Herkes Kendisi Hakkinda Bir Gercek Yazsin

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Painfully tarafından oluşturulan Herkes Kendisi Hakkinda Bir Gercek Yazsin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,481 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı Herkes Kendisi Hakkinda Bir Gercek Yazsin
Konbuyu başlatan Painfully
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prens Ernak

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
Kendimi hep geliştirme telaşındayım. Kendim olmayı dogalligi seviyorum. Kendimi onemsiyor değer veriyorum. Bana, kimsenin en ufak bir iyiliği ve yardımı dokunsun istemiyorum. Kendi çabalarım üzerinde ayaktayim. Güçlüyüm. Aynaya baktigimda istedigimi goruyorum. Zihnim temiz. Insanlara guven veriyorum. Insani vicdana sahibim. Kimseye vefa borcum yok. Hayır demeyi öğrenebildim. Içimden gelmeyen hicbir şeyi yapmıyorum. Aman o üzülmesin bu kirilmasin demiyorum artık. Görmezden gelebiliyorum.. umursamamayi öğrendim.

Son düzenleme:

kahin

Kahin
Yeni Üye
kahin olmak zor iş, sonunda hedefime ulaşamadan ölüceğimi biliyorum, bu beni oldukça karamsar
ve kızgın biri yapıyor, kahin sadece 1 kadına kaybedebilir, onun dışında herkesle savaşır..

mutlu olmak kolay parayla mutlu olabilirsiniz, ama kahin mutluluktan daha fazlasını istiyor, paranın
satın alamadığı, tanrıların satın alamadığı, resmi çizilemeyen
sadece hissedilen.
çok az insanın anladıgı ve ulaştıgı hedefi istiyor, aşkın ölümsüz olanını yani sonsuza dek
,
kazanmak istiyor kahin..........................................................................

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
Güçlü yanlarım var. Insanların ruhlarındaki asaleti gören mükemmel gözlerim var. Böyle birini bulduğum zaman da onu kaybetmemeyi isterim.

Son düzenleme:

kahin

Kahin
Yeni Üye
[MENTION=6572]Ay[/MENTION] peki böyle birini bulabildinmi? yada bulduğunu umduğun anda kaybettiğin oldumu?
veya bulmaktan korktuğun oldumu? ya bulduğun kişi, bulduğun kişi değilse diye düşündünmü? hiç, veya hayalindeki insan farklı kaderler yaşıyor olabilirmi? veya aradığın kişi ya hiç varolammışsa varolması için farklı bir zaman dilimi gerekiyorsa şimdi derin düşünmeye çalış
psikoanaliz yapalım, bilnçaltındaki pozitif enerjiler, aradığın kişi hakkında ne düşünüyor?

aradığın insan neden? seni bulamıyor, veya sen onu neden? bulamıyorsun, gelelim en can
alıcı noktaya, kaderinde mutlaka birşeylerin eksik olduğunu hissettiğin an
aslında sen ruh eşinin eksikliğini hissettin.............

bu şu anlama geliyor çok üzgünüm... ama sen çok iyi birisin... oldukça fedakar bir ruhun var
ama asla aradığın kişi bu dünyada sana çok fazla uzakta yaşıyor olabilir, çekimsel pozitif
enerjiler etkileşimde bulunmuyor olabilr, bunun sonucundada farklı kaderler ortaya çıkıyor,,tanrı .çok garip değiilmi? sevgili ay mutlaka her zaman bir surprizle kendini
hissetirmeyi seven bir mantıgı var gibi haa ne dersin... :)

Son düzenleme:

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
[MENTION=6572]Ay[/MENTION] peki böyle birini bulabildinmi? yada bulduğunu umduğun anda kaybettiğin oldumu?
veya bulmaktan korktuğun oldumu? ya bulduğun kişi, bulduğun kişi değilse diye düşündünmü? hiç, veya hayalindeki insan farklı kaderler yaşıyor olabilirmi? veya aradığın kişi ya hiç varolammışsa varolması için farklı bir zaman dilimi gerekiyorsa şimdi derin düşünmeye çalış
psikoanaliz yapalım, bilnçaltındaki pozitif enerjiler, aradığın kişi hakkında ne düşünüyor?

aradığın insan neden? seni bulamıyor, veya sen onu neden? bulamıyorsun, gelelim en can
alıcı noktaya, kaderinde mutlaka birşeylerin eksik olduğunu hissettiğin an
aslında sen ruh eşinin eksikliğini hissettin.............

bu şu anlama geliyor çok üzgünüm... ama sen çok iyi birisin... oldukça fedakar bir ruhun var
ama asla aradığın kişi bu dünyada sana çok fazla uzakta yaşıyor olabilir, çekimsel pozitif
enerjiler etkileşimde bulunmuyor olabilr, bunun sonucundada farklı kaderler ortaya çıkıyor,,tanrı .çok garip değiilmi? sevgili ay mutlaka her zaman bir surprizle kendini
hissetirmeyi seven bir mantıgı var gibi haa ne dersin... :)

Sevgili [MENTION=6633]kahin[/MENTION], böyle birinin varlığına hep inandım. Buldum. Bulmaktan değil de, bulamamaktan korktum. Bulmamis olsaydım kendime olan inancımı kaybedecektim. Buldugumda kendime olan inancimi daha da güçlendi. Bulduğum kişinin o kişi olmadığın konusunda hiç tereddütüm olmadi. Farklı kaderler yaşıyor olduğumuz doğru. Bu durumda varolmasi icin farkli bir zaman dilimine de gerek kalmıyor :)

Belki de böyle olması en guzelidir kim bilir. :p

PeaceGranddire

Felsefe.net
Yeni Üye
Çok düşünüyorum ve bu benim hayatımı çok mahvediyor.Düşünmemek imkansız fakat bunu kontrol etmem gerek.Yardımları bekliyorum.

ls2

Kahin
Onursal Üye
hem karamsar hem neşeli biriyimdir..

hayat üzerine düşünürken karamsarım, yaşarken ise neşeli..

bu nasıl oluyor? bilmiyorum..

M3CSL

Meraklı Üye
Yeni Üye
işleyen demir ışıldar sözüne daha çok inanıyorum, insan bir hobi, mesleği üzerine çalışmadıkça,üretmedikçe. Boş vakit(gereğinden fazla) insanı vesvese boğuyor ve psikolojik sorunlar sıkıntılar, iş yerinde dedikodu o zaman başlıyor.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Ölümden ve sonrasından değil ancak ölüm şeklinden korkuyorum.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Spor yapmayı hiç sevmiyorum ama yüzmeyi severim.

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
Müslümanım diyemiyorum; İslam'ı kabul etsem; İslam sosyal sistemine vicdanım, İslam itikadına da aklım isyan etmeye devam edecek. Ama yabancı biri ile evlenmeyeceğim için evlendiğimde mecburen İslam'ı kabul edeceğim ki ahlaki olanı da bu; ama İslam'a girdiğimde vicdanımı ve aklımı hep bastırmak zorunda olacağım için benim için zor olacak. Bu arada ben geçmişte dervişlik yani bir hırka bir kuru ekmek ritüelini de aylarca yapmış biriyim

Son düzenleme:

NuriKara

Düşünür Üye
Yeni Üye
İnsanları manipüle etmem. İstediğimi yapsın diye iyi bir şey yaptığını, güzel olduğunu vs. söylemem. Aynı şekilde benim için kötü olacak bir şeyi yapmasın diye onun hakkındaki bir yanlışı söylemekten çekinmem. Manipüle durumundan tiksiniyorum.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Bana yapılan yanlışı asla unutmam fakat kin de tutmam, sadece o insanla bir daha asla aynı çizgide buluşmam.

Thurgood

Üye
Yeni Üye
Hiç bir hayalimi gerceklestiremedim. Parasızlık başlıca etken. Elleri bağlanmış esaret altındaki bir esir gibi özgürlüğüme kavusmayi bekliyorum.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi

İmzamda "kutsal kase" diye bir şey var... Bir tür et yeme savunuculuğu bağlantısı veganlık tersi
Bir dönem veganlığı düşünmüş sorgulamış biri olarak şunu söyleyebilirim
Hepi topu 3-5 sağlıklı vegan gördüm ve bunlar 4-6 kişilik yer ve günlük en az 6-8 saat yoğun fizik aktivite ve sporla ilgilidir.

sevdiğim neredeyse aklı başında tek vegan o

ve bu aşağıdaki bugün haber duvarıma düşen bir gönderi ve tıpk ıonun gibi hayatını/sağlığını mahfettiğini söyleyne bir çok vegan okudum... demeden geçemiyorum, ben istesemde susamıyorum yaa. kusurma bakma ama..

----Alıntı---

Niteliksiz Veganlar bana geri dönmem ve sağlığımın ilk etapta mahvolmasına neden olan şeyi yapmam için sağlık tavsiyesi veriyor. Bunun gibi tıbbi tavsiye istenmemişse suç sayılmalıdır.

Serçe

Üye
Yeni Üye
İmzamda "kutsal kase" diye bir şey var... Bir tür et yeme savunuculuğu bağlantısı veganlık tersi
Bir dönem veganlığı düşünmüş sorgulamış biri olarak şunu söyleyebilirim
Hepi topu 3-5 sağlıklı vegan gördüm ve bunlar 4-6 kişilik yer ve günlük en az 6-8 saat yoğun fizik aktivite ve sporla ilgilidir.

sevdiğim neredeyse aklı başında tek vegan o

ve bu aşağıdaki bugün haber duvarıma düşen bir gönderi ve tıpk ıonun gibi hayatını/sağlığını mahfettiğini söyleyne bir çok vegan okudum... demeden geçemiyorum, ben istesemde susamıyorum yaa. kusurma bakma ama..

----Alıntı---

Niteliksiz Veganlar bana geri dönmem ve sağlığımın ilk etapta mahvolmasına neden olan şeyi yapmam için sağlık tavsiyesi veriyor. Bunun gibi tıbbi tavsiye istenmemişse suç sayılmalıdır.

Ya ben minikken yememişim işim hiç önümde inek dana kesmişler travma yaşamışım. İstem dışı yani. Vegan değil vejeteryanim

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar