Genel Sohbet

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Mara tarafından oluşturulan Genel Sohbet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 21,775 kez görüntülenmiş, 279 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı Genel Sohbet
Konbuyu başlatan Mara
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

Mara

Üye
Yeni Üye
@X o kadar haklısın ki lakin düşünüyorum hangi arkadaşımı kurban edebilirim [MENTION=4925]Alper[/MENTION] e diye hiçbirine kıyamıyorum.....

Bence forum için bir şeyler isteyeceğiz diye yaptırmıyor pc i hem belki pc bozuk bile değildir emin olamıyorum da zira tembelliği ve çapkınlığı ile nam salmış Alperimizden ben bu sıralar her şeyi beklemekteyim.

Evlense de tüm hatunlar ve biz bir rahatlasak yahu :)

Alper

fadminfon
Onursal Üye
@X o kadar haklısın ki lakin düşünüyorum hangi arkadaşımı kurban edebilirim [MENTION=4925]Alper[/MENTION] e diye hiçbirine kıyamıyorum.....

Bence forum için bir şeyler isteyeceğiz diye yaptırmıyor pc i hem belki pc bozuk bile değildir emin olamıyorum da zira tembelliği ve çapkınlığı ile nam salmış Alperimizden ben bu sıralar her şeyi beklemekteyim.

Seninle konuşmuyorum ben farkındaysan!

Objectivity

Kahin
Onursal Üye

Vay vay vay! Alper neymiş de haberimiz yok!
Sessiz, sakin, kafasına vur ekmeğini al tarzında birisi sanıyorduk ama hakikat çok farklıymış.
Sessiz durandan korkacaksın diye atalarımız boşuna dememişler.

Evlenmesi de iyi olmaz bence çünkü evleneceği insana yazık olacaktır. Alper'in öncelikle evlilik ve ilişki terapisti Selin Karacehennem ile görüşmesini tavsiye ediyorum. Birkaç seans sonra Alper'i muma çevireceğinden hiç şüphem yok.

Not: Tepki butonuna öncelik verirsek çok sevinirim.:)

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
Mis gibiyim rahat bir koltuğa yayılmış çayım eşliğinde forumda dolaşıyorum. Siz nasılsınız, keyfiniz yerinde mi?

Meah. Fena değilim ya, yeşil çayımı koydum. Bir sitede yazarlığa başlamıştım, ona yazı hazırlıyorum şimdi. Bayağıdır aktivitelerimi ihmal ettim ama.

Mara

Üye
Yeni Üye
Merhabalar;
Teşekkürler ben de iyiyim [MENTION=6663]LastOutlaw[/MENTION] kolay gelsin size de. [MENTION=6533]ÜstünKişi[/MENTION] afiyet olsun size de :)

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
Ben sahsen çok iyiyim! Mutluyum da. Aldığım kararları bir bir uygulamaya başladım. Sizi ilgilendirmiyor tabi ama ben yine de söylemek istiyorum asdhjk sağlıklı beslenme eşliğinde spora basladim.

Bu da limonlu yeşil çayim! (sallama değil ha! %100 organik)

Son düzenleme:

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye

Şu şarkıyı geçen sene dinlemeye başlamıştım, hala vazgeçilmezim. Sözleri, Morrisey'in sesi her şeyi ile muazzam ya.

esekherif

Filozof
Yeni Üye
Merhabalar, cağğğnımıniçi sokak kedilerimin 2sinin kısmi felç 2sinin gençlik hastalığına yakalanmasından ve yine sokağımdaki çok sevdiğim bir köpeğimin eserekli canı sıkılan bir ev teyzesi tarafından bunalttığı belediye ekiplerince barınağa alınmasıyla akabinde benim de ağır bir grip vakasıyla karşı karşıya kalmamla bu bir aylık süreç cehennem önizlemesi olarak bende kaldı. Pek online olamadım, geldim baktım yazamadım. Gelen herkes hoş gelmiş diyorum öncelikle, gösterdiğiniz katılım için de teşekkür ediyorum.

Forum için planladığımız şeyler ile gerçekleşen şeyler arasında ne yazık ki dağlar kadar fark var bunun sebeplerinden bazıları şöyle; Brütüsler 2018 Türkiyesinde hâlen çevremdeymiş yani yapar zannettiğim yapmadı destek olur dediğim olmadı biraz durumlar karıştı, bir diğer sebebi [MENTION=4925]Alper[/MENTION] in pc arızası, bir diğer sebebi benim bilgisayardan daha çok kedilere köpeklere yönelmiş olmam (malum kış geliyor havalar soğudu hasta olanlar evsiz kalanlar derken ortalık bende birazcık karıştı) ve bir diğer sebebi sanıyorum ki en önemli sebebi de bu günümüz insanının artık sorgulamak istemiyor olması, düşünmek dahi istemiyor olması, felsefeden hızla kaçıyor olması. Çünkü fazlasıyla yüzeysel ve kapitalist bir çağdayız takdir edersiniz ki ve bazen bilmemek kimilerini(aslında çoğunluğu) daha mutlu ediyor. Bazıları da çok yorgun mesela ben gibi, mesela @X gibi mesela [MENTION=4933]esekherif[/MENTION] gibi onlar adına konusuyorum ama hak vereceklerdir. Yıllardır böyle platformlarda, sokakta, arkadaş ortamlarında din/siyaset(aslında özellikle siyaset)/ insanî değerler ve kavramlar üzerine tartıştık, konuştuk, kırdık/kırıldık ki şimdi ben mesela bazen konuları görüyorum uzun uzun yazmak istiyorum ama yorgun hissediyorum karşı tarafın yahut coğunlugun aşağı yukarı nereden yakaladığını görüp konuyu, biraz tembellik edip yazmaktan kaçınıyorum. Bunda tabi en çok tartışmayı adabımızla çoğu zaman bilmiyor olmamız etkili, saygıyı bilgi çarpıştırırken bırakmamız gerektiğini zannetmemizle alakalı. Yani beyler ve hanımlar bende, birazcık da yönetimde durumlar böyle samimi bir açıklama/selam ediş olsun istedim.

Forumda bazılarınızın beğenmediği, eleştirdiği alanlar açtık ama bunları yapmadan önce yukarıya Düşünce-Eğlence-Paylaşım Forumu ibaresi ekledik yani her zaman derine dalamayız her zaman tematik olamayız bazen kafa boşaltacağımız, kendimizi farklı ifade edecek(müzik,şiir,fotoğraf,birkaç cümlemiz belki vb.) alanlar da olsun istedik.

Tüm anlayışınız ve hoşgörünüz için çok teşekkür ederim kendi adıma;

Ee nasılsınız o hâlde? :rolleyes:

"Azrail gelmişte can talep eyler benim can vermeye dermanım mı var "

Aze

Üye
Yeni Üye
Forum aşırı kasıyor yoksa sorun sadece bende mi?
Bir sayfa açılana kadar post gidene kadar cinnet geçiriyorum
Kasıyor derken msnye mi gecsek yakışıklı diyesim geldi lol

Son düzenleme:

Mara

Üye
Yeni Üye
Forum aşırı kasıyor yoksa sorun sadece bende mi?
Bir sayfa açılana kadar post gidene kadar cinnet geçiriyorum
Kasıyor derken msnye mi gecsek yakışıklı diyesim geldi lol

Bebeğim gün içinde derslerim vardı giremedim lakin sabah girdiğimde ve akşam girdiğimde herhangi bir hız sorunu yaşamadım ben başka yaşayan arkadaşlar da varsa yazsın da [MENTION=4925]Alper[/MENTION] i biraz darlayalım :)

Aze

Üye
Yeni Üye
Bebeğim gün içinde derslerim vardı giremedim lakin sabah girdiğimde ve akşam girdiğimde herhangi bir hız sorunu yaşamadım ben başka yaşayan arkadaşlar da varsa yazsın da [MENTION=4925]Alper[/MENTION] i biraz darlayalım :)

Şimdi bir sorun yok yavrum anlık oldu zaten de sabırsız biri olduğum için direk yazmışım buraya jfjahd

esekherif

Filozof
Yeni Üye
Şımarıklık, musibetle tedavi edilen bir hastalıktır. Denenmiştir. <<<<<<<

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar