Şuan ne düşünüyorsunuz?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Efsun tarafından oluşturulan Şuan ne düşünüyorsunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 22,440 kez görüntülenmiş, 344 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı Şuan ne düşünüyorsunuz?
Konbuyu başlatan Efsun
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan varre

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
odun kirmak neyse de, kirilmis odunlari, kollara istifleyerek tasimak ve odunluga yigmak daha zor :(

Sonra o kollar niye kalın! Kas onlar kas!

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
insan bilmeden inanabilir mi? ömrüm boyunca inanarak yaşadım. ama bazen gözlerimi kapatıp düşünüyorum; herkes inanıyor ama bu inanç nasıl doğdu diye. ya bütün başımıza gelenler inandığımız için olduysa ?

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
Nasıl irademi güçlendiririm, nasıl eski halime biraz olsun dönebilirim...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Kaşıkçı olayına çok üzüldüm ve "Rejim karşıtı olduğu için ülkeye geri dönmeye ikna edilirken kazara öldürüldü." açıklamasının saçmalığını düşünüyorum.

Suudi yetkili: Kaşıkçı sakinleştirilmek istenirken öldü.

Son düzenleme:

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Sağlık elden gitmeden insanın yaşamın değerini anlaması gerekiyor. Hayatta her şeye çözüm bulunuyor fakat hastalık gelip de insanı elden ayaktan düşürürse, işte ona çare bulmak çok zor.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Bazı insanların aklı nasıl çalışıyor anlamakta zorlanıyorum. Sevil Atasoy'un "Kusursuz cinayet yoktur, katil her zaman iz bırakır." sözü geliyor aklıma fakat bu kadar büyük iz bırakan da tarihte yoktur galiba.

Zavallı adamı öldürdükleri yetmiyormuş gibi et yemeyen insanlara, insan eti yedirecek kadar çıldırmış insanlarla aynı dünyada yaşıyoruz. Bu tiplere insan denilebilir mi, o da ayrı bir konu tabii...

Vegan restoranda müşteriyi kesip servis ettiler.

Dünyanın turizm cenneti Tayland'da, sebze yemekleriyle bilinen bir vegan restoranda, mekanın sahibiyle tartışan yaşlı adamın öldürülüp parçalandıktan sonra yemeklere kıyma olarak katıldığı ortaya çıktı.

Turizm cenneti Tayland 'ın başkenti Bangkok'ta kan donduran bir olay yaşandı... Sebze ağırlıklı yemekleriyle bilinen bir vegan lokantada bazı müşterilerin yemeğin içinde et bularak resmi makamlarla iletişime geçmesi korkunç bir cinayeti ortaya çıkardı.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Tuhaf insanlar var bu hayatta ve tuhaf olduklarının farkında da değiller, gerçekten çok ilginç...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Güneşli ama soğuk bir hava nasıl mümkün olabiliyor ve dışarı çıkmak için ne giyilir böyle bir havada, onu düşünüyorum.

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
İnsan en yakınından, ailesinden dahi nefret edip tiksinebiliyor. 4-5 sene önce canımdan çok sevdiğim aile üyelerimden son iki senedeki şiddetli kavgalarımdan ötürü nefret etmeye başladım. Annemden, babamdan, kardeşimden dahi.

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
Az önce aklıma "Eyes on fire" diye bir söz geldi. Bu söz nedir? Neden benim zihnimde diye düşünürken internette arattım ve karşıma, dinlediğimi hatırladığım ama ne zaman dinlediğimi unuttuğum şu şarkı çıktı.

Neden alakasız bir anda aklıma bu şarkının ismi ve sözü geldi diye düşünüyordum.

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
İnsan en yakınından, ailesinden dahi nefret edip tiksinebiliyor. 4-5 sene önce canımdan çok sevdiğim aile üyelerimden son iki senedeki şiddetli kavgalarımdan ötürü nefret etmeye başladım. Annemden, babamdan, kardeşimden dahi.

Hemen gidip onlarla barışmanı tavsiye ederim. İnsanın en zor zamanlarında yanında birinci dereceden aile üyeleri bulunuyor.
Onları sev demiyorum, onların seni sevmesini sağla yeter.

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
Hemen gidip onlarla barışmanı tavsiye ederim. İnsanın en zor zamanlarında yanında birinci dereceden aile üyeleri bulunuyor.
Onları sev demiyorum, onların seni sevmesini sağla yeter.

Senelerce şizo-obsesif bozukluk ve korkunç derecede anksiyete bozukluğuyla boğuştum. Bir kişiden olsun ciddi anlamda destek görmedim, aksine dışlandım.

Ve bu anlık söylenmiş bir şey değil, yaklaşık 1-2 senedir böyle düşünüyorum. Küs de değilim zaten, dediğim gibi anlık söylenmiş bir şey değil. Beni sevip sevmemeleri de umurumda değil.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
İnsan ne kadar kendini geliştirebilen bir varlık olursa olsun, bazı zihinler maalesef bozuk plak gibi aynı noktada takılı kalabiliyor.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar