Herkes Kendisi Hakkinda Bir Gercek Yazsin

Ay

Üye
Kayıtlı Üye
Kendimi hep geliştirme telaşındayım. Kendim olmayı dogalligi seviyorum. Kendimi onemsiyor değer veriyorum. Bana, kimsenin en ufak bir iyiliği ve yardımı dokunsun istemiyorum. Kendi çabalarım üzerinde ayaktayim. Güçlüyüm. Aynaya baktigimda istedigimi goruyorum. Zihnim temiz. Insanlara guven veriyorum. Insani vicdana sahibim. Kimseye vefa borcum...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

Son düzenleme:

kahin

Yeni üye
Kayıtlı Üye
kahin olmak zor iş, sonunda hedefime ulaşamadan ölüceğimi biliyorum, bu beni oldukça karamsar
ve kızgın biri yapıyor, kahin sadece 1 kadına kaybedebilir, onun dışında herkesle savaşır..

mutlu olmak kolay parayla mutlu olabilirsiniz, ama kahin mutluluktan daha fazlasını istiyor, paranın
satın alamadığı, tanrıların satın alamadığı, resmi...

Ay

Üye
Kayıtlı Üye
Güçlü yanlarım var. Insanların ruhlarındaki asaleti gören mükemmel gözlerim var. Böyle birini bulduğum zaman da onu kaybetmemeyi isterim.

Son düzenleme:

kahin

Yeni üye
Kayıtlı Üye
[MENTION=6572]Ay[/MENTION] peki böyle birini bulabildinmi? yada bulduğunu umduğun anda kaybettiğin oldumu?
veya bulmaktan korktuğun oldumu? ya bulduğun kişi, bulduğun kişi değilse diye düşündünmü? hiç, veya hayalindeki insan farklı kaderler yaşıyor olabilirmi? veya aradığın kişi ya hiç varolammışsa varolması için farklı bir zaman dilimi...

Son düzenleme:

Ay

Üye
Kayıtlı Üye
[MENTION=6572]Ay[/MENTION] peki böyle birini bulabildinmi? yada bulduğunu umduğun anda kaybettiğin oldumu?
veya bulmaktan korktuğun oldumu? ya bulduğun kişi, bulduğun kişi değilse diye düşündünmü? hiç, veya hayalindeki insan farklı kaderler yaşıyor olabilirmi? veya aradığın kişi ya hiç varolammışsa...

PeaceGranddire

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Çok düşünüyorum ve bu benim hayatımı çok mahvediyor.Düşünmemek imkansız fakat bunu kontrol etmem gerek.Yardımları bekliyorum.

ls2

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
hem karamsar hem neşeli biriyimdir..

hayat üzerine düşünürken karamsarım, yaşarken ise neşeli..

bu nasıl oluyor? bilmiyorum..

M3CSL

Üye
Kayıtlı Üye
işleyen demir ışıldar sözüne daha çok inanıyorum, insan bir hobi, mesleği üzerine çalışmadıkça,üretmedikçe. Boş vakit(gereğinden fazla) insanı vesvese boğuyor ve psikolojik sorunlar sıkıntılar, iş yerinde dedikodu o zaman başlıyor.

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Ölümden ve sonrasından değil ancak ölüm şeklinden korkuyorum.

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Spor yapmayı hiç sevmiyorum ama yüzmeyi severim.

true blue

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.turkmillikulturu.net
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Müslümanım diyemiyorum; İslam'ı kabul etsem; İslam sosyal sistemine vicdanım, İslam itikadına da aklım isyan etmeye devam edecek. Ama yabancı biri ile evlenmeyeceğim için evlendiğimde mecburen İslam'ı kabul edeceğim ki ahlaki olanı da bu; ama İslam'a girdiğimde vicdanımı ve aklımı hep bastırmak zorunda olacağım için benim için zor olacak. Bu...

Son düzenleme:

NuriKara

Üye
Kayıtlı Üye
İnsanları manipüle etmem. İstediğimi yapsın diye iyi bir şey yaptığını, güzel olduğunu vs. söylemem. Aynı şekilde benim için kötü olacak bir şeyi yapmasın diye onun hakkındaki bir yanlışı söylemekten çekinmem. Manipüle durumundan tiksiniyorum.

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Bana yapılan yanlışı asla unutmam fakat kin de tutmam, sadece o insanla bir daha asla aynı çizgide buluşmam.