Felsefe Twitter...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Felsefe Twitter... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,246 kez görüntülenmiş, 312 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Felsefe Twitter...
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Gece yarısı belki ama canım 2 yada 3 konu açmak istiyor ne kadarını başarabilirim bilemem ama 3 konuyu zorlayacağım diye düşünüyorum...Neyse ben yazmaya başlayayım

Böyle..

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
bn.jpg

Güncel halimi sunmak istedim :)

Asher

Böyle

Son düzenleme:

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugün aslında yazabilirsem 2 konu açıp yazmak istiyorum bakalım uykum gelmeden bunu basarabılecekmıyım bir yerden başlayalım...

Gece çalıştık sabah eve yeni geldim ama bende zaman sınırı yok çünkü çalışmak ve üretmek çok sevdiğim yanım o yüzden elimden geldiğince konuları işlemeye çalışıcam

Geçenlerde Gözdeki Derinlik adlı konuyu açacagımı ifade etmiştim fakat bir şekilde araya giren konular yüzünden bu konuyu işleyemedim işte bugün bu konuyu işlemek istiyorum çok detaylı işleyebilmem zor maglum gözlerde uyku var :) birde derinlere fazla girip sizi kaybetmek istemem olabildiğince sunmaya çalışıcam onun dışında ikinci konuyu açabilirsem onuda işleyip bugünlük bu kadar diyeceğim

Herneyse yazıları yazmaya başlayalım..

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
3 konu birden açmak istiyorum ta bi uykum gelmeden bunu başarmam ve birde konuları açmak için fedakarlıklar yapmam gerekiyor elimden geleni deneyeceğim her konu birbirinden bağımsız ve farklı olacak neyse zaman kaybetmeden konuları yazmaya geçeyim...

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Son zamanlarda bazı konular açtık işte anlattık derken belkide geride projeleri fazla tuttuk değil mi evet öyle oldu ama dengeyi seven biriyim bu yüzden bu akşam canlı canlı projeyi oluşturacağım sonrasında sizlere buraya sunacağım...

Projeye ismi dahi vermedim yeni vereceğim devamında yine bu zamana kadar girmediğim ve sizlere hiç paylaşmadığım bir alan projesi olacak

Beğenirmisiniz bilemem bildiğim bir şey var çok yönlü sosyal bir proje diye düşünüyorum en azından benim açımdan böyle neyse ben projeyi oluşturmaya başlayayım eğer proje erken biterse yorgun olmazsam araya yeni bir konu daha sıkıştırmayı umut ediyorum nasip..

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Yeni yep yeni bir proje konusunu işten geldikten sonra gece yarısı canlı canlı hazirlayip açmak istiyorum herhangi bir durum söz konusu olmadıkça konuyu açmayı umut ediyorum

Yine bu zamana kadar hiç girmediğim ve üzerinde hiç değinmediğim bir proje olacak ne kadar başarılı bir sunum sergilerim bilemem fakat bildiğim husus karşılıklı kazan kazan iliskisine dönük bir proje olmasıdır yani win win neyse paylaşınca detayları belli olur zaten güzelmi degilmi ona siz karar verirsiniz

Asher

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bu sefer ki konu süreci ticari pazarlamacı mantığında bir poroje olacak olması 🤪 ufak detay bu şekilde

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Söz verdiğim üzere projeyi yazmak için geldim belki açacağım konu yada proje bugune kadar bıldıgınız gozunuzun onunde olabılecek bır proje olabılır ama hayata gecısı konusunda kı sureclerın olmaması yada nasıl olunabılecegının pek fazla ustune durulamaması belkıde etken olabılır

Herneyse ben bugun bu projeyı açacagım agabeey :) Elımden geldıgınce guzel anlatmaya guzel sunumlamaya calısacagım ne kadar basarılı olabılıyorsak ama ılk defa böyle bır proje acacagım ıcın aslında cok heyecanlıyım cunku ılk kez yapacagım konularda hemen yazmak hemen sunumlamak ıstıyorum ama öyle olmuyor teferruatlı bır proje konusu olabıldıgınce hususları atlamak ıstemıyorum ne kadar etken olursa ınsallah

Eger yorulmazsam ekstra olarak bır konu daha acmak ıstıyorum ama bu proje degıl ta bı bundan sonrakı sureclerde yıne proje konuları devam edecek sonrasında ıse yazılara gecıs yapacagım

Bunu bılerek yapıyorum yanı sureklı konu acarsam sızı sıkmıs olurum yada sureklı proje acarsam cok bılmışlıkle suclanırım :) o yuzden ortada bır denge saglamaya özen gösteriyorum umarım basarılı olabılıyorumdur

Sizler bana bakmayın oldukca yuksek özgüvene sahip bir insanım hayat içerisinde bir takım aksaklıklarım olabiliyor ama elimden geldiğince onarıcı derleyici toparlayıcı ve düzenleyici bir insanımdır diyebilirim....

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugun bır kac konu ısleyebılırmıyım dıye sıteye geldım aslında konular ıslemek ıstıyorum ama ne kadar basarabılırım bılemıyorum hedefımde 3 yada 4 konu ıslemek var belkıde 1 tane zor ıslerım bılemem en azından sımdı deneyecegım oldugu kadarıyla dıyelım umarım hedefıme yakın olurum neyse ben zaman kaybetmeden 3 saat ıcınde olabıldıgınce konu ıslemeye calısayım...

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Aslında bugun epey aktıftım cok yoruldum da fakat canım yazmak ıstıyor :) ve sanırım bır kaç konu açabılırım dıye dusunuyorum ne dersınız sızce de ıyı olmaz mı ???

Bence de fena fıkır diyebilirim elımden geldıgınce kendımı zorlayarak konu açabıldıgım kadar açıp ıcıne bolcana yazılar yazmak ıstıyorum nasipse inşallah.....

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bir kaç konu açmak ve akabinde birşeyler karalamak istiyorum ne kadar etken olursa inşallah..

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Kısa Bir Söyleşi

Bu aralar sanırım biraz fazla konu açtık araya proje sıkıştırma yapamadık değil mi ?

Aynen dediğinizi duyar gibiyim çünkü bende böyle düşünmüştüm

Valla açık ifade edeyim proje düşünmek onu hayata dahil etmek zor bir süreç bazen öyle oluyor ki ufak bir olay yada neticeden birşeyler hatta büyük şeyler düşünüp üretebiliyor sunuz bazen öyle anlar oluyor ki tamam bitti daha proje uretemicem galiba diyorsunuz

Ama ta bi bu arada siz düşünmeye ve egzersiz yapmaya devam ediyorsunuz sonra bir bakıyorsunuz ki ortaya bir kaç fikir projesi çıkıyor

Proje çok fazla düşünmenin ürünü degildir en azindan benim açımdan durum böyle bana göre proje eksiği iyi bilmek ve buna netice bulabilmeye çalışmaktır

Emin olun projenizin olup olmaması çok önemli değil önemli olan projemizde ki fikir ve düşünce altyapı temasının hayat bulabilmesidir ki bu dünya için her proje adına çok önemli diyebilirim

Fikir fikri açar o yüzden proje kalıpları önemlidir eğer hayatınızda ilk kez bir proje sunacaksanız yada bir projeye dahil olacaksanız öz güven yerinde olsun çünkü bu size çok katkı sağlayacak diye düşünüyorum

Benim projeleri sunmamın esas amacı da bu yönde size öz güven kazandırmak istememdir

Hangi projelerde yer alırsanız alın şunu hiç unutmayın ben özgüven sahibiyim işte buna dönük her olguyu yaparım diye düşünmeyin

Bunu yaparsanız kaybedersiniz aşırı özgüven size çok şeyler kaybettirir hayatta insan var bu yüzden değerler çok önemli

Bu yüzden öz güven ne olursa olsun mutlaka saygınız her bakımdan karşı tarafa olmalı ve bazen gerçek cevabı bilseniz dahi karşı tarafın fikrine mutlaka katılın çünkü bazen satır aralarında çok güzel fikirler yakalayabiliyorsunuz ve devamında her konuya balıklama atlamayın çünkü çoğu zaman iyi bir dinleyici olmanız gerekiyor bununla birlikte öz güven sizde yüksek olduğu için arada aslında ben nezaketen söyledim çoğu zaman insanlar sizi geçmek isteyecekler buna izin