Şuan ne düşünüyorsunuz?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Efsun tarafından oluşturulan Şuan ne düşünüyorsunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 22,328 kez görüntülenmiş, 344 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı Şuan ne düşünüyorsunuz?
Konbuyu başlatan Efsun
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan varre

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Hafta sonu yetiştirmem gereken işler var ama nasıl? Zaman bana hiç yetmiyor artık.

esekherif

Filozof
Yeni Üye
''Sır'' göbek deliği demekmiş. Yani sır bir yara izidir, dünyaya gelmekle açılan bir yara.

kahin

Kahin
Yeni Üye
şu an aşık olduğum insanı düşünüyorum, acaba şimdi ne yapıyor? :) :(:(:confused:

gözlerimi kapatıyorum onu görüyorum uyanıyorum tekrar onu görüyorum

tanrınn verdiği bir ceza gibi onsuz yaşayamıyorum,

tanrıyıda anlamıyorum, böylesine korkunç bir cezayı hakedicek ne yapmış? olabilirim..

Son düzenleme:

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
:/
tenor.gif

İnci Birinci

Düşünür Üye
Yeni Üye
Değeri olmayan insanlara laf yetiştirmenin anlamsızlığını...

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
Zihin/algı/öğrenme vb. gücümü nasıl arttırabileceğimi... Tavsiyeleriniz varsa alabilirim.

kahin

Kahin
Yeni Üye
teistler değersiz insanlardır çünkü onlar hayallerle yaşar ve ölür.

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
Ne kadar saf olduğumu. Ve kör. Bana iki gülen, güvenilir laf eden birine nasıl bağlanıp kalmışım. Suçlamıyorum, kırmamak istemişti belki zamanında. Nefrette etmiyorum. Şaşkınım sadece, niye böyle oldu anlamadım.

Nasıl oldu da kendimi hiç düşmeyeceğimi düşündüğüm bir çukurda buldum. Bilmiyorum.

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
Ne kadar saf olduğumu. Ve kör. Bana iki gülen, güvenilir laf eden birine nasıl bağlanıp kalmışım. Suçlamıyorum, kırmamak istemişti belki zamanında. Nefrette etmiyorum. Şaşkınım sadece, niye böyle oldu anlamadım.

Nasıl oldu da kendimi hiç düşmeyeceğimi düşündüğüm bir çukurda buldum. Bilmiyorum.

Düşünmüyorsun. Düşün, her şeyden (paranoyak olmayacak kadar) şüphe et. Masum bir dünyada yaşamadığını kabul et.

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
Düşünmüyorsun. Düşün, her şeyden (paranoyak olmayacak kadar) şüphe et. Masum bir dünyada yaşamadığını kabul et.

2015'den bu yana çok ağır anksiyete bozukluğu-şizo obsesif bozuklukla uğraşan biriyim zaten. Benden daha şüpheci biri bu dünyada yok yani. Beynim şüphe üretmeyi hiç bitirmez.

ls2

Kahin
Onursal Üye
Nolacak fenerimin hali..

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Bazı insanların psikolojik sorun ve komplekslerini, sosyal medyada etrafa yansıtmaya çalışmalarına anlam veremiyorum.
İki filozof ezberledikten sonra onların cümleleri ile konuşup, insanların bilgi düzeyini ölçmeye çalışmak ne garip bir psikolojidir, cidden aklım almıyor.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
İnsan kırkayak filmini çeken yönetmenin, oyuncuların psikolojik sorunları olduğunu ve tedavi edilmeleri gerektiğini düşünüyorum.

Bazı roman ya da filmler nasıl bir zihinden çıkıyor, cidden aklım almıyor. Bu yönetmenin film çekmesi yasaklanmalı fakat ne yazık ki bu iğrenç filmler ile köşeyi döndü ve para için kim bilir daha ne rezalet projeler üretmektedir, düşünmek bile istemiyorum.

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
Balkanlardan gelen soğuk hava dalgası bu saatte karnımı aciktirdi diyor ve buradan uzaklaşıp küçük bir bardak kefir içmeye gidiy...

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
İnsan kırkayak filmini çeken yönetmenin, oyuncuların psikolojik sorunları olduğunu ve tedavi edilmeleri gerektiğini düşünüyorum.

Bazı roman ya da filmler nasıl bir zihinden çıkıyor, cidden aklım almıyor. Bu yönetmenin film çekmesi yasaklanmalı fakat ne yazık ki bu iğrenç filmler ile köşeyi döndü ve para için kim bilir daha ne rezalet projeler üretmektedir, düşünmek bile istemiyorum.

Gore sitesi diye tabir edilen çeşitli pislik görsellerin bulunduğu siteleri bir ziyaret et ve izlenmelere göz gezdir.

O zaman bu filmlerin neden tuttuğunu anlarsın. Gizli psikopatların arasında yaşıyoruz Sayın [MENTION=6517]Lefty[/MENTION]

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Başım çok ağrıdığı için pek bir şey düşünemiyorum.

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
İnsan tek başına zihniyetini değiştirebilir mi? -somut verilerle-Kanıtlanmaz düşüncelerine (örneğin din) A derken birden canı istediği için B diyebilir mi? Böyle bir şeyi canı isteyebilir mi?

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç