Moderatör Alımı

• Konbuyu başlatan Üye silindi 3937
  • Başlangıç tarihi
  • 3,903

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Duyurular kategorisinde Üye silindi 3937 tarafından oluşturulan Moderatör Alımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,903 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Duyurular
Konu Başlığı Moderatör Alımı
Konbuyu başlatan Üye silindi 3937
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üye silindi 3937

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Tesekkur ederim,ben hayati anlamaya sizin sitenizden baslamistim...Hayat basli basina bir felsefe...Sanirim dusuncenin yaziya dokululmesi de basli basina bir felsefe...Burasi bunun yapildigi en iyi yer olmaya devam ediyor :) Uzun yillar sonra,yeniden burada oldugum icin mutluyum :)
Rica ederim Güzel düşünceniz için ben teşekkür ederim...Düşünceyi aktarmak gerçek manada o kadar güzel ki insan yazı yazmaya başladığında biran evvel bitirip hemen paylaşmak istiyor özellikle ben bu anı çok yaşıyorum...

Bazen fikri harmanlamak devamında düşünceyle sentezlemek ise ap ayrı güzellik Yeniden sizi aramızda görmek çok hoş .....Güzel paylaşım dolu forumlar dilerim..

Böyle.

federalstate

Felsefe.net
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
AMERICAN PUBLIC UNIVERSITY SYSTEM
Rica ederim Güzel düşünceniz için ben teşekkür ederim...Düşünceyi aktarmak gerçek manada o kadar güzel ki insan yazı yazmaya başladığında biran evvel bitirip hemen paylaşmak istiyor özellikle ben bu anı çok yaşıyorum...

Bazen fikri harmanlamak devamında düşünceyle sentezlemek ise ap ayrı güzellik Yeniden sizi aramızda görmek çok hoş .....Güzel paylaşım dolu forumlar dilerim..

Böyle.
Cok tesekkur ederim.Bos vakitlerimde buralarda olmaya calisacagim.

petrarca

Felsefe.net
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Felsefe
Günlük iş hayatımızdan müsait olduğumuz bakabildiğimiz için, bize destek olabilecek Moderatör arkadaşlar aramaktayız.

Moderatör başvuruları için bu başlık altından;

Adınız Soyadınız:
Yaşınız:
Yaşadığınız Şehir:
Kaç Yıldır internettesiniz:

Gibi bilgileri doldurup gönderebilirsiniz.

Fatmanur Ünal
18
Ankara
3-4 .

senecca

Felsefe.net
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Genetik ve Biyomühendislik
Günlük iş hayatımızdan müsait olduğumuz bakabildiğimiz için, bize destek olabilecek Moderatör arkadaşlar aramaktayız.

Moderatör başvuruları için bu başlık altından;

Adınız Soyadınız: ceren kimyonok
Yaşınız: 18
Yaşadığınız Şehir: izmir
Kaç Yıldır internettesiniz: 8-9
Hazırlık okuduğum için ayıracak fazlaca vaktim var.

Mert.A

Yeni üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Radyo Tv
Mertaşkın, İstanbul, Radyo tv, Gazete, çok iyi Moderatörlük yaparım. Siteyi canlandırır, yorumlarda bulunurum. Phi ile çalışmayı isterim. Tenten ile aynı çatı altında olmak mutluluk verir. Nokta ile tanışıp siteyi geliştirmek isterim. Teşekkürler.

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
Mertaşkın, İstanbul, Radyo tv, Gazete, çok iyi Moderatörlük yaparım. Siteyi canlandırır, yorumlarda bulunurum. Phi ile çalışmayı isterim. Tenten ile aynı çatı altında olmak mutluluk verir. Nokta ile tanışıp siteyi geliştirmek isterim. Teşekkürler.
Aramıza hoşgeldiniz, bol görevler :) boş felsefeler.

evrenselbirey

Üye
Yeni Üye
Hangi Felsefe Akımına Yatkınsınız ?
Epistemoloji
Merhaba,

Ben, mesgul biriyim fakar arzu ediyorsaniz, vakit buldukca yardimci olmaya calisirim.

Amerika'da yasamaktayim.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç