dümdüz sövme noktasına gelmiştim onu saymıyorum tabi :)

seyrialemir

Meraklı Üye
Yeni Üye
Günaydinlar keyifli pazarlar arkadaslar.
Simdilik sayfanin keyfiyle mesgulüm, ama cok keyifli oldugundan kuskum yok.
selamlar

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
sn. adminin felsefeyi sınırlandıran tavrı umudumu kırdığı için uzaklaştım; ama uzatmayalım isterseniz; hepinize teşekkür ediyorum...

Felsefeyi hiç kimse sınırlandıramaz sadece sanal ortam olması sebebi ile hukuk dışı yorumlar site adminlerini ve sizleri çünkü siz de yöneticiydiniz zora sokabileceği için kısa süreliğine tedbir alınmıştı. Aranızda konuşup çözebilirdiniz, hepiniz eğitimli belli bir kültür seviyesine sahip insanlarken nasıl olduysa herkes kaçmayı seçti. Keşke böyle olmasaydı:(

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
hiçe yoğa değil bu seslenme gelene -kalbime/içime-çığkıma ve de çağırdığıma ve içten beklediğime/çağırdığıma-klarıma

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Genele sesleneyim nedir bu sessizlik yazın çizin katılın
Zaten dünya anlamsız bir oyun salonu
Bari rolünüzü ekstra oynayın ve renk aktın
Çokta kasmaya gerek yok. Önemli şeyler zamanı tabi ki ketum ve ciddileşeceğiz.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Günaydın Panoptikon halkı

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Basit bir sosyal grubunun bile bir üst adı ilke ve kural çizgisi var

Felsefe için bu basit
Felsefe nettir

Felsefe din değildir
Felsefe bilim değildir

Din/Teoloji tanrı işiyle fikriyle ilgilenir
Bilim (Fizik Biyoloji Kimya) Evreni anlamaya insan yaşamını kolaylaştırmaya çalışır ve belli ilkeler kurallar genelgeçerler üretir
Felsefe serbest özgür düşünce ve bilgi kuramı ile ilgilenir

Felsefe senin Türkiye vatandaşı diye bir şey olmanla ilgilenmez
Felsefe senin dinsel düşüncenle ilgilenmez
Felsefe bunları yerel kültürel kişisel folklorik değerler ve zenginlikler olarak alır, evrensel dizgeye katar. Genel bir düşünce süreci yürütür.

Gruba foruma dahil olan daha 5 üye bunu yansıtamıyorsa buraya ziyaretçi olarak gelen üye eski üyeler bile ziyaret etse 5 konu başlığı okur gider burda kimse yok der

Felsefe adına saygı duyuyor duyacaksınız dininizi felsefeden uzak tutun
Teoloji filozofi ayrımını lütfen içselleyin
Hatta diliniz ırkınız milliyetiniz bunlar felsefeyle ilgili değil
....
Evrensel söylenceler

Buraya gelen aday üye nin sessiz sesi
Buraya din var /savunuluyor...
Bura hala.....vs
....

...

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.