Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde telrunya tarafından oluşturulan Karalama Defteri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 207,442 kez görüntülenmiş, 1,750 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Karalama Defteri
Konbuyu başlatan telrunya
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan velevki
P

Pyramos

Ziyaretçi
Kadınla erkek sevgi kavramına farklı içerikler yüklüyorlar gibi geldi..Acaba?

evet..bencede farklı hatta belkidem çok farklı..''gözleri görmeyen birine, görmenin nasıl birşey olduğunu nasıl anlatabilirsiniz'' ? işte iki tarafta birbirini maksimum bu kadar anlayabilir gibime geliyor:)

(bu söz replikti sanırım ..hatırlamıyorum ama bana ait olmadığına eminim:) )

glsezinrs

Kahin
Yeni Üye
evet..bencede farklı hatta belkidem çok farklı..''gözleri görmeyen birine, görmenin nasıl birşey olduğunu nasıl anlatabilirsiniz'' ? işte iki tarafta birbirini maksimum bu kadar anlayabilir gibime geliyor:)

(bu söz replikti sanırım ..hatırlamıyorum ama bana ait olmadığına eminim:) )

Kadınlar sevgiyi doğal olarak üretir.İneklerin süt vermesi gibi.:D...Erkekse üretimden kar etmekten -en azından zarar etmemekten- yanadırlar..*:)

P

Pyramos

Ziyaretçi
Kadınlar sevgiyi doğal olarak üretir.İneklerin süt vermesi gibi.:D...Erkekse üretimden kar etmekten -en azından zarar etmemekten- yanadırlar..*:)

Kendi adıma kabul etmek zorundayım:) baktım fizibilite raporlarında zarar riski seviyesi bana uygun değil, üretim işine hiç girmemeyi tercih ederim:) çünkü bazen ''mutluluk, mutlu olmanın en iyi yolu değildir'':)

kağıtgemi

Felsefe.net
Yeni Üye

sayın glsezinrs
erkek mi üretimden kar sağlıyor yada zarar etmiyor!? eninde sonunda sonuca bakınca kadınları kendi kendilerine aşık ettiklerini görüyorum,neticede sevgiden anlayan biz başlatan biz bitiren biz yaptıklarının tümüyle gurur duyan biz ve karşısında ezik bir şahsiyet:p

glsezinrs

Kahin
Yeni Üye
sayın glsezinrs
erkek mi üretimden kar sağlıyor yada zarar etmiyor!? eninde sonunda sonuca bakınca kadınları kendi kendilerine aşık ettiklerini görüyorum,neticede sevgiden anlayan biz başlatan biz bitiren biz yaptıklarının tümüyle gurur duyan biz ve karşısında ezik bir şahsiyet:p

Alkış.......

telrunya

Düşünür Üye
Yeni Üye
Ahmet Şık ve Nedim Şener'in tahliye edilmediği haberini 20 dk öncesinden samanyolundan öğrenmek de hayli ilginç..

telrunya

Düşünür Üye
Yeni Üye
aşağıdan yukarıdan yolun sonunu görüyorum.

telrunya

Düşünür Üye
Yeni Üye
biri yazık sana dedi. öteki aptalsın. diğerleri de hep bi' şeyler dedi. ben de tek cevap verdim | non serviam.

P

Pyramos

Ziyaretçi
biri yazık sana dedi. öteki aptalsın. diğerleri de hep bi' şeyler dedi. ben de tek cevap verdim | non serviam.

dedilerki 100 gün bekliyeceksin..şartlar zor bakalım dayanabiliecek misin .. buna kimse dayanamaz ölürsün dediler..99 gün bekledim..100.cü günün şafağında çektim gittim.. kaybettim..çünkü ; inanmamak istiyordum..

P

Pyramos

Ziyaretçi
Ölümü düşünüyorum herşey küçülüyor..en heybetli olanlar bile..sevdiklerinin ölümünü düşünmek çok büyük ızdırap..ama kendininkini düşünmek şifa üstüne şifa..herşeyin anlamı nasılda değişiyor.. anladım ki ölümü hatırlayan adam kötü adam olamaz..

telrunya

Düşünür Üye
Yeni Üye
fazla bilmeden yorum yapan bensem; ben espri amacı /çabası ile yazdımdı:) ama fazla bilmek bir mecazsa ve bu STV ye gönderme ise o kanal -apaçık- iktidar Borazanıdır..al gülüm ver gülüm hesabı:)

Rahatsız oldum sanırım öyle stv izleme imasından. :) espri amacını anladım şimdi, dert değil :)

P

Pyramos

Ziyaretçi
Ruhum çalkalanıyor, duygularım birbirine çarpıyor. - Ağır Roman (replik)

Burası , şansına meydan okuyacağın yer değil burası benim şehrim lemm ! batman -the dark knight ..diyecem ama değil ben uydurdum :)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar