Felsefe Twitter...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Felsefe net1.jpg

Burası benım Felsefe Twitter sayfam diyebilirim....Kimi zaman anlık replikler kimi zaman ise gündelik paylaşımlar diyebilirim açıkçası geniş kapsamlı bir twitter sayfam işte.

Son düzenleme:

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
"Gölgede kalmayacaksın yoksa gölgede kalırsın Güneş olacaksın ki insanlar senin gölgende hayat bulsun"...Son zamanlarda duyduğum hayran kaldığım en güzel söz NAİM i izlemeyen varsa mutlaka izlesin harika değil tam anlamıyla mükemmel olmuş..

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Geçen hafta Felsefe net e gireyim dedim site kapalıydı dün siteye gireyim dedim site hata veriyordu felsefe net neler oluyor üzmeyin bizi..:cry:

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Uzun zamandır yoktum beni özleyen oldu mu ?Bunu bilemem ama ben yazmayı ve sizleri çok özledim farklı zamanlarda yeni yeni paylaşımlar yapmak istiyorum.:love::giggle:

Lefty

Tanınmış üye
Onursal Üye
Uzun zamandır yoktum beni özleyen oldu mu ?Bunu bilemem ama ben yazmayı ve sizleri çok özledim farklı zamanlarda yeni yeni paylaşımlar yapmak istiyorum.:love::giggle:
Hoş geldin! Yoğunluktan ben de vakit bulamıyorum ancak yeni yılda düzelir inşallah.:)

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Profil resimimi oluşturdum ama tamamı gözükmüyor bende tamamını yayınlamak istedim.
gg.gif

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Zaman çabuk geçiyor bazen haftaların ne kadar hızlı geçtiğini farketsemde zamanımı olumlu kullanıp kullanamadığıma baka kalıyorum..:cool:

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Bugün yeni bir konu açmak istiyordum fakat biraz keyfim yok biraz da vaktim yok ama açacağım konuyu söyleyebilirim diye düşünüyorum Endüstri ve Sanayileşme Gelişimi diye bir konu bakalım ne zamana nasip olacak ..;):cool::love:

• Beğen
Tepkiler: Cry

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi

Bugün Mucize Aşk 2 Filminden yeni geldim sayılır tam anlamıyla Harika hatta bir o kadar da muhteşem filmdi diyebilirim yapanların emeklerine sağlık ...

Filmi bu kadar güzel ve duygusal hatta aşk dolu beklemiyordum hatta filmin afişine bakarak değerlendirme...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Mucize AŞK 2 de Mahir öğretmen de asla unutulacak değil aslında tüm kadro o kadar güzel ki hepsi o kadar harika ki tek kelimeyle ortaya harika bir film çıkmış çok teşekkürlerimi iletiyorum filmin tek kusuru bana göre AFİŞ diyebilirim daha güzel bir afiş daha çok ilgiyi gösterebilirdi saglık olsun..

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
İnsan hayatında bir çok söz verir ve verdiği sözlerin bir çoğunu tutmaya çalışır bazen ise sözler i tutma konusunda başarılı olamaz fakat en nihayetinde öncesinde ve sonrasında ki bazı sözler tutulmuş olur

Aslında buraya kadar herhangi bir şey yok söz işte tutulur ve riayet edilir ama bazen çignelinir tutulmaz aslında buradan sonrası benim...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Yerli otomobilimiz tam anlamıyla harika ve bir o kadar da muhteşemdi duydum ki bu araçlarımıza isim gerekiyormuş bende ufak bir isim çalışması yaparak sunmak istedim aslında BÖYLE ve BÖYLESİ bence birer isimdir diyebilirim..ve gelecekte çok damga da vuracaktır kanaatindeyim lafı fazla uzatmadan görseli sunmak istiyorum..

[ATTACH...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Neden BÖYLE bir arabamız ve neden BÖYLESİ harika bir arabamız olmasın ki sevgiler....

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
2020 ye de girdik çok şükür..

Yeni yıl sizlere ve sevdiklerinize sevgi mutluluk huzur sağlık ve başarı getirmesi temennisini iletiyorum...
Nice güzel Senelerinize..

Böyle.

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Dün akşam tam işe geldim servisten indim ayağım çukura mı yada boşluğuma denk geldi anlayamadım bilegim burkuldu ayağa kalkıp işe gidebilirim diye düşündüm yerden birden kalkmaya çalıştım ama nafile kollarımın arasına girip beni revire götürdüler ben halen işe gidebilirim çalışırım diye düşünüyordum ama nafile ayagım oldukça şişmişti ve çok...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Bugün bir kaç konu açmak istiyorum bugün açacağım konuda hayatımı anlatmak istiyorum yaşamımı sunmak istiyorum aslında ben istemiyorum ama söz verdim bunu yapmam gerekiyor kendimi anlatırken kendimi çizgimi bozmadan anlatmak istiyorum sonrasında 2 projem var onu sunmak istiyorum sonrasında ise roldschıld ile karşılıklı 10 soru 10 cevap diye...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Bugün açılacak yazılacak çok konum var fakat tam anlamıyla zamanım kısıtlı o yüzden belli bir saate kadar yazacağım belli saatten sonra yazıları bırakcağım devamını kaldıgım yerden devam edeceğım..

4 proje konusunu açmak istiyorum devamında karşılıklı 10 soru 10 cevap konusunu açmak ıstıyorum son olarak ise benim hikayem konusunu birazdan...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
**Başarılı olmanın en güzel sırrı Başarıya aç olmanızdan geçer..** 😍😘

Böyle.