Genel Sohbet

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Mara tarafından oluşturulan Genel Sohbet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 21,972 kez görüntülenmiş, 279 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı Genel Sohbet
Konbuyu başlatan Mara
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

ls2

Kahin
Onursal Üye
ooooo beyefendi başka yanınada kuş sütü istermiydiniz. :) bal kaç para senin haberin varmı? kilosuyla 1 haftalık pazar alış verişimi yaparım ben, çay ve biskrem neyine? yetmiyor. :p:D bal tutan parmağını yalar,
istersen sana dana iskender söyliyim hemde yogurtlu iskender. ben 7 yıldır yemedım.
:D:D

tavuk eti yemekten geceleri gıdaklamaya başladım tohaf tohaf sesler çıkarıyorum. :D

aa fakir fasfakirr! demek ki 32 yıllık aşkına bundan kavuşamadın, ne demiş atalar parasız adam gereksiz adam:p

not: tamamen şakadır.

kahin

Kahin
Yeni Üye
aa fakir fasfakirr! demek ki 32 yıllık aşkına bundan kavuşamadın, ne demiş atalar parasız adam gereksiz adam:p

not: tamamen şakadır.

aslında bir bakıma oldukça önemli bir doğruyu söyledin, zengin olsaydım, aşık oldugum
kadının yanına kadar gider evini önunde oturur evililik teklifimi kabul edinceye kadarda
orda bir cadır kurar çadırın içinde yaz kış demeden yaşardım. işte aşkın gücü bu,

param olsaydı imkanlarımda olucaktı binicektim uçağa 12. 734. km gidicektım. ve onun
karşısında diz çöküp sen benim kaderimsin benimle evlenirmisin? diyecektım..
işte bu hayallerle yaşıyorum tam 32 yıldır sanırım büyük bir alkışı hakettım öyle değilmi?

ls2

Kahin
Onursal Üye
aslında bir bakıma oldukça önemli bir doğruyu söyledin, zengin olsaydım, aşık oldugum
kadının yanına kadar gider evini önunde oturur evililik teklifimi kabul edinceye kadarda
orda bir cadır kurar çadırın içinde yaz kış demeden yaşardım. işte aşkın gücü bu,

param olsaydı imkanlarımda olucaktı binicektim uçağa 12. 734. km gidicektım. ve onun
işte bu hayallerle yaşıyorum tam 32 yıldır sanırım büyük bir alkışı hakettım öyle değilmi?

büyük alkış!

aşkla yapılan herşey iyinin ve kötünün ötesindedir..kalp.
niçe.

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye

Vay be, üreme içgüdüsü fikirlerini canı gibi savunan [MENTION=6633]kahin[/MENTION] 'in bile zihnini bulandırmış.

Anlayamıyorum bir insan karşı cins için neden düşüncelerini arka plana atacak kadar kendinden geçer? Ben neden sizin kafanızı yaşayamıyorum?
Düşüncelerini anlatırken aslan kaplan kesilen kahin bey söyleyin bana neden 12,734 km gidip bir kadının önünde diz çöküp yalvarmayı düşündünüz?

Son düzenleme:

kahin

Kahin
Yeni Üye
Vay be, üreme içgüdüsü fikirlerini canı gibi savunan [MENTION=6633]kahin[/MENTION] 'in bile zihnini bulandırmış.

Anlayamıyorum bir insan karşı cins için neden düşüncelerini arka plana atacak kadar kendinden geçer? Ben neden sizin kafanızı yaşayamıyorum?
Düşüncelerini anlatırken aslan kaplan kesilen kahin bey söyleyin bana neden 734 km gidip bir kadının önünde diz çöküp yalvarmayı düşündünüz?

:(:(:(:(:(:confused::confused::confused:

beni en zayıf yerimden çok fena yakaladın, cevap veremiyeceğim tek soruyu sordun.

evet yanlış duymadın tanrıların korktuğu kahin bir kadına mağlup oldu hemde ne mağlubiyet.
tarih bile yalnızca 13. 7 milyar yılda 1 kez yazar böyle bir mağlubiyeti.

Son düzenleme:

ls2

Kahin
Onursal Üye
Aşk deliliktir [MENTION=6533]ÜstünKişi[/MENTION]. sana deliliği nasıl anlatalım:O

ls2

Kahin
Onursal Üye
çok sevdiğim bir arkadaşımın kardeşinin 7 yıldır çalıştığı fabrika 1 hafta önce konkordato

ilan etti, 2 kız çocuguyla beraber kirayı ödüyemedi, işşiz kaldı tazmınat ve maaş vermediler.
gerçekten çok üzücü ve kahredici bir durum fakirlik, ben orta halliyim ne zengin? nedne? fakirim, bu arkadaş için yapabilicegım birşey yok ona iş bakmak dışında ama
durumları gerçekten çok kötü 2 kız çocugu var biri 2.5 yaşında biride 5 yaşında .
devletin yardımı aylık 150 tl şaka gibi yardım :) bakalım ne olucak?
bu durumu görünce iyiki evlenmemişim diyorum, insan evlenmeye korkuyor bu devirde.. :)

insanlar birbirine yardım etmiyor..bu duruma çok gıcıgım..herkes imkanı kadar yardım etmeli..

inşallah bu durgunluk uzun sürmez..ama sürecek gibi..korkuyoruz valla,cumhuriyet tarihinde görülmemiş bir kriz yaşayabiliriz..

kahin

Kahin
Yeni Üye
Aşk deliliktir [MENTION=6533]ÜstünKişi[/MENTION]. sana deliliği nasıl anlatalım:O

ona üstün kişi değilde şanslı kişi desek daha doğru olur, aşkı anlamak için aşkı
hissetmek gerekir hisler içinde aşk hisleri olması gerekir, bu hisler sanırım üstün kişide
yok gibi olsaydı, aşktan ve aşkın korkunç gücünden korkardı.. :)

ayrıca üstün kişi aşkı yendiğini falan düşünmesin, :) aşkı hissetmiyen biri aşkı anlıyamaz
yorumluyamaz yorumlarsa hiç birşey yazamaz, öküzün trene baktığı gibi bakar. :D

Son düzenleme:

ls2

Kahin
Onursal Üye
ona üstün kişi değilde şanslı kişi desek daha doğru olur, aşkı anlamak için aşkı
hissetmek gerekir hisler içinde aşk hisleri olması gerekir, bu hisler sanırım üstün kişide
yok gibi olsaydı, aşktan ve aşkın korkunç gücünden korkardı.. :)

ayrıca üstün kişi aşkı yendiğini falan düşünmesin, :) aşkı hissetmiyen biri aşkı anlıyamaz
yorumluyamaz yorumlarsa hiç birşey yazaman, öküzün trene baktığı gibi bakar. :D

vardır vardır, bigün aşık olucak ve o çok güvendiği düşüncelerinin ve aklının çöküşünü izleyecek:O

kahin

Kahin
Yeni Üye

Düşüncelerini anlatırken aslan kaplan kesilen kahin bey söyleyin bana neden 734 km gidip bir kadının önünde diz çöküp yalvarmayı düşündünüz?

734 değil, 12.734 km olucak, gözlerinde bir sorunmu var? yoksa aşk sana fısıldamıyormu?
anlaşılan sen aşka hiç girme, istersen aç bir bira birazda çerez al otur tvnın karşısına
maç izle, filim izle aam sakın aşk filimleri izleme zamanına yazık olur anlamadıgın şeyleri
izleme zamanını boşuna harcama evlat.. :D

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
734 değil, 12.734 km olucak, gözlerinde bir sorunmu var? yoksa aşk sana fısıldamıyormu?
anlaşılan sen aşka hiç girme, istersen aç bir bira birazda çerez al otur tvnın karşısına
maç izle, filim izle aam sakın aşk filimleri izleme zamanına yazık olur anlamadıgın şeyleri
izleme zamanını boşuna harcama evlat.. :D

Yanlış görmüşüm hemen düzelttim.

Aşk filmleri beni sarmaz zaten, giderim fantastik anime falan izlerim.

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
vardır vardır, bigün aşık olucak ve o çok güvendiği düşüncelerinin ve aklının çöküşünü izleyecek:O

Belki ben aşık olabilirim ama Üstün Kişi aşık olamaz(olabilemez). Üstün Kişi hayvansı içgüdülere sahip değildir, o saf doğruluktur.

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
Koe no Katachi izle.

Tavsiyeler üzerine izledim. Bir şey olacak diye sonuna kadar bekledim, hiçbir şey çıkmadı. Hayatımda izlediğim en saçma sapan animeydi. Ne karakterlere ne konuya, ne de işlenişe ısınamadım.

Kimi no Na wa ve Byousoku 5 centimeter romantizmi birazcık daha hissettirmişti sanki.

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
Tavsiyeler üzerine izledim. Bir şey olacak diye sonuna kadar bekledim, hiçbir şey çıkmadı. Hayatımda izlediğim en saçma sapan animeydi. Ne karakterlere ne konuya, ne de işlenişe ısınamadım.

Kimi no Na wa ve Byousoku 5 centimeter romantizmi birazcık daha hissettirmişti sanki.

Slife of life-dram serisi aga bu, finalde meteor düşmesini filan mı bekliyordun? Slice of life ile harmanlanmış bir shounen seri. Slife of life günlük yaşantıları konu alan bir seri demek zaten.

Yani farklı beklentilerle izlemişsin filmi.

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
Slife of life-dram serisi aga bu, finalde meteor düşmesini filan mı bekliyordun? Slice of life ile harmanlanmış bir shounen seri. Slife of life günlük yaşantıları konu alan bir seri demek zaten.

Yani farklı beklentilerle izlemişsin filmi.

Yok yahu slice of life life olmasına rağmen Barakamon(komedi) izlemiştim gayet de beğenmiştim. Sorun animeden bir şey anlayamam

-spoiler-
Çocuk sağır kıza zorbalık yapar, sonra toplum tarafından dışlanır intihar etmeyi düşünür. Aradan zamanlar geçer çocuk tam bir yıkık olmuştur, kızı tekrar görür ve vicdanı bastırmaya başlar kıza yardım falan eder derken aşık olurlar.
-spoiler-

Animenin hiç bir yerinde kendimden bir şey bulamadım. İlgi çekici herhengi bir yönünü de bulamadığım için hiç sevmedim.

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
Yok yahu slice of life life olmasına rağmen Barakamon(komedi) izlemiştim gayet de beğenmiştim. Sorun animeden bir şey anlayamam

-spoiler-
Çocuk sağır kıza zorbalık yapar, sonra toplum tarafından dışlanır intihar etmeyi düşünür. Aradan zamanlar geçer çocuk tam bir yıkık olmuştur, kızı tekrar görür ve vicdanı bastırmaya başlar kıza yardım falan eder derken aşık olurlar.
-spoiler-

Animenin hiç bir yerinde kendimden bir şey bulamadım. İlgi çekici herhengi bir yönünü de bulamadığım için hiç sevmedim.

Aynı olay Berserk'de olsa ağzınızın suyu aka aka okurdunuz ama. İşte, algı farkı. Şaka bir yana bu aralar ben de slice of life izliyorum.

Koe no Katachi'nin olayı ise karakterlerin duygularını çok iyi yansıtabilmesi. Ama sen bu konuıda sıkıntılar yaşayan bir insandın diye biliyorum forumdaki yorumlarından yola çıkarak, sevmemen normal.

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
Aynı olay Berserk'de olsa ağzınızın suyu aka aka okurdunuz ama. İşte, algı farkı. Şaka bir yana bu aralar ben de slice of life izliyorum.

Koe no Katachi'nin olayı ise karakterlerin duygularını çok iyi yansıtabilmesi. Ama sen bu konuıda sıkıntılar yaşayan bir insandın diye biliyorum forumdaki yorumlarından yola çıkarak, sevmemen normal.

Animelerde empati yaptığım karakterlerin duygularını gayet hissedebiliyorum. Ama koe no katachi o kadar saçma geldi ki empati bile yapamadım.

Çoğunluk gibi hissetmemem, sıkıntılar yaşadığım anlamına gelmesin sadece dikkat çeken bir durum var mı diye öğrenmek istemiştim.

Berserki severim ama büyütüldüğü kadar değil. Animede favorim Death Note mangada Vinland Saga'dır. Slice of life türünü genel olarak sevmem.

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
Animelerde empati yaptığım karakterlerin duygularını gayet hissedebiliyorum. Ama koe no katachi o kadar saçma geldi ki empati bile yapamadım.

Çoğunluk gibi hissetmemem, sıkıntılar yaşadığım anlamına gelmesin sadece dikkat çeken bir durum var mı diye öğrenmek istemiştim.

Berserki severim ama büyütüldüğü kadar değil. Animede favorim Death Note mangada Vinland Saga'dır. Slice of life türünü genel olarak sevmem.

Anime:Zankyou no Terror.
Manga:Vagabond
Comic: Killing Joke

ls2

Kahin
Onursal Üye
Belki ben aşık olabilirim ama Üstün Kişi aşık olamaz(olabilemez). Üstün Kişi hayvansı içgüdülere sahip değildir, o saf doğruluktur.

hımm, tabi neden olmasın felan diyerek destek olmak isterdim ÜskünKişiye ama yapamayacağım. Benliğindeki hiçbir kişilik aşk karşısında tutunamaz dostum. bana inan:)

şimdi şu küçük hikayeyi dinle (bir filmden)

Bir nazi subayı esiri konumundaki bir yahudi hatuna aşık olur..tüm gücü ile bu aşka direnir..
bunu kendine yakıştıramaz..kabullenemez..ve kadını öldürür..

niye öldürdü? öldürünce aşkı yenmiş mi oldu..

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç