Seslenme odası

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde nirvana tarafından oluşturulan Seslenme odası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,512 kez görüntülenmiş, 134 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Seslenme odası
Konbuyu başlatan nirvana
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Talha, Konunun tartışılması gereken yer burası değil.

Buyur, yazdığın teknik sorunları biz düzeltemedik. vbulletin destek sayfalarında da bulamadık. İşte Google burada. Forumumuzun bağlı olduğu sistem de Vbulletin Version 4.1.11. Google'da hemen browserinda.. Bul ve bize yaz çözümü, biz de düzeltelim. Hariçten gazel okumasın kimse lütfen.

Foruma olan saygını anlıyorum fakat bu konu yönetimde tartışılırken buraya böyle bir başlık açmanı anlamıyorum. Bir şey yazacaksan, önceli yönetimde Bilgilendirme paneline yazacaksın..

Ben hep buradaydım, buradayım, burada olacağım!

Yazılanları, tartışmaları, her mesajı okuyorum. Kendimce düşünüyorum ve sadece gülüyorum. Yazdığınız her mesaja diyecek bi'şey buluyorum ama bi'şey de demiyorum. Çünkü ben prensip sahibiyim. "Su olmadıkça, ateşten uzak durmak." benim prensibim. Kavganızı/Şamatanızı durduracak güçte değilim, bu sebepten olaya girmiyorum. Ama dediğim gibi hep buradayım ve olanları izliyorum. Kavga dışındaki konulara yazıyorum, siz de yazın. Bitirin şu kavgayı, yeni gelen üyelere rezil oluyoruz.
Biraz sakinleşin...

İşiniz gücünüz kavga! Kaçınız yeni gelen üyelerin yeni açtığı başlıklarla ilgileniyor? Az sayıda kişi ilgileniyor ama kavgaya herkes katılıyor. Benim "Teknik Sorunlar" kısmına yazdığım sorunların kaçı giderildi? Tartışmak daha kolay, iyi ki TARTIŞMA PLATFORMU burası.

Tekrarlıyorum, teknik sorunlar giderildi mi? HAYIR!
Peki, çeşitli bahaneler/gerekçeler/sebepler ile üyeler banlandı mı? EVET!

Ben 31 Aralık 2010'da bu foruma üye oldum. Burayı çok seviyorum! Üye olduktan bir kaç ay sonra Felsefe Aşığı olup rengimin mor olduğu günü unutamam. Aylar sonra MOD olup rengimin yeşil olduğu ve bana talhacan@felsefe.net diye mail adresi verildiğini de unutamam. Aslında bunlar basit şeyler, admin panelinden 2 dakikada yapılabilecek şeyler ama benim bu forumu seviyor olmam, her şeyi daha güzel kılıyor. Hatta yazın kısa bir süre Adminlik de yapmıştım. Burada önemli olan Admin olmuş olmam değil, bana Adminlik verilecek kadar güvenilmiş olmam. Yani benim sevdiğim forum bana güvenmiş!

SAYGI ZORAKİDİR, SEVGİ TERCİHİDİR. Yani forumu sevin, zorlamayla hiçbir yere varamayacağız(!)

glsezinrs

Kahin
Yeni Üye
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum tüm üyelerin..Bugün tören giysileri içindeki minikleri görünce,onlardan biri olup bayramın saf coşkusunda kaybolmak istedim..

fef elif

Felsefe.net
Yeni Üye
belki duymuşsunuzdur, Sakarya Üniversitesinde 12.sinin düzenlendiği tüföb kongresi vardı. çok mükemmel bildiriler,tartışmalar,arkadaşlık ortamı oldu. 35 üniversiteden gelen yaklaşık 600 kişilik bir gruptu bu. yapılan bildirimlere o kadar özendim ki size anlatamam. seneye 13.sü mardinde düzenlenicek ve bende burda bildiri yayınlamak istiyorum ama nasıl olucağına dair hiç bir fikrim yok. siz değerli arkadaşlarımın görüşlerine başvurmak istedim. beni cevapsız bırakmazsanız çok memnun olurum

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Sitemizde bulunan Etkinlikler başlığına ( Etkinlikler ) konunuzu açarsanız sabit yukarıda tutunmasını sağlarım. Bu şekilde konu güncellikten uzaklaşmaz.. İlgili olanlar zaten başlığa yazacaklardır. Farklı bir öneriniz varsa dinleyebiliriz. Sonuçta Felsefe.NET olarak Felsefe öğrencilerini burada görmekten, burayı takip ediyor olduklarını bilmekten keyif duyarız.

belki duymuşsunuzdur, Sakarya Üniversitesinde 12.sinin düzenlendiği tüföb kongresi vardı. çok mükemmel bildiriler,tartışmalar,arkadaşlık ortamı oldu. 35 üniversiteden gelen yaklaşık 600 kişilik bir gruptu bu. yapılan bildirimlere o kadar özendim ki size anlatamam. seneye 13.sü mardinde düzenlenicek ve bende burda bildiri yayınlamak istiyorum ama nasıl olucağına dair hiç bir fikrim yok. siz değerli arkadaşlarımın görüşlerine başvurmak istedim. beni cevapsız bırakmazsanız çok memnun olurum

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Sesleniyorum, sesleniyorum, yeni üyelere sesleniyorum!
Bir şeyler paylaşmak, konu açmak en doğal hakkınız ama açacağınız başlıkları uygun kısımlara açın. Neden her başlığı "Genel Tartışma Kısmı"na açıyorsunuz?
Hepinizi seviyorum, iyi forumlar :)

not: Açtığınız başlıklar uygun kısımlara ben tarafından taşınıyor...

Beril

Üye
Yeni Üye
Kaç zamanı böldüm kaç kere ölüp dirildim sesinizde
Yaşadım belki; ama gaybında kahpe pişmanlıkların...
Yürek parçalayan merhamet dileyişlerinde kalblerinizin
Yok-idiniz ben gördüm dipsiz karanlığında gecenin
Ve hiçkimsesiz seviler gibi öksüz sessizliğim
Geldiğinde haykıracak Aşkkk!!! aşk! diye

birazdahaderinmavi

Kahin
Yeni Üye
i.s. 1919 yılının mayıs ortaları,.... bütün bir tarihimiz boyunca kesin bir yok oluşa hiç bu kadar yaklaşmamıştık.... ve bizim için ''öldü'' dedikleri noktada, büyük bir makedonyalının, mustafa kemal paşa'nın öncülüğünde yedi düveline de düvel-i muazzamasına da emperyalizmine de cesaret ve aklın gücüyle meydan okuduk ...ve tam anlamıyla küllerimizden doğarak, bütün dünyayı şaşkınlık içinde bıraktık... bugün değerini pek bilemesek de 19 mayıs yalnız türklerin değil, diğer ezilen halkların da tarihlerinde bir kırılma noktasıdır... büyük bayramdır... kutlu olsun...

Süreyya Önal

Sorgucu Üye
Yeni Üye
teşekkürler birazdahaderinmavi

-modern çağların- uluslararası politikaları, siyaset ağı ile insanlığı un ufak etme gayretinde yine halkları kullanan emperyalist çarkın dişlilerine karşı

yurtlandığı yurdunu savunan direnen insanlığın onurlu mücadelesini
başta lideri M.K.ATATÜRK ile o direniş savunma mücadele ruhunu yaşamış -yaşayan-unutmayan herkesi
bu günde minnet duygularım ve saygı ile anıyorum ben de

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Geri Geldim, Hoş Geldim!
LYS olduğu için 2 hafta forumu biraz ihmal ettim, yokluğumu hissettiniz mi? Galiba hissetmediniz :) Olsun, yine de geri geldim.
Hepinizi özledim...

