Felsefe Net El Degistirmistir

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde X tarafından oluşturulan Felsefe Net El Degistirmistir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,596 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Felsefe Net El Degistirmistir
Konbuyu başlatan X
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan X
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
önerime henüz pozitif bir yanıt alabilmiş değilim. sanırım zamana yayılmak istenmektedir.

Neo

Yeni üye
Yeni Üye
Benim uyeligim varmis

Bora

Felsefe.net
Yeni Üye
Hayırlı olsun dostlar. Allah utandırmasın. X ve Alperi tekrardan gördüğüme sevindim. yerleri ayrıdır.

Alper

fadminfon
Onursal Üye
Yeni gelen ve varolan felsefe.net kullanıcısı olan arkadaşlar hepiniz bir kez daha hoş geldiniz.Zaman içersinde dahada güçlü ve büyük bir topluluk olacagız umarım.
[MENTION=4978]Bora-[/MENTION] seni görmek'de güzel dostum hoşgeldin.Engin ve hukuki bilgilerinden faydalanmak isteriz burdada:) (yemek olayı aramızda!)

X

FAdmin
Onursal Üye
[MENTION=89]Nejdet Evren[/MENTION] oneriniz tam olarak nedir hocam? :)
[MENTION=4977]esekherif[/MENTION] abi hosgeldin, cirkin ve tombul kizlar nerde ��
[MENTION=4978]Bora-[/MENTION] azizim seni gormek ne kadar guzel. :)

Rüzgar

Felsefe.net
Yeni Üye
Sizleri gormek ne guzel.. Hayirli olsun, cok sevindim sizin adiniza:)

İnci Birinci

Düşünür Üye
Yeni Üye
Güzel olmuş,hayırlı olsun, herkese bilgi ve mutluluk getirsin.

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
hakkınızda hiç bilgi sahibi değiliz...sanırsam bunu öğrenme hakkımız olmalı...gerçi zamanla paylaşım, yorum ve değerlendirmelerinizden hakkınızda bir kanı oluşacaktır...bir sabah kalkıyorsunuz ve birden sürekli paylaşımlarda bulunduğunuz bir ortam el-değiştirmiş; doğrusu bu olgu bile tek başına tedirgin vericidir; sanal ortam olsa da...bu nedenle kendiniz hakkında özlü bir açıklama yaparak başlasaydınız bu soruyu sormaz, öneride bulunmazdım...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
hakkınızda hiç bilgi sahibi değiliz...sanırsam bunu öğrenme hakkımız olmalı...gerçi zamanla paylaşım, yorum ve değerlendirmelerinizden hakkınızda bir kanı oluşacaktır...bir sabah kalkıyorsunuz ve birden sürekli paylaşımlarda bulunduğunuz bir ortam el-değiştirmiş; doğrusu bu olgu bile tek başına tedirgin vericidir; sanal ortam olsa da...bu nedenle kendiniz hakkında özlü bir açıklama yaparak başlasaydınız bu soruyu sormaz, öneride bulunmazdım...

Evet kesinlikle katılıyorum, yeni yönetim kendisini tanıtırsa çok iyi olacak bizler de yabancılık hissetmiş olmayacağız.

X

FAdmin
Onursal Üye
[MENTION=4979]Rüzgar[/MENTION] Hosgeldin azizim, burada senin gibi sair dostlar var paylasimlarina hastet kaldik senelerdir :)₺
[MENTION=1646]inci[/MENTION] birinci tesekkurler
[MENTION=89]Nejdet Evren[/MENTION] Size kismen katiliyorum.. Soyleki ; evet haklisiniz eski alisik oldugunuz diyalogunuz olan belkide sevdiginiz yonetici arkadaslardan devir aldik ama bu demek degildir ki bu arkadaslar artik forumla irtibatlarini kestiler. Kendileri ben burada oldugum surece bastacidirlar, insanlarin emeklerini bir cirpida silmek hakkimizda haddimizde degil. Paylasimlariniza devam etmeniz icin bir engel yok hocam ben buraya sayfalarca kendimden bahseden otobiyigrafimide yazdam site icindeki hal hareket ve tavirlarimiza gore degerlendirilecegim. Lutfen ozellikle istirham ediyorum iciniz rahat olsun, elimizden geldigince ozgurlukten yana olacagiz :)

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
teşekkür ediyorum açıklamalarınız ve özgürlükten yana tutum takındığınız için..

MSIL

Felsefe.net
Yeni Üye
Umarım herşey çok güzel olacaktır. Özellikle daha önceki yönetim kadrosunun bir arada olması, bir çok sıkıntının kısa zamanda giderileceğini gösteriyor.
@esekherif her daim cansın abi
smile.png

esekherif

Filozof
Yeni Üye
Bu çizgilerin nesini beğendim ben? Benim neyim var!

MSIL

Felsefe.net
Yeni Üye
Çizgiler candır, çizgimizi hiç bozmayalım !
Flood konumuna girmemesi için gerçekleşen bir faaliyetti.
Ama yine de bir flood söz konusu gibi.

Seni görünce bende farklılaşıyorum [MENTION=4977]esekherif[/MENTION] , beni benden alıyorsun resmen !

PauL

Felsefe.net
Yeni Üye
Hayırlı Olsun Başarılar Dilerim ..

Mehmet

Yeni üye
Yeni Üye
Hayırlı uğurlu olsun kardesim.Allah utandirmasın

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Hepsi tanidigim arkadaslarim, kardeslerim. Guvenmedigimiz kisiye zaten teslim etmezdik siteyi. Mustafa'ninda dedigi gibi daha onceden bir cok kisi istemisti. Ilgilenemeyip bizde kalmasindansa, siteyi daha iyi yere getirebilecek genc dinamik arkadaslara birakmak daha uygundu. Biz elimizden gelen destegi vermeye her zaman haziriz. Zaten @x ile gorusmelerimiz sosyal hayatimizda da devam ediyor ve edecektirde.

Diger yonetimde ve ekipte olan arkadaslara da basarilar diliyorum.

@esekherif olm nasil bir insansin sen ya :)

[MENTION=1711]non[/MENTION] Bugracigim sanada kolay gelsin cabucak hallediver su siteyi.

Bulunmayan

Felsefe.net
Yeni Üye
hmm, iyi iyi ^^

güzel günler göreceğiz mi?

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar