Felsefe Twitter...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Çok şükür Bu benim hikayemi bitirdim 4 proje sunacağım dedim 3 proje sundum 1 proje daha eklıyorum gerıye 2 proje daha sunacağım yakın zaman ıcın ...yoksa bende proje ve fıkır cok var zamanı geldıkçe sunmaya devam edeceğım dediğim üzere çok düşünen biriyim her konuda ..buna istinaden durmak yok çalışmaya devam ama öyle ama böyle :):love: 10...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Bugun epey yorgunum yorucu bir gün geçirdim 2 proje daha sunumlayıp çıkmak ve dinlenmek istiyorum 😘

Böylece.

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Geçen hafta vaktım vardı bır kaç konu açacaktım ve bır kaç proje ekleyecektım ama ne yazık kı sıte hata verıyordu sıteye gıremedım lutfen bu sıte sorunlarını çözün bu sıtede olmaktan çok mutluyum hatta bu sıtede yazmaktan çok mutluyum bu hassasıyetı dıkkate alacagınızı umut edıyorum....yenı yazıları ve konuları vaktım oldukça yazmaya devam...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Hayırlı Geceler Dilerim.

Öylee.

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Şuan CNN TURK u ızlıyorum ve hayretle yapılan yorumları dinlemekteyim....

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
CNN TURK tekı Konuşma ile ilgili Öncelikle şunu söylemek isterim ki (öz Eleştiri yapmak istiyorum..)

Ben bir siyasi partinin başkanı olsaydım burada oy filan düşünmem en zor anında vatandaşımın yanına hızlıca ekibimle birlikte koşardım bölge(erzincan-malatya) ile ilgil ilk bilgiyi almak için öncelikle...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
X başkanın Aile vurgusu yapılıyor hepimizin ailesi var fakat olaganüstü durumlarda halk aileden daha önemlidir....bu hep böyle olmuştur ve böyle olacaktır devamında orada yaşamlarını yitiren insanların aileleri yok mu onlarda ailesi için mücadele vermiyor muydu biz mi yanlış okuduk?? O kadar sinirlendim ki halkı uyuyor filan sanıyorlar herhalde...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Sen ilk seçimde haksızlığa ugradığında halk ikinci seçimde gereekli cevabı vermedi mi ???verdi hemde fazlasıyla sen HALK kavramını bilemiyorsan yada ailen halktan daha degerlıyse o zaman zamanı gelınce gereklı cevabı da kusura kalma alırsın...

Böyle.

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Toplum Alışacak Lafına harbi sinirim çok bozuldu insanlar kendilerini çok fazla DEV aynasında görüyorlar olsa gerek valla destek bir anda gelir baktık olmuyor o destek çekilir ve zamanla unutulur gidilir..Bu insanlara bu halka bir ÖZÜR borcu olduguna inanıyorum

Öyle.

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Anlık Replik(Kızgın) im için kusura kalmayın Normalde Siyaset üzerine konuşmaktan çok kaçınan ve oldukça dikkat eden biriyim ama söz konusu HALK ım ve MİLLETİM ise ve ben HALK ımı ve MİLLETİM i çok seviyor isem bir kaç kelam etmek zorundaydım...Sizlerde öylesinizdir bilemem ama biz bunları görmeyi çok istiyoruz..

Tüm siyasetçilere...

Son düzenleme:

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Hayırlı Geceler Dilerim..

Öyle.

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Bu siteyi ve bu sitede yazmayı çok seviyorum fakat bazen çok üzlüyorum çünkü bazı zamanlarda siteye ulaşamıyorum site hata veriyor bu konuda sitenin daha iyi olmasını hiç aksamamasını umut ediyorum...

Böyle.

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Hayırlı Geceler Dilerim..

Böylesi.

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Hayatımda bir çok konuyu düşünüyorum neredeyse düşünmediğim bir anım hiç yok diyebilirim(Elimde olan bir durum değil ben istemesemde beynim kendi üretiyor) aklımı ve zihnimi bir çok proje ve sistemle doldururken kendime heyecan ve enerji katmanın güzelliğini yaşıyorum fakat bazen bende normal olmak ve hayatımda hiçbirşeyi düşünmeyen biri olmak...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Tost yapıp yemeyi severmisiniz ben çok severim 2 gündür zihnim bana yine üretiyor bunu makineye cevırme ve kolaylaştırma yönünde bu konuda zihnim habire çizim yapıyor bu süreci tarif edebilmem çok zor fakat ben bu ürettiğim projeye isim bile verdim TOSTMATİK diye makineye bozuk para atıyorsunuz yada kagıt para koyuyorsunuz makine size tostu...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Aslan burcuyum ve GALATASARAY lıyım agustos ayında 37 yaşıma giricem şöyle geriye dönük baktığımda zamanın benim ve sevdiklerim için ne kadar çabuk geçtiğini farkedebiliyorum..

Zaman içerisinde o kadar güzel insanlar tanıdım ki bir çoğu benden ayrıldı hayata gözlerini yumdu bazen onları o kadar çok özlüyorum ki hayata dair yaşama dair onlardan...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Yaşım ilerledikçe gençlikte baktığım bakış açım ile şuan ki yaşımdan baktığım bakış açım arasında dağlar kadar fark olduğunu düşünmekteyim

Hayat insanı bir şekilde dizayn ediyor fakat farklılıklar da oluşturabiliyor en büyük farklılık bence kişinin kişilik yapısını koruyabilmesinden geçmektedir diye düşünmekteyim...

Bazen hayatımızda bir çok...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Felsefe net i her zaman böyle açık sorunsuz hatasız bir şekilde görmek istiyorum ne zaman girdiğimde bir sorun var mı sitede diye düşünmek istemiyorum girdiğim an paylaşım kanalı hep böyle açık olsun istiyorum çünkü bu sitede yazmayı ve bu sitede var olmayı çok seviyorum ...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Yıl 2020 ye girdiğimde aklımda daha güzel daha iyi şeyler benim adıma olabilir diye düşünüyordum aslında ALLAH a hamd olsun her halime çok şükrediyorum fakat ocak ayına girdiğimden bu yana bu zamana kadar bir çok dizi süreç yaşadım

Bunlardan ilki bel tutulması sorunları yaşadım doktor ve ilaç derken bu...

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Şimdi de az önce internetim gitti şaka gibi yaaa 😂 telefondan bağlanıp yazmak durumunda kalıyorum sorun değil bu sene bu tarz şeylere iyice alismam gerekiyor diye düşünüyorum
Böyle