Felsefe Twitter...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Bizi birbirimizi var eden ve anlamlı kılan değerler bence halka tepeden bakmak değil aynı eş değerde halkin duygularını ve düşüncelerini anlayabilmektir bu konuda kendim dahil hiç kimseyi ayirmiyorim şahsi düşüncem tabi

İnsanları anlayabildigimizde çözülecek problemleri daha rahat çözebiliriz diye düşünmekteyim yeter ki halka nazarimiz ve...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Yenilenmenin sihirli formülü benliği taze ve canlı tutabilmektir

Böyle 💕

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Gerçek ismimin(Fatih) yanında kendime farklı bir isim daha benimsedim o da Asher anlamı mutluluk demek neşeli biri olduğum için bu ismide oldukça benimsedim diyebilirim Ikıncı ısmımde Asher olsun diyelim..oldukça sevdim bu ismi...

Böyle.

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Bu yıl benim için hiç iyi geçmiyor gelen rabbimizden oldugu için şükür ve sabır etmek gerekiyor ama bu yıl dişten dolayı çok çektim sürekli aynı yerde agrılar yaşıyorum yine bir diş ağrım var bunla sınırlı kalmıyor daha farklı başıma o kadar çok şey geldi ki anlatmakla bitmez yinede şükür imtihan dünyası yapacak çok şeyim yok sabretmek verilen...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Yaşamın en güzel ilacı hayatın değerini anlayabilmekten geçer

Bir fıstık iki dirhem bize cevap vermez belki ama yinede anlamlandırmak ve tarıf etmek gerekir demek yanlış olmasa gerek..

Bugün yeni yeni yazılar yazmak istedim bu maksatla geldim ama sadece 1 konu işleyebildim belki başka sefere diyelim.Bazen çok isteyince olmuyormuş...

Nejdet Evren

Tanınmış üye
Onursal Üye
Gerçek ismimin(Fatih) yanında kendime farklı bir isim daha benimsedim o da Asher anlamı mutluluk demek neşeli biri olduğum için bu ismide oldukça benimsedim diyebilirim Ikıncı ısmımde Asher olsun diyelim..oldukça sevdim bu ismi...

Böyle.
tarzınızı beğendim...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
tarzınızı beğendim, insan gerçek ismini seçemiyor ve daha sonra da değiştiremiyor bir şekilde, ben de Kendal ismini seçmiştim/Uçurum demek...
hmm guzelmış.... aslında gerçek ısmımı çok sevıyorum fakat Asher ısmınıde çok sevdım hayatımda farklılıgı benımseyen bırı oldugum ıcın hayatımın...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Vakıt ne çabuk geçiyor öyle yazacak daha çok yazım var ama zaman kalmadı başka sefere yenı konular yenı yazılar yazmak umıdıyle dıyelım..

Hayırlı Akşamlar..

Asher

Böyle.

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Yenı Kullanıcı Logom...

mm.gif

Böyle.

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Hayatın akışı öyle bir girdap ki kimi zaman insan bu girdapın ıçerısınde kayboldugunu hanı dusunmuyor degıl mı ??? böyle sureçlerı yaşadıgımızda ılk akla gelen çözüm girdap ta kayıkla yol almak oldugu oluyor....

Hanı derler ya neden gemı degılde kayık dıye aslında guzel bır soru gemı olursa yuk çok agır olur az beldeye ulaşırsın ama yukun...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Seversen Sevilirsin Sevilirsen Sevmeyi Öğrenirsin.

İşin özü.. Sevgi olsa gerek..

Asher

Böyle.

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Hayırlı Geceler.

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Eee nerde kalmıştık güne bir not düşmek istiyorum

Perdenin gerisinde kalıp esaret altında olmaktansa ozgurlugum pahasına istediğimi her yoldan istediğim şekilde almayı tercih ederim

Sevdiğim güzel bir sozumdur asla değişmem

Böyle

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Ben birşeyi istersem ki yeter ki isteğim istedigimi almadan geri adım asla atmam bazen alırken sancılı alırım karşı taraf yeter der ama ben durmam devam ederim aldıkça alirim çünkü bende duygu yok bazen acıma ve merhamet olduğunda o zaman dururum bazense almam sadece dagitirim verdikçe veririm neyseki böyle arzum bugünlerde yok

[COLOR=rgb(41...

Son düzenleme:

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
En çok Ankara Çankaya yi ozledim uzun zamandır gidemedim yakında gitmek isterim belki bir gun diyelim

Öyle

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Eskiden duygularım vardı saf kalpli güzel bir insandım herkese kendimden daha çok guvenirdim ama zamanla insanlar bu duygularımı elimden aldılar

Anladım ki hayatında duygularına göre hareket etmeyeceksin anladım ki insanlar kaba dili daha iyi anlıyorlar ama yinede buna rağmen insanligimi yerler altına sermedim insan olana insancana değer...

Son düzenleme: