Genel Sohbet

Mara

Üye
Kayıtlı Üye
@X o kadar haklısın ki lakin düşünüyorum hangi arkadaşımı kurban edebilirim [MENTION=4925]Alper[/MENTION] e diye hiçbirine kıyamıyorum.....

Bence forum için bir şeyler isteyeceğiz diye yaptırmıyor pc i hem belki pc bozuk bile değildir emin olamıyorum da zira tembelliği ve çapkınlığı ile nam salmış Alperimizden ben bu sıralar...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

Alper

fadminfon
Onursal Üye
Web sitesi
www.modamood.net
@X o kadar haklısın ki lakin düşünüyorum hangi arkadaşımı kurban edebilirim [MENTION=4925]Alper[/MENTION] e diye hiçbirine kıyamıyorum.....

Bence forum için bir şeyler isteyeceğiz diye yaptırmıyor pc i hem belki pc bozuk bile değildir emin olamıyorum da zira tembelliği ve çapkınlığı...

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye

Bence forum için bir şeyler isteyeceğiz diye yaptırmıyor pc i hem belki pc bozuk bile değildir emin olamıyorum da zira tembelliği ve çapkınlığı...

LastOutlaw

Üye
Kayıtlı Üye
Mis gibiyim rahat bir koltuğa yayılmış çayım eşliğinde forumda dolaşıyorum. Siz nasılsınız, keyfiniz yerinde mi?
Meah. Fena değilim ya, yeşil çayımı koydum. Bir sitede yazarlığa başlamıştım, ona yazı hazırlıyorum şimdi. Bayağıdır aktivitelerimi ihmal ettim ama.

Mara

Üye
Kayıtlı Üye
Merhabalar;
Teşekkürler ben de iyiyim [MENTION=6663]LastOutlaw[/MENTION] kolay gelsin size de. [MENTION=6533]ÜstünKişi[/MENTION] afiyet olsun size de :)

Ay

Üye
Kayıtlı Üye
Ben sahsen çok iyiyim! Mutluyum da. Aldığım kararları bir bir uygulamaya başladım. Sizi ilgilendirmiyor tabi ama ben yine de söylemek istiyorum asdhjk sağlıklı beslenme eşliğinde spora basladim.

Bu da limonlu yeşil çayim! (sallama değil ha! %100 organik)

Son düzenleme:

esekherif

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Merhabalar, cağğğnımıniçi sokak kedilerimin 2sinin kısmi felç 2sinin gençlik hastalığına yakalanmasından ve yine sokağımdaki çok sevdiğim bir köpeğimin eserekli canı sıkılan bir ev teyzesi tarafından bunalttığı belediye ekiplerince barınağa alınmasıyla...​

Aze

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Forum aşırı kasıyor yoksa sorun sadece bende mi?
Bir sayfa açılana kadar post gidene kadar cinnet geçiriyorum
Kasıyor derken msnye mi gecsek yakışıklı diyesim geldi lol

Son düzenleme:

Mara

Üye
Kayıtlı Üye
Forum aşırı kasıyor yoksa sorun sadece bende mi?
Bir sayfa açılana kadar post gidene kadar cinnet geçiriyorum
Kasıyor derken msnye mi gecsek yakışıklı diyesim geldi lol
Bebeğim gün içinde derslerim vardı giremedim lakin sabah girdiğimde ve akşam girdiğimde herhangi bir hız...

Aze

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Bebeğim gün içinde derslerim vardı giremedim lakin sabah girdiğimde ve akşam girdiğimde herhangi bir hız sorunu yaşamadım ben başka yaşayan arkadaşlar da varsa yazsın da [MENTION=4925]Alper[/MENTION] i biraz darlayalım :)
Şimdi bir sorun yok yavrum anlık oldu zaten de...

esekherif

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Şımarıklık, musibetle tedavi edilen bir hastalıktır. Denenmiştir. <<<<<<<