Teknik Sorunlar

fides

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.felsefe.net
sevgili Mustafa,
yordum seni. ancak yeniden baktığımda 13 sayfaya kadar tek tek açıldı ve fakat 14 sayfa açılmadı. 14 sayfaya tıkladığımda orta sayfalara geri döndü.

yalnızca ben bu sorunu yaşıyorsam inan sorun değil. üye olmayıp izleyenler adına iletimde bulunmuştum.

Şimdi ben de denedim bir sorun çıkmıyor...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

Nejdet Evren

Aktif üye
Kayıtlı Üye
ilginize teşekkür ediyorum. sorun yok...

E

evrensel-insan

Ziyaretçi
Diğer Seçenekler: İmzamı (signature) göster
Linkleri otamatikmen URL´e cevir
Automatically retrieve titles from external links

Goruldugu gibi "gulumsemeler gosterilmesin" diye bir şık yok.

E

evrensel-insan

Ziyaretçi
Sorunuzu anlamadim daha acik bir dille yazar misiniz?
Sorun; olan asagidaki seceneklerden

Diğer Seçenekler:

İmzamı (signature) göster
Linkleri otamatikmen URL´e cevir
Automatically retrieve titles from external links
Gülümsemeler gösterilmesin

Koyulastirilmis olan cumlenin, bende olmamasi yani...

Feylesof TeCe

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
umumikalem.blogspot.com
Bir hatırlatma da benden (biri ayağa kalkarsa herkes susarmış misali bir bardak da ben su alayım :) )
Index of / Felsefe.NET galiba (galiba bile değil) yine sorunlu. Sadece hatırlatayım dedim...

Phi

Aktif üye
Onursal Üye
Web sitesi
www.felsefe.net
Bir hatırlatma da benden (biri ayağa kalkarsa herkes susarmış misali bir bardak da ben su alayım :) )
Index of / Felsefe.NET galiba (galiba bile değil) yine sorunlu. Sadece hatırlatayım dedim...
Talhacim yeniledim felsefe.org u kusura bakma o kurdugumuz sistemde virus sikayeti...

Feylesof TeCe

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
umumikalem.blogspot.com
Talhacim yeniledim felsefe.org u kusura bakma o kurdugumuz sistemde virus sikayeti geldi sirketten ve silmemizi istediler bende sildim. Simdi yeni sistem kurdum umarim begenirsin
Beğendim, hoş olmuş ama micro blog tabanlı olup Felsefe.NET'in sosyal paylaşım sitesiyken şimdi farklı bir site gibi olmuş. Yine de...

E

evrensel-insan

Ziyaretçi
Yonetici arkadaslar benim daha once 45 nolu mesajda dile getirdigim soruna bir teknik cozum yok mu?

Zaten yazilarim genelde "agir" ve ciddiyet" izlenimini kalici kiliyor ve ben gulucuk kullanma s1k1nt1s1 cekiyorum. :)

Tek kullanabildigim yukaridaki gulucuk.

P

Pyramos

Ziyaretçi
Moderatör konularında evet biraz dertliyiz. Bir süre sonra yazı yazmayı, foruma uğramayı bırakmaları gibi.
Dr.Can Güngen, kendisine ait siteleri var.Onlarla daha çok uğraşıyor sanırım.
Macavitiy, akademik olarak çok yoğun biri. Branşına yoğunlaşmış olacak.Nete bile giremiyor.
Kartal, bana nette bir süre problem...

mavimor

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.tekiner.org
Konuyu okuyan üyeler, konunun en altında gözükmekte. Bir de fazla eklenti siteyi yavaşlatır. Sadelik güzel kılıyor bazen:)

Sayın Fides ; motivasyon konusunda benimde gözlemlediğim (tahminim) üyeler teşekkür konusunda biraz cimri gibi:) teşekküre alternatif bir kaç buton daha açılamaz mı? o okunun okunduğuna/...

E

evrensel-insan

Ziyaretçi
Benim de algilayamadigim "... mesajina ....kere tesekkur edilmistir" cumlesi.

Sonucta mesaj sayisi kisinin "mesajlar" karsisinda yazilan kadar degil mi? O zaman "...mesajina" kismindaki .... mesajlarsayisi kadar degilse, .... neye gore belirleniyor?

Ya da, tesekkur edilen mesaj sayisi ile ... mesajina'daki sayi arasinda, nasil bir bag vardir?

fides

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.felsefe.net
Benim de algilayamadigim "... mesajina ....kere tesekkur edilmistir" cumlesi.

Sonucta mesaj sayisi kisinin "mesajlar" karsisinda yazilan kadar degil mi? O zaman "...mesajina" kismindaki .... mesajlarsayisi kadar degilse, .... neye gore belirleniyor?

Ya da, tesekkur edilen mesaj sayisi ile ... mesajina'daki...

mavimor

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.tekiner.org
Bu teşekkür işine ilk günden beri karşıyım Fides:) mantık hatasını buşmaya çalışacağım. Bulursam düzeltiriz.

sanırım şöyle demek istediniz "57 mesajına 55 kere teşekkür edilmiştir." saçma değil mi?
Evet saçma ters olmuş o. onun aslı:
Toplam şu an için 1.165 mesajınız var. buna teşekkür edilen 55 mesajınızdır.55...

E

evrensel-insan

Ziyaretçi
Bu teşekkür işine ilk günden beri karşıyım Fides:) mantık hatasını buşmaya çalışacağım. Bulursam düzeltiriz.
Buradaki mantik hatasi cumle ve siralanistan kaynaklanmaktadir. Mesela sende, "40 mesajina 51 kere tesekkur edilmistir." yazmasi gerekir. Yani tesekkur sayisi ya mesaj sayisina esit, ya da fazla...

fides

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.felsefe.net
Bence güzel motive edici.Birilerinin bir şeyleri beğendiğini görmek gayet motive edici.Tabi ben de daha çok görüş bildirilmesinden yanayım ama bi türlü bunu tutturamadık. Teşekkürler butonu olmasa sadece "teşekkürler" diye "yazmak olsun diye yazan" bir sürü kişi olacak.En azından birileri "laf olsun diye teşekkürler" yazınca diyebiliyorum ...

E

evrensel-insan

Ziyaretçi
Ben, her ikinizinde tesekkurunu tiklayarak "arabuluculuk" yaptim. :)

matrix

Yeni üye
Kayıtlı Üye
yazdığımız yazılarda tekrar değişiklik hakkımız yokmu.. Bunu nasıl yapabiliriz..

fides

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.felsefe.net
Matrix, yanılmıyorsam ilk 15(?) dakika içinde değişiklik yapabilirsin.Sonra böyle bir hakkın yok.İyi niyetimizi kötü niyete dönüştüren kişilerin sayesinde böyle oldu.Yazılarını/hatalarını düzeltmektense silme yoluna gittiler.Bu da taktir edersin ki anlam kaosuna sürükledi.
Yani değiştirmek/düzenlemek gibi bir şeylerin gerektiğini...