oneri

 1. F

  Öneri ve Şikayet Harici Sorunlarınız

  Saygıdeğer Felsefe.Net Kullanıcıları; Bu başlık altından sadece önerileriniz ve şikayetleriniz dışında bildirileriniz dikkate alınacaktır, diğer sorunlar için ilgili başlıkları kullanabilirsiniz. Felsefe.Net Yönetim Adına.
 2. F

  Teknik Öneri ve Şikayetleriniz

  Saygıdeğer Felsefe.Net Kullanıcıları; Felsefe.Net'in teknik alanında yaşadığınız problemler, eklenti önerileri, tema önerilerini bu konu altından yapabilirsiniz. Teknik sorun yaşan üyeler(database hatası, forum hatası vb) aldığı ekran görüntüsünü konuya dahil etmeleri gerekmektedir. Bu başlık...
 3. 5

  öneri nedir ?

  Bir sorunu çözmek üzere öne sürülen görüş, düşünce, teklif
 4. D

  Öneri ?

  Adminlerim siteniz çok süper olmuş . Zaten ben bie siteye kolay kolay üye olmam . Yalnız logo resmi biraz uyumsuz olmuş . ( Uyumsuzluğu yukarı çıkıldıkça koyulaşmaması . ) Önerimizi dinlediğiniz için Teşekkürler !
 5. S

  Öneri

  Taze konular , başlıklar istiyorum, diğer sitelerden alıntılar değil, kendimize öz bir sitede olmak istiyorum, öyleki diğer siteler bizim sitemizden alıntı yapsın. Teşekkürler.
 6. S

  Oneri

  Merhabalar benim bir onerim var, Felsefi bir tartismada en azindan karsimizdaki kisinin neyi bilip neyi bilemeyebilecegini onceden kestirebilmek, daha iyi anlasabilmek ve zaman kazanmak acisindan mesajlarimizin yaninda (avatarimizin altinda) ve profillerimizde felsefe ile ne turden bir iliskide...