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
MERHABALAR! :D
Arkadaşlar, daha iyi forum için sözlüklere, twitter'a ve facebook'a daha fazla vakit geçirmenizi istiyorum. Sadece istiyorum, bu bir rica :) Şaka bir yana, forumda ChatBox kısmı da var. Forumu güzel ve temiz kullanalım, ha?
Herkese selamlar...

meyelan

Filozof
Yeni Üye
yaklaşık 4 yıl önce açmışım bu başlığı ,yaşlanmışım anlaşılan,saç sakal da beyazladı zaten belli ediyor kendini zaman..değişen bir nanede yok sanki hayatta çok ama yok...chatbox elimizde kalınca dönelim odamıza dedim.Asosyalim şu ara ama selam verip alasım var,iyi dilekler görmek istiyor insan.
önce ve yeniden aydınlık bir gün diliyorum size ,şöyle güneşlisinden...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
yaklaşık 4 yıl önce açmışım bu başlığı ,yaşlanmışım anlaşılan,saç sakal da beyazladı zaten belli ediyor kendini zaman..değişen bir nanede yok sanki hayatta çok ama yok...chatbox elimizde kalınca dönelim odamıza dedim.Asosyalim şu ara ama selam verip alasım var,iyi dilekler görmek istiyor insan.
önce ve yeniden aydınlık bir gün diliyorum size ,şöyle güneşlisinden...

Slm, iki tane nikiniz var anlaşılan...Chatbox, forum ortamını daha canlı tutuyordu fakat virüs sebebi ile kaldırıldı ne yazık ki...

meyelan

Filozof
Yeni Üye
Slm, iki tane nikiniz var anlaşılan...Chatbox, forum ortamını daha canlı tutuyordu fakat virüs sebebi ile kaldırıldı ne yazık ki
cry1.gif
idi evet teknik problem sebebiyle kullanamadım mecburen,pasifize durumda ama aynı kişiyim evet.ama yazının kalanıda var ,ısrarla günaydın :D

meyelan

Filozof
Yeni Üye
tünaydın tuhaf bir kelime benim için yoksa gece gündüz dümdüz devam hayat bana..selametle bugünlük bu kadar saçmalamışım yeter ,yazık insanlara da ..değil mi görüşmek üzere efenim cümleten..

meyelan

Filozof
Yeni Üye
ne zaman saate baksam 02:02, 03:03 gibi saat dakika aynı rastlarım nasıl bir ritimse artık.şimdi yok tabi gece çalışmıyor sistem karıştı herhalde.
kaptanın seyir defterine ek (seviyorum uzay yolunu) ;güzel bir gece sabaha kadar ezginin günlüğü dinlemek zorunda herkes ,yapacak birşey yok açın kulaklarınızı.. koğuş kalk..
[MENTION=4524]sladko[/MENTION] bırak tanrı uyusun biraz :Diyi geceler ,,,

flzf

Filozof
Yeni Üye
Garip birşey oldu bu başlığı açtım konunun epey önceden açıldığını tahmin etmiştim zaten nirvana isimli üyeyi meyelan ile karıştırdım allah allah ne ara üye olduda bu başlık açıldı o kadar yazı yazıldı dedim birkaç sn lik bir düşünceydiki orda nirvana yazdığını fark ettim fakat herzamanki gibi son sayfaya tıklayınca meyelanın aslında eski bir üye olan nirvana olduğunu öğrendim yaşlarda aynı yazıyo ya ordan birde nirvana meyela ses uyumuda var bu saatte hemen bilinç bağlantı kuruyor sn yenin bilmem kaçta kaçında bisürü işlem yapmanın neticeleri itibari ile bir tesadüf oldu beynim için :)

sladko

Felsefe.net
Yeni Üye
ne zaman saate baksam 02:02, 03:03 gibi saat dakika aynı rastlarım nasıl bir ritimse artık.şimdi yok tabi gece çalışmıyor sistem karıştı herhalde.
kaptanın seyir defterine ek (seviyorum uzay yolunu) ;güzel bir gece sabaha kadar ezginin günlüğü dinlemek zorunda herkes ,yapacak birşey yok açın kulaklarınızı.. koğuş kalk..
@sladko bırak tanrı uyusun biraz :Diyi geceler ,,,

İyi bi konu. Takıldım kaldım kaç gecedir. :)

ls2

Kahin
Onursal Üye
diyelimki cehennemdeyiz..zaman geçmeye başladı..1 trilyon yıl, 2 trilyon yıl, 3 trilyon yıl geldiik 8 trilyonuncu yıla.. ya o zaman diyelim 3 trilyonuncu yıldaki şeyleri hatırlarmıyız sizce böyle bir hafıza olabilir mi ya?:D bu zaman dedikleri harbi yalan dolan ya:)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç