Tanışma köşesi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hey! Ben Geldim! kategorisinde mavimor tarafından oluşturulan Tanışma köşesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80,452 kez görüntülenmiş, 560 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hey! Ben Geldim!
Konu Başlığı Tanışma köşesi
Konbuyu başlatan mavimor
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

Baran Basık

Felsefe.net
Yeni Üye
Ynt: Tanışma köşesi

Merhaba ben Baran Basık felsefe haytımda sürekli var olagelmiştir.Çünkü sürekli Dünya Yaşam Evren üstüne Düşünmüş sorgulamışımdır.Felsefede Diyalektik, Özgürlük, İdeal Toplum ve başka bir çok konuda okumayı severim.
Düşüncelerini benimsediğim filozof Karl Heinrich Marx'dır.

F

faust

Ziyaretçi

Bende ismail kimya yüksek okul mezunu,felsefe meraklısı.

gamzecik

Felsefe.net
Yeni Üye

herkese iyi geceler diliyorum öncelikle,

ben gamze, 1988 berlin dogumluyum.. Teknik üniversitesi 2. sinif Ekonomi-Matematik ögrencisiyim.
Bos zamanlarimi kitap okumakla geciririm (cogunlukla psikoloji ve felsefe üzerine olurlar)..
Düsünmeyi cooook seviyorum.. Umarim ve eminim ki burda cok güzel düsünce paylasimlarinda bulunucagim, bulunucagiz :)

iyi geceler tekrar

merves

Felsefe.net
Yeni Üye

Merhaba ben Merve 1986 doğumluyum. ALmanya'da elektronik mühendisliğinde öğrenciyim. Umarım çok güzel paylaşımlar olur ve düşüncelerimiz her birimize farklı farklı ışıklar yakar. yol uzun, çetrefilli. Ama düşüncenin gücü de kolay değil hani :)..

mElAnKOli

Felsefe.net
Yeni Üye

Merhaba ben hasan.1989 doğumluyum.istanbul'da yaşıyorum.Ünversite öğrencisiyİm,bölümüm endüstriyel elektronik.Bu siteye yeni üye oldum.Elektroniğe olan ilgim kadar felsefeye de bi o kadar ilgim var,bildiklerimi paylaşmak ve merak ettiklerimi öğrenmek için burdayım..

serdar

Felsefe.net
Yeni Üye

Merhaba ben serdar,siteyi arkadaşım ismail (diyalektist ismail)tavsiye etti,öğrenciyim felsefeyle pek ilgilenmiyorum ama yararlı bilgilerin olduğunu düşünüyorum,hepinize iyi forumlar.

şehrin yabancısı

Sorgucu Üye
Yeni Üye

YAŞAMIN KIYISINDA DÜŞÜNCENİN IRMAĞINDAYIM. SADECE ANAHTAR DELİĞİNDEN SIZAN IŞIKLA YAŞIYORUM.ADIMDAN GAYRISINI BİLMİYORUM HAYALLERİNİZ KADAR GENÇ,ACILARINIZ KADAR YAŞLIYIM YARIŞMACI ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLİYORUM :D

soPhiA``

Felsefe.net
Yeni Üye

Merhaba ,
Aranıza yeni katılıyorum.Suçum ise Felsefe'yi çok sevmek.Düşünceli bir birey olarak geriye kalan hayatımı ve içimdeki Felsefe Aşkını ölene dek sürdürmek en büyük amacım ! Bu forumun bana yararlı olacağına inanıyorum ..

muhtemel

Felsefe.net
Yeni Üye

Merhabalar,
siteye az önce üye oldum,siteyi ve siz üyeleri tanımaya çalışıyorum.
Felsefe,edebiyat,sosyoloji,siyaset,sinema,tarih vs. ilgi duyuyorum.
Hoş vakitler geçirmek dileğiyle.

şehrin yabancısı

Sorgucu Üye
Yeni Üye

dikkatimi çekti. kimse kimseye hoş geldin dememiş. neden olabilir diye düşündüm felsefi açıdan. :) sosyolojik açıdan karar verdim. ve size hoş geldin diyorum. ;) bu umarım iyi bilgi paylaşımları yaşarsınız.

Baharina

Felsefe.net
Yeni Üye

adim bahar felsefe lisans öğrencisiyim...yurttan uzak... buraya yeni insan-zihinlerle diyalog yaparız amacıyla geldim... bir yeni sanal boyut kazanırız ... ;)

şehrin yabancısı

Sorgucu Üye
Yeni Üye

Hoş geldin bahar.Zihinlerin rengini çözebilirsin,ben diyorumki renklerin oluşumunu da çözelim.Güzel paylaşımlar,biraz geç oldu ama.. :)

Idea

Felsefe.net
Yeni Üye

Merhaba herkese,

Hoşbuldum diyorum sevinçle. Çünkü benim gibi arayışta olan kişilerin olduğunu bilmek, umutsuzluğuma bir nebze olsun ışık tutuyor.

83 Doğumluyum. Ankara'da tercümanım. Felsefeyle yolumun başındayım. Geç bir keşif oldu, hayatın gürültüsü kafamda lüzumsuz yer teşkil ediyormuş; ancak fark ettim. Bundan sonra adım adım kendi dünyamı inşa etmek istiyorum. Ölüm, insanı ters düz ediyor. Bir bakıyorsunuz, koca bir dünya varmış, ama hep başkalarının dünyasıymış ve siz hep onu yaşamışsınız kendi dünyanız diye... Bende durum bu... Bir kapıdan ışık sızdı içeriye ve ben onun peşine düştüm, bu yolun geri dönüşü yok. Zira o ışıktan bihaber insanlarla hiçbir şey paylaşamıyorum artık...

Herkese selamlar, sevgiler...

desperado

Felsefe.net
Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar ;
Ben Yasin öğrenciyim ve ing.türkçe çevirmenlik bölümü okumaktayım..Felsefe liseye başladığım andan itibaren ilgimi çekmiştir .. umarım güzel bilgileniriz forumdan herkese hayırlı günler...

deathblow

Felsefe.net
Yeni Üye

ismim mikail...1989 doğumluyum...üniversite öğrencisiyim...felsefeyle lise de tanıştım..o günden sonra her gün kendimi geliştirme istediği duyoyorum...burda olma sebebimde bu sanırım :)

chimera

Sorgucu Üye
Yeni Üye

ıIıI_NoRa_IıIı ' Alıntı:
Merhaba arkadasLar ben RuKiYe;
bu siteye feLsefe iLe iLqiLendiqim için üye oLdum. Bütün BiLdiqim herseyi sizinLe payLasmak için hazırım.
14 yaşında orta son öqrencisiyim. Ayrıca qeLecekteki tek hayaLim feLsefe öqretmeni oLmak simdiLik bu kadar tanımanız yeterLi. iLerde daha iyi oLmak üzere herkese iyi forumLar diLerim. Simdiden tanıstıqıma memnun oLdum SevqiLermLe...
Öncelikle sitemize hoşgeldiniz derim.Ancak yukarıdaki tanışma mesajınızı üzülerek sildiğimi belirtir,sitemize yazacağınız mesajlarda imla kuralları ve anlaşılır cümle kurma konusunda gerekli özeni göstermenizi rica ederiz.

Fairy

Üye
Yeni Üye

Yüzeysel olarak bahsetmem gerekirse Yasemin ben 91 doğumluyum Veri tabancı programcılığı lise son sınıf öğrencisiyim .) Okul, stajdan ve okumaktan vakit kaldığı sürece gezmekten, fotoğraf çekmekten, anlık yazmaktan keyif alıyorum..

Liberator

Felsefe.net
Yeni Üye

Ben Barış Çetin, 1992 doğumluyum. İstanbul'da yaşamaktayım. Lise 3 öğrencisiyim. Bilimsel anlamda felsefeden küçükken pek bir haberim olmasada düşüncelerimin temeli o zamandan oluşmuş belli ki. Seyahat etmek en fazla hoşlandığım olay. Onun dışında söylenecek pek fazla şey yok herhalde? Ha, bir de Bilgi'nin peşinde koşan bir varlığım. =)

bermudaber

Felsefe.net
Yeni Üye

Selam Ben Önder ( Mersin Yusuf Kalkavan And Lis.)
Siteye Felsefeye Karşı Duymaya Başladığım ilgiden dolayı üye oldum

nilaysu

Felsefe.net
Yeni Üye

selam ben nil matematik mezunuyum felsefe benim için merak değil hastalık,herşeyi sorgulamaktan ve mantıksal açıdan hayatın uç kesiminlerinde dolaşmaktan mutlu oluyorum...iyi paylaşımlar

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç