Tanışma köşesi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hey! Ben Geldim! kategorisinde mavimor tarafından oluşturulan Tanışma köşesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80,585 kez görüntülenmiş, 560 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hey! Ben Geldim!
Konu Başlığı Tanışma köşesi
Konbuyu başlatan mavimor
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

ferhunde123

Felsefe.net
Yeni Üye
Ynt: Tanışma köşesi

mrb ben osmaniyede meb te felsefe öğretmeniyim. epeyi bi konuyu tartışamadığım tartışacak insan bulamadığım gerçek dünyadan sanal dünyanın felsefe denizinde harmanlanmak için kendimi sizin sitenizde buldum.

F

faust

Ziyaretçi

Yeni Gelen Arkadaşlara Hoşgeldiniz diyerek,İyi forumlar diliyorum.

şehrin yabancısı

Sorgucu Üye
Yeni Üye

yeni gelen tüm arkadaşlara hoş geldiniz diyorum biraz geç oldu özür dilerim. derin paylaşımlar diliyorum. :)

Adem

Düşünür Üye
Moderatör

Merhaba arkadaşlar.
Bu güne kadar hiçbir felsefe kitabı (alışılmış manada) okumamış bir insan olarak felsefeye olan ilgim yalnızca hayatı anlamlandırmak adına olmuştur.Düşünerek varılabilecek noktaların sonuna yaklaştığımı hissettiğimi söylemeliyim.Çok iddialı bi cümle de olsa kendi çapımda bunun böyle olabileceğini kabulleniyorum.
Hayatım hep gerçeği aramakla geçti diyebilirim.
Bu bir zorunluluktu benim için.Hayatımın her anında doğrunun ne olduğunu ,gerçeği bilmeden yaşadığımı hissetmem gerçekten büyük bir ızdırap kaynağı oldu benim için.Hep arayış içerisinde oldum.Çok çileler çektim bu yüzden.
Belki de yaşımın da vermiş olduğu olgunlukla bu gün bilmem gerekenlerin asgarisini bildiğimi düşünüp mutlu oluyorum.Ama insanın bildiklerini paylaşamaması bir sebeple üzüntü verici bir durum.Sonunda bildiklerimi okuyan ,anlayan olsun olmasın yazmaya karar verdim.Bunun için de en elverişli mekan olarak bu siteyi gördüm ve burdayım.
Burada fikirlerini paylaşan insanlardan çok şeyler öğrenebileceğime inanıyorum.
Umarım benim fikirlerimi de paylaşan en azından fikirlerime tepkilerini gösterebilecek insanlar da bulunur.
Saygılar sunarım....

tmalali26

Felsefe.net
Yeni Üye

merhaba,

ben 43 yaşındayım, istanbulda bir kamu kurumunda çalışıyorum. çevreme, olaylara, evrene dair farklı bakış açılarını seviyorum. genel geçer doğru olarak kabullendiğimz yargıları, tabu olarak değerlendirilen konuları sorgulamayı, özgürce düşünebilmeyi seviyorum

menfi

Felsefe.net
Yeni Üye

merhaba arkadaşlar farkındalık için buradayım felsefeyi daha iyi anlamak paylaşımın artması dileğiyle

Alexander the Great

Felsefe.net
Yeni Üye

Merhabalar.
Ben Deniz. Aslında forumlara üye olduktan sonra kendimi tanıtmaktan ve yeni insanlar ile tanışmaktan çok zevk alıyorum. Ayrıca şunu unutmadan söyleyeyim ki, insanlar birbirleri ile konuştuklarında sıkılmazlar diye düşünüyorum. Bence öyle, yani ben öyleyim en azından. :) Neyse fazla uzatmayayım. Yukarıda yazdım ama yine yazayım;
Adım, Deniz, Mitoloji meraklısıyım... :)
17 yaşındayım,
Lise 3 öğrencisiyim ( 12 Hazirandan sonra bu böyle olmayacak, Lise 4 öğrencisi oalcağım. :) ).
İstanbulda yaşıyorum.
İlgi Alanlarım; Resim, Kitap, Müzik, Tarih - Mitoloji - Komedi - Animasyon - Savaş.
Sevdiğim Müzikler; Black, Pagan / Folk / Viking Metal Dinlemek...

Hepinizle tanıştığıma memnun oldum şimdiden. :)

Ryzasson

Felsefe.net
Yeni Üye

Herkese merhaba arkadaşlar.
Ben Rıza 17 yaşındayım.
Modern çağda gerekli olan felsefe ve onun gibi birçok bilim dalından hoşlandığım için üye oldum.

More-Marx

Felsefe.net
Yeni Üye

Selamlar;

Ben Erolcan,15 yaşındayım ve lise 1.sınıf öğrencisiyim.Hayattaki amacımın ne olduğunu ararken felsefe ile tanıştım.Felsefeyi araştırırkende kendimi burada buldum.İyi düşünceler.

YayoBerk

Felsefe.net
Yeni Üye

Merhaba
Ben 15 yaşındayım. Felsefe ile yeni tanıştım. Müzik ve kitaplar yaşamımda önemli yer tutar. Ayrıca siyaset ile yakından ilgilenirim. Derin düşünmeyi severim. Boş zamanlarımda şiir,hikaye veya senaryo yazarım.

Şimdiden tanıştığımıza memnun oldum 8)

M

monaliza

Ziyaretçi

Herkese merhaba

"Düşünmek yaşamın gereği, felsefe düşünmenin gereği " inancında olduğum için geç de olsa buradayım.

Akıl yaşta değil baştaymış ya hani, o yüzden yaş konusuna girmedim :D

Umarım burada çok güzel yeni bilgiler öğrenir, güzel paylaşımlarda bulunur ve mutlu olurum. Sevgiler hepinize.

emily

Felsefe.net
Yeni Üye
merhabalar =)

merhabalar ben selen :) açıkçası felsefeyle daha yeni ilgilenmeye başladım umarım sizlerinde yardımıyla engin felsefe bilgilerine ulaşabilirim ;D

Aksiyom

Düşünür Üye
Yeni Üye

Herkese merhaba ben Tuğçe.Siteyi gerçekten çok beğendim katkısından dolayı tüm yöneticilere ve üyelere teşekkür ediyorum.İyi forumlar ;)

oblomov

Felsefe.net
Yeni Üye

merhaba ben yunus üniveriste öğrencisiyim hayatı cok fazla sorgularım oldum olası buda felsefeye doğru itiyor
aslında uzuun zamandır hayatın anlamıyla uğraşyorum
bulan varsa yardım bekliyorum
saygılar

oozc

Felsefe.net
Yeni Üye

Herkese selam.

20 yaşındayım.KTÜ-Jeoloji Müh. okuyorum.Felsefe ile olan ilişkim lisede okuduğum bir dersten öteye gitmedi şu ana kadar.

burakender

Felsefe.net
Yeni Üye

Herkese merhaba.

Adım Burak Ender. 19 yaşındayım. Benim felsefeye olan ilgim, bu alanda olan derinlikle ilgili. Bu derinlik beni kendine çekiyor. Her an yepyeni şeyler öğrenmek, düşünmek ve üretmek benim hayatımın temelini oluşturuyor.

İlgi alanlarım, felsefe, sosyoloji, edebiyat ve Linux işletim sistemidir.

Boş vakitlerimin çoğunu, kitap okuyarak, kendi bireysel işletim sistemimi geliştirerek ve yazılar yazarak geçiriyorum. Yazılarımda önceliğim yazmakta olduğum bir roman. Bittiği zaman hepinizle paylaşmayı arzuluyorum.

İyi günler.

mukeat

Yeni üye
Yeni Üye

Herkese selamlar olsun

Ben Ahmet (Ahmedi).Osmaniye'de oturuyorum.

İnsanlarımızın Felsefi bir boşluk içinde olduklarını düşünüyorum.
İnsanlarımızın çoğunluğu evren hakkında kendine soru sormayı bilmeyen insanlar. Buna çok üzülüyorum

Siteye Hoşgeldim..
Yeni kaydolan Arkadaşlar siteye hoşgeldiniz

zarok

Felsefe.net
Yeni Üye

Ne güzel :)

Henüz yirmi yaşına bile gelmemiş gençlerimiz dünyayı ve yaşamı sorgulayıp felsefe ile ilgileniyorlar.
Ne gelirse cahillikten,babadan görme din ve hayat anlayışından gelir.Ancak böyle gençlerimiz olduğunu görmek bana ileride, papağan gibi her duyduğuna inanmayan(önyargısız),işin özüne inen,empati kurabilen,teşekkür etmesini bilen,kibar ve seviyeli bir toplum beklediği hissini aşılıyor. :)

Kendini aramaya çıkmış arkadaşlara bazen sıkıntılar, bazen gariplikler,bazen çıkmazlar bazende şüphelerle dolu bu yolda iyi şanslar diliyor ve herkese hoşgeldiniz diyorum.

Kendimde hoşbuldum bu arada... ::)

werther

Yeni üye
Yeni Üye

Ben Seda . 18 yaşında genç bir zihin, eskimiş bir ruh. Herkese saygı ve sevgiler.

altı_

Felsefe.net
Yeni Üye

selam bende geldim...:)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar