Neler yeni

Şuan ne düşünüyorsunuz?

Efsun

Üye
Allahım yandık, bir rüzgar bir serinlik gönder..

savaşcı

Üye
ilk yazan ben olayım istedim...
Evrenin milyarlarca yıl önce yaratıldığını ve ve biz bu milyarlarca yıl içerinde en fazla 100 yılına şahit olabildiğimizidüşünüyorum. Ne kadar anlamsız geliyor.
Evrene baksam, kendime anlam veremiyorum. Kendime baksam, evrene anlam veremiyorum.

meyelan

Üye
''Düşünce eğlence ve paylaşım platformu''ne demek onu düşünüyorum.Eğlence ne demek .

T

Togepi

Ziyaretçi
Ben düşünemediğim için hiçbir şey düşünmüyorum.

T

Togepi

Ziyaretçi
....

---------- Mesajlar Birleştirildi at 12:12 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 12:10 ----------

Dile getirebilecek kadar düşünüyorsunuz ,tebrik ederim.
Bu benim, burada aldığım ilk tebriğim. Çok bahtiyar oldum,teşekkürler.
[MENTION=4933]esekherif[/MENTION] beyefendi hz. kıskandınız farkındayım ama yapacak bir şey yok.

ls2

Aktif üye
[MENTION=6633]kahin[/MENTION] nickli üyenin ''gerçeği arayan adam'' nickli üye olduğunu düşünüyorum

evreka :)

Ay

Üye
kendimi ay ışığı ile aydınlanmış bir odada buluyorum gözlerimi kapattığımda. en sevdiğim ışıktır ay ışığı.

sahi, ne düşünüyorum ben böyle?

Ay

Üye
Zamanla her şey toparlanır mı? Yoksa, pek çok seyi bir daha bi araya getirmemek üzere dağıtır mi? Bilmiyorum.

kLara

Yeni üye
Atışmalarınızı özlemişimm [MENTION=4933]esekherif[/MENTION] [MENTION=4929]Ocean[/MENTION] ;)

Ocean

Yeni üye
@kLara cığımın döları olmasına gerek olmadığını, hiçbir paranın klara'dan daha değerli olmadığını.