Öneri ve Şikayet Harici Sorunlarınız

Felsefe Bot

Yeni üye
Saygıdeğer Felsefe.Net Kullanıcıları;

Bu başlık altından sadece önerileriniz ve şikayetleriniz dışında bildirileriniz dikkate alınacaktır, diğer sorunlar için ilgili başlıkları kullanabilirsiniz.

Felsefe.Net Yönetim Adına.

"ictenlik"

Aktif üye
kişisel profilinizde bulunan "Bul" seçeneğine tıkladığınızda bireysel konu ve mesajlarınıza ulaşabilirsiniz.
Bunu anlıyorum ama kişisel profilde onlarca konu başlığı olabilir ve bunu ismen hatırlanmayabilir diye düşünüyorum. Ayrıca konuları ve konu başlıklarını listeleyemiyor muyuz?

"ictenlik"

Aktif üye
Bi bakalım, ki konuları ne için sormaktasınız?
Birincisi alışkanlık ve alışık olunan genel forum düzeni bu idi.
İkincisi de dediğim gibi yüzlerce binlerce mesaj yazmış ve onlarca ayrı konu açmış olabiliriz. Ben bir mesajımı ya da kendimde emin olmadığım bir konumu aradım.
Neyse teşekkür ediyorum...

Cry

Yönetici
Yönetici
en üstte bulunan gönderi listelemesinde son yanıtlanan konular varsayılan olsa daha guzel bir etkileşim olur bence.

nokta

Yönetici
Yönetici
Birincisi alışkanlık ve alışık olunan genel forum düzeni bu idi.
İkincisi de dediğim gibi yüzlerce binlerce mesaj yazmış ve onlarca ayrı konu açmış olabiliriz. Ben bir mesajımı ya da kendimde emin olmadığım bir konumu aradım.
Neyse teşekkür ediyorum...
Profilde ayarlamalar yapiyorum ;) bu hafta içi istediğiniz şekildeki dizayn olmasa'da istediğiniz şekillerde konularınızı ve mesajlarınızı bulmanızı sağlamaya çalışacağım