Öneri ve Şikayet Harici Sorunlarınız

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Önerileriniz & Şikayetleriniz kategorisinde Felsefe Bot tarafından oluşturulan Öneri ve Şikayet Harici Sorunlarınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,407 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Önerileriniz & Şikayetleriniz
Konu Başlığı Öneri ve Şikayet Harici Sorunlarınız
Konbuyu başlatan Felsefe Bot
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

Felsefe Bot

Felsefe.net
FS Sistem Botu
Saygıdeğer Felsefe.Net Kullanıcıları;

Bu başlık altından sadece önerileriniz ve şikayetleriniz dışında bildirileriniz dikkate alınacaktır, diğer sorunlar için ilgili başlıkları kullanabilirsiniz.

Felsefe.Net Yönetim Adına.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Merhaba

Kişisel profilimden bireysel konu başlıklarıma nasıl erişeceğimi bulamadım.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
kişisel profilinizde bulunan "Bul" seçeneğine tıkladığınızda bireysel konu ve mesajlarınıza ulaşabilirsiniz.
Bunu anlıyorum ama kişisel profilde onlarca konu başlığı olabilir ve bunu ismen hatırlanmayabilir diye düşünüyorum. Ayrıca konuları ve konu başlıklarını listeleyemiyor muyuz?

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Bi bakalım, ki konuları ne için sormaktasınız?
Birincisi alışkanlık ve alışık olunan genel forum düzeni bu idi.
İkincisi de dediğim gibi yüzlerce binlerce mesaj yazmış ve onlarca ayrı konu açmış olabiliriz. Ben bir mesajımı ya da kendimde emin olmadığım bir konumu aradım.
Neyse teşekkür ediyorum...

Cry

Üye
Felsefe.NET
en üstte bulunan gönderi listelemesinde son yanıtlanan konular varsayılan olsa daha guzel bir etkileşim olur bence.

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
Birincisi alışkanlık ve alışık olunan genel forum düzeni bu idi.
İkincisi de dediğim gibi yüzlerce binlerce mesaj yazmış ve onlarca ayrı konu açmış olabiliriz. Ben bir mesajımı ya da kendimde emin olmadığım bir konumu aradım.
Neyse teşekkür ediyorum...
Profilde ayarlamalar yapiyorum ;) bu hafta içi istediğiniz şekildeki dizayn olmasa'da istediğiniz şekillerde konularınızı ve mesajlarınızı bulmanızı sağlamaya çalışacağım

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Merhabalar

PC den siteye giriş yapamıyorum ve
503 service..... mesajı alıyorum....

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
Sitenin eski tasarımında sağ üst köşede duran ikon bence gayet güzeldi, o ikonu tekrar koymayı hiç düşündünüz mü ? :)

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Merhabalar

Yukarıda multi-üyelik uyarısı var. Multi-üye değiliz ve ikincil nick kullanmıyoruz ancak teknik problemler nedeniyle bu siteyi giriş sorunları yaşadığımız donemler de ayrıca nickler aldık.

- sanal.manik - siteye giremiyordu o yüzden aldık..
- "durustluk" - mail onayı gelmiyordu ve giriş yapılmıyordu bunu belirtmek için aldık.

Bu üyelikler -hala açıksa- gerekirse sonlandırılmasını rica edeceğim.
Saygılar

durustluk

Felsefe.net
Moderatör
Arkadaşlar merhabalar ben "ictenlik"

"ictenlik" rumuzumla dün gece ve bu sabah siteye giriş yapmak istedim ancak iki aşamalı doğrulama ve yani mail kodu istiyor biliyorsunuz ve o doğrulama mailini alamadım yani siteye "ictenlik" üyeliğimle giriş yapamadım.
Böyle bir üyeliğimi varmış. Yine bu üyeliği aynı sorunu yaşadığıdma bu sorunu siteye "Bize Ulaşın" dan yazmayı deneyip çözemediğim için iletmek üzere açmıştım. Bugün ayrıca bir gönderiye yazmak istedim

ve ilginçtir bu üyelik kod istemeden giriverdi. Neden?

Ayrıca o arada sisteme facebook la giriş yap ı test etmiş oldum ve çalışmıyor. Eğer etkinleştirmek istenirse

saygılar keyifli forum ve sohbetler

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
Arkadaşlar merhabalar ben "ictenlik"

"ictenlik" rumuzumla dün gece ve bu sabah siteye giriş yapmak istedim ancak iki aşamalı doğrulama ve yani mail kodu istiyor biliyorsunuz ve o doğrulama mailini alamadım yani siteye "ictenlik" üyeliğimle giriş yapamadım.
Böyle bir üyeliğimi varmış. Yine bu üyeliği aynı sorunu yaşadığıdma bu sorunu siteye "Bize Ulaşın" dan yazmayı deneyip çözemediğim için iletmek üzere açmıştım. Bugün ayrıca bir gönderiye yazmak istedim

ve ilginçtir bu üyelik kod istemeden giriverdi. Neden?

Ayrıca o arada sisteme facebook la giriş yap ı test etmiş oldum ve çalışmıyor. Eğer etkinleştirmek istenirse

saygılar keyifli forum ve sohbetler
sanırım sorununuz çözüldü, eğer ki çözülmediyse herhangi bir problem var ise, bana ulaşmaktan çekinmeyin :)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar