Genel Sohbet

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Mara tarafından oluşturulan Genel Sohbet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 21,775 kez görüntülenmiş, 279 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı Genel Sohbet
Konbuyu başlatan Mara
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
hımm, tabi neden olmasın felan diyerek destek olmak isterdim ÜskünKişiye ama yapamayacağım. Benliğindeki hiçbir kişilik aşk karşısında tutunamaz dostum. bana inan:)

şimdi şu küçük hikayeyi dinle (bir filmden)

Bir nazi subayı esiri konumundaki bir yahudi hatuna aşık olur..tüm gücü ile bu aşka direnir..
bunu kendine yakıştıramaz..kabullenemez..ve kadını öldürür..

niye öldürdü? öldürünce aşkı yenmiş mi oldu..

Henüz o duyguuyu deneyimleyemediğim için yapacağım yorumlar gerçekçi olmayacaktır.

Öldürmesinin nedeni, öz benliğine duyduyu saygının yahudi kadına olan aşkından daha büyük olmasından kaynaklanır. Belki bilinçli olarak aşık olmamamıştır ama bu aşkın önüne bilinçli olarak geçmiştir. Belki de kendi canını yahudi kadından daha çok seviyordur.

Aşkı yenemedi çünkü savaşı en başından beri aşkla değildi. Sadece aşkının kaynağını yok etti.

Benliğimdeki kişilikleri bilinçli olarak oluşturduğumu söylemiştim. Oluşturduğum Üstün Kişi (olması gereken) adlı kişilikle düşüncelerimin bir çok alanında birlik sağlasam da henüz tam olarak Üstün Kişi olamadım. İşte bu yüzden ben aşık olabilirim ama Üstün Kişi olamaz.

ls2

Kahin
Onursal Üye
[MENTION=4751]İnci Birinci[/MENTION],

Trol olduğunuzdan şüpheleniyorum. kadır mırsırkocanı konusunda birden bire ortaya çıkıp forum müdavimi olmanız enteresan:O

İnci Birinci

Düşünür Üye
Yeni Üye
[MENTION=4751]İnci Birinci[/MENTION],

Trol olduğunuzdan şüpheleniyorum. kadır mırsırkocanı konusunda birden bire ortaya çıkıp forum müdavimi olmanız enteresan:O

Şüphe sizin temel taşınız,hiç imrenilecek bir yanı yok.
Aynı zamanda süper zeka mı desem,müneccim şeycisi mi desem?:)))
Vayy bea nasıl da anladın trol olduğumu,helal olsun:))
İşiniz gücünüz sizin gibi düşünmeyenelere troll damgası vurmak,hayret bir şey,demek ki siz trolsünüz ki,trol'le yatıp kalkıyorsunuz.

ls2

Kahin
Onursal Üye
Şüphe sizin temel taşınız,hiç imrenilecek bir yanı yok.
Aynı zamanda süper zeka mı desem,müneccim şeycisi mi desem?:)))
Vayy bea nasıl da anladın trol olduğumu,helal olsun:))
İşiniz gücünüz sizin gibi düşünmeyenelere troll damgası vurmak,hayret bir şey,demek ki siz trolsünüz ki,trol'le yatıp kalkıyorsunuz.

normal bir forumdaş olmadığın gabak gibi belli gardaşşş

taylankumeli_kabak-bal-kabagi-kabak-cekirdegi_3_2_2017_13_55_52.jpg

ls2

Kahin
Onursal Üye
patlak mısır deli kadir ile mutluluklar :p

ls2

Kahin
Onursal Üye
Seni hatırlayamadım.Demek ki pek ciddiye almamışım.
Ne olduğun beni ilgilendirmez,adam ol,insan gibi insan ol yeter.

nasıl hatırlamasın! gaflete dalalete düşmüşsün sen kardeşim. gafur ve baki haktan sana selametler dilerim . hemen kısaca kendimi tanıtayım;

Şemseddin habıbullah Mirza Mazhar Cân-ı Cânân hazretleri efendimizden el almış olan Şeyh Seyyid Abdülhakim Bilvânisi hazretlerinin mubarek kuzenin arkadaşının arkadaşıyım ben. hem seyyid hem şıh artı gavs and duble evliyayım. hemen tövbe et kardeşim bana karşı gelenin sonu cehennemdir ,orası ne kötü bir yerdir.

Son düzenleme:

İnci Birinci

Düşünür Üye
Yeni Üye
Derler ya,şeytan insanı şaşırtmaya görsün,ne akıl kalır,ne asalet...Çok doğru bir söz:)))

ls2

Kahin
Onursal Üye
Derler ya,şeytan insanı şaşırtmaya görsün,ne akıl kalır,ne asalet...Çok doğru bir söz:)))

adam saraya hurma bahçesi yapmış. yeterli ısı için habire elektrik yakıyomuş. sen gelmişin hak hukuk vatan millet edebebiyatı yapıon. şeytanın kimi şaşırtığı belli.

sen düşünme diye sorgulama diye vesvese diye bir kurum uydurmuş adamlar. he he şeytan vesvese verio doğru düşünmeyi öğrenmek,sorgulamak,felsefe, içki, kumar,dikili taşlar ve fal okları şeytan işi olan pisliklerdir.

kahin

Kahin
Yeni Üye
maçı izledim..trabzon çok iyi oynadı...

gerçeği söylemek gerekirse canım kardeşim, trabzon iyi oynamadı, fener çok kötü
oynadı, trabzonun en güçlü olduğu dönemde bile arçilli şotalı takımı aykut ve oguzla devirmiştik.. o günleri çok özlüyorumm :mad::mad:

ls2

Kahin
Onursal Üye
gerçeği söylemek gerekirse canım kardeşim, trabzon iyi oynamadı, fener çok kötü
oynadı, trabzonun en güçlü olduğu dönemde bile arçilli şotalı takımı aykut ve oguzla devirmiştik.. o günleri çok özlüyorumm :mad::mad:

daha iyi olacağız şampiyonlar liginde yarı final ,final göreceğiz derken eski günleri özler olduk.. acı hayat:O

Bir spor klübünün 621 milyon euro borcu mu olur, bu nasıl olur, buraya nasıl gelindi, bu borç ödenebilir mi?
acı hayat 2:O

kahin

Kahin
Yeni Üye
daha iyi olacağız şampiyonlar liginde yarı final ,final göreceğiz derken eski günleri özler olduk.. acı hayat:O

Bir spor klübünün 621 milyon euro borcu mu olur, bu nasıl olur, buraya nasıl gelindi, bu borç ödenebilir mi?
acı hayat 2:O

içime doğmuş demekki, küme düşücek hissediyorum, yazık olucak fenere, herkes gitmeli
derhal tüm futbolcular teknik ekip ve yönetimde dahil acilen istifa etmeli yoksa feneri
allah bile kurtaramaz, işin kötüsü benim tahminlerim genelde doğru çıkıyor.. :confused::confused::confused::mad::mad::mad:

ls2

Kahin
Onursal Üye
içime doğmuş demekki, küme düşücek hissediyorum, yazık olucak fenere, herkes gitmeli
derhal tüm futbolcular teknik ekip ve yönetimde dahil acilen istifa etmeli yoksa feneri
allah bile kurtaramaz, işin kötüsü benim tahminlerim genelde doğru çıkıyor.. :confused::confused::confused::mad::mad::mad:

:O

red.

eğlencesine fener küme muhabbeti yapılıyor yapılsında ne diyelim. ancak öyle bişi mümkün değil..

xena

Felsefe.net
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Adalet
Iyiyim iyiyim sağol sen nasılsın

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar