Teknik Sorunlar

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde chimera tarafından oluşturulan Teknik Sorunlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 48,147 kez görüntülenmiş, 347 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Teknik Sorunlar
Konbuyu başlatan chimera
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üye silindi 3937

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
profiliniz.. ayarlar&özellikler..seçenekleri düzenle..konu gösterim ayarları... oradan seçiyorsun; normal-yeni mesajlar önce.

Bu herşeyi ters çevirdi ama olsun....

Merhaba, böyle bir eklenti yok diye biliyorum lakin pratik bir yolu var! Başlık yanında sayfa sayısını gösteren rakamlar var 1-2-3-4 vs diye giden ona tıklarsanız son mesajları görebilirsiniz.

Bu başka forumlar da var o yüzden sordum

Rakamlardan tıklamak zaman kaybı o yüzden söyledim...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Akşama kontrol edicem bu sorunu.

Merhaba [MENTION=4925]Alper[/MENTION],

Dün sitede online göründüğüm halde sayfalarda hiçbir işlem yapamadım, ne yorum yazabildim ne de siteden çıkış yapabildim. Telefondan da farklı ip adresi ile deneme yaptım fakat site hiç açılmadı ve 'felsefe.net aktif ama ip numarasına ulaşılamıyor.' şeklinde bir mesaj çıktı.

Sabah da bir ara açılmadı, şimdi ise yavaş açılıyor ve ara ara aşağıdaki mesaj çıkıyor.

Bu siteye ulaşılamıyor
www.felsefe.net ana makinesinin sunucu IP adresi bulunamadı.

Windows Ağ Teşhislerini çalıştırmayı deneyin.

Alper

fadminfon
Onursal Üye

Dün sitede online göründüğüm halde sayfalarda hiçbir işlem yapamadım, ne yorum yazabildim ne de siteden çıkış yapabildim. Telefondan da farklı ip adresi ile deneme yaptım fakat site hiç açılmadı ve 'felsefe.net aktif ama ip numarasına ulaşılamıyor.' şeklinde bir mesaj çıktı.

Sabah da bir ara açılmadı, şimdi ise yavaş açılıyor ve ara ara aşağıdaki mesaj çıkıyor.

Bu siteye ulaşılamıyor
www.felsefe.net ana makinesinin sunucu IP adresi bulunamadı.

Windows Ağ Teşhislerini çalıştırmayı deneyin.

Merhaba [MENTION=6517]Lefty[/MENTION] sitenin barındıgı makinalarda iyileştirme çalışmaları yapıyor hosting firması. Bundan kaynaklı kısa süreli kopmalar olabiliyor maalesef. Tekrar mail attım süreç ile ilgili bekliyoruz şimdilik en kısa sürede bitecegine inanıyorum. Anlayışın ve ilgin için teşekkür ederim.

kahin

Kahin
Yeni Üye
bir ara bendede site bazen hiç açmıyordu, bu aralar mükemmel hızla giriyorum, :) en ufak kasma yok
harika.. :)

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Merhaba [MENTION=6517]Lefty[/MENTION] sitenin barındıgı makinalarda iyileştirme çalışmaları yapıyor hosting firması. Bundan kaynaklı kısa süreli kopmalar olabiliyor maalesef. Tekrar mail attım süreç ile ilgili bekliyoruz şimdilik en kısa sürede bitecegine inanıyorum. Anlayışın ve ilgin için teşekkür ederim.

Bugün yine aynı sorunla karşılaştım ve saatlerdir buraya girip, mesaj yazmaya çalışıyorum. :)

Geçici bir sorundur dilerim.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
arama sorunu var sanıyorum hala
profilde 20 sayfa listeliyor- kişisel mesaj
ve de aramıyorda galiba ya da sanıyorum geçmiş mesajları

Kişisel profilime girdiğimde sadece son 500 mesajımı ve 20 sayfayı görebiliyorum...
Daha fazlasını görüntüleyemiyorum..

Bunun dışında kişisel profilimde açık tarih aralığı vererek mesaj araması yapamadım

Sevgili epochenin Forum Kategorileri hakkında başlığına 11.2016 tarihli bir not ve mesaj yazmışım..
Sanırım bu tarihlerde sitenin alan adının satılık olduğunu görüp ister istemez bir şeyler karalamışım. Bunu ben de merak ettim ve aradım ancak erişemedim....

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
Forumumuzun alan adı başında "http" ibaresi yer aldığı için kırmızı üçgen içinde ünlem işareti var. Bu durum, yeni gelen misafirlerimiz için bir güvensizlik hissiyatı oluşturabilir.

[MENTION=6787]Cry[/MENTION], azizim bu konu hakkında bir şeyler yapabilir misin? Sanırım "https" olması gerekiyor durumun düzelmesi için.

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
https, genellikle e-ticaret sitelerinde güvenli olarak bilinir.Forum eski olduğu için https yapmamız tüm kayıtlı indexlerin silinmesine neden olur.

İlerliyen süreç'te elimizden geleni yapmaya çalışacağız, önerileriniz için teşekkürler.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar