Felsefe Twitter...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Felsefe Twitter... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,245 kez görüntülenmiş, 312 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Felsefe Twitter...
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bir aşktır felsefe
Bir hikayedir felsefe
Sonsuza dek sürendir felsefe

Hayatın adıdır felsefe
Yaşamın ilacıdır felsefe
Enerjinin kaynagıdır felsefe
Sorulmayanı sorandır felsefe
Araştırılmayanı araştırandır felsefe

Buradayız çünkü hayatın yaşamın adıdır felsefe ...

Sevgilerimle
Elbisss

Burada olmaktan ve burada yazmaktan çok mutluyum Teşekkürler Felsefe net.

Böyle..

Son düzenleme:

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bir kaç konu daha açmak istiyorum ama sanırım hafta içi olur olmazsada başka bir zamana diyelim

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Gerçeklik gerçek olan dünyada tek gerçekliktir

Hayırlı geceler dilerim

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugün güzel bir hediye aldım uzun yıllar sonrasında farklı mecrada yeniden bir göreve layık görüldüm Teşekkür ederim fakat ben böyle şeylere takılmıyorum çünkü bu sitede olmayı çok sevdiğim gibi yazmayıda gerçekten çok seviyorum..ki yazarken ne kadar heyecan dolu olduğumu anlatmaya kelımeler yetmez dıyebılırım

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugün aslında yeni konular açmak için geldim fakat nasip olmadı başka sefere diyelim

Hayırlı Sahurlar Dilerim..

Öyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Gelecek yazılarımda KADER ÇEMBERİ diye bir başlık altında yeni bir KADER anlatımı sunmak istiyorum nasipse inşallah..

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Hayırlı Sahurlar dilerim...Bugün hoş ve güzel bir vakit geçirdim

Gelecek yazımın konusu yukarıda da söyleediğim üzere KADER ÇEMBERİ üzerine olacak..İnşallah.

Böyle.

• Beğen
Tepkiler: Cry

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Ne demiş Sokrates...

Felsefe, hayretle başlar.

Öyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugün epey yorucu bir gündü konularımi derleyip yeniden tazelemenin mutluluğunu yasadim sonunda yoruldum belki ama ortaya güzel bir süreç çıkınca ayrıca sevindim diyebilirim

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
CNN Türk te CNN Türk masasını izliyorum çok güzel anlatımlar oluyor merakla ve heyecanla izliyorum

Yakin zamanda yeni konular da açmak istiyorum önümde islemek istediğim bir çok konu var zamanla işlemek istiyorum inşallah

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Yeni konular açacağımı ifade etmiştim ve bugün 2 yeni güzel bir konu açmanın mutluluğu içindeyim nasipse ilerleyen zamanlarda daha da yeni konular açıp yazılar yazmak istiyorum inşallah..

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugün epey bir vaktim var neler yapayım diye düşündüm sonrasında açmak istediğim 2 konuyu daha açmak için yazmaya başlayım diye düşündüm yazarken harmanlamak kolay olmuyor ama ortaya çıkan son metni görünce insan bir ayrı mutlu oluyor...

Sonraki süreçlerde de zamana yayılı olarak yeni konular işlemeye devam etmek nasipse istiyorum inşallah

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Epey zaman aldı ama 2 yenı konu daha açabılmenın mutluluğu içerisindeyim..devamında Felsefe Twitter sayfamın Görsel logosunuda değiştirdim çok güzel oldu..

Öyle.

Son düzenleme:

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bir yandan Haberturk u ızlıyorum bır yandan sozsuz muzık dınlıyorum bır yandan ıse yenı bır konu açmak için çalışmalarımı derlıyorum....Gecenın bu vaktınde hazır guzel zamanım varken 3 u bır arada yapıyorum :)

Böyle.

ls2

Kahin
Onursal Üye
yeni konu açıyomuş, açtığın konuları googleye arattım yıllar önce ihvan denen bir siteye yazdığın uzun ve boş yazıları buraya atıyorsun ak trol..

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Birazdan yazacağım konuya bakarsın o halde :)varmı yok mu diye. çok üstünde durmuyorum önemli olan paylaşım yapmayı seviyor olmam ....

Öyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Hazır açmışken bilmeyenler için tekrar ifade edeyim...Bu sitede benim hikayem adlı bir başlık açtım ve bu sayfada oldukça anlattım ama yinede kısaca ifade edeyim...

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
İlk internet ile tanışmam yanlış hatırlamıyorsam 2007 li yıllarda sanal cafe diye bir yerdi...sonrasında burada 1 yıl kaldıktan sonra 2008 yılında Managerzone aılesı ıle tanıstım ve burada yaklaşık 4 yıl kaldım 2008 den 2012 yılına kadar bu sıtede çok guzel anılarım gectı çok guzel ınsanlar tanıdım ve halen realde gorustugum ınsanlar var dıyebılırım...

Managerzone da yaklaşık 59 ulke admını ıle ırtıbat halınde oldum ıngılızcem olmadıgı ıcın translate yaptım oyle ırtıbatta kaldım bır cok sayısız onerılerım gerek realde gerekse de sanalda aktıvıte oldu ...Sıteye gırdıkten kısa bır sure ıcerısınde dergı edıtoru oldum epey zaman dergı edıtorlugunden sonra dergı yonetıcılıgıde 2 donem yaptım sonrasında bazı teklıfler forum yonetıcılıgı uzerıne gelmış olsada kabul etmedım pasıf kalmayı tercıh ettım..Çok guzel organızasyonlara devamında buluşmalara iştirahçı olmaya çalıştım

Vel hasıl kader benı ıhvan a getırdı burada 3 yıl kaldım ve burada da paylaşımlar sundum 2013 ıla 2016 yılları arasında gerçekleşti...2016 yılları hayatımın en zor evresı oldu .....

Bu zorlu yılları atlattıktan sonra 2017 yılında kaderım felsefe net ıle kesişti...ve o gunden bu yana bu sıtedeyım....bu sıtede yaklaşık 3 yılım oldu ılerıde kader ne gosterır bılemem...ama bildiğim birşey var paylaşmayı çok seviyorum...

Hayat içerisinde düşüncelerim fikirlerim değişti ve belkide zaman içerisinde sevdiğim bazı konuları ve projeleride buraya taşıdım ama her zaman yeni yazılar yazmak favorım oldu ve yeni yazılar yazmaya özen gösteriyorum...bizde durum böyle..

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugün yeni bir konu açtım Yukselen Değerler ile ilgili bu anın mutluluğu içerisindeyim...ilerleyen süreçlerde yeni konular açabilmek umuduyla nasipse inşallah diyelim.

Öyle.

Son düzenleme:

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
CNN Türk u izliyorum güzel konusmalar oluyor

Reklam arasinda Habertürk e baktım bir detay gozume çarptı sutudyoda oturanlar 3 kişi normal sandalyede diğer 1 kişi koltukta bunu yadırgadım diyebilirim

Halktan olan halkı anlayan bence söz konusu halka seslenmek bile olsa stüdyoda insanların esit şartlarda olması gerektigini düşünüyorum buna her siyasi yapıyı dahil ediyorum

Bazen düşünürüm acaba ben orada olsaydım nasıl karsilardim diye büyük ihtimalle yayın öncesi bu ayrımı ortadan kaldırırdim diye düşünüyorum umarım hep böyle olurum

Belki ben yanlış dusunuyorumdur bilemiyorum halkimla aynı değerleri yaşamak beni daha mutlu ederdi sanırım

Bana dair sebep ne olursa olsun TV de bile olsa halkima dönük bakışım hep aynı değerde olmasını isterdim

Böyle

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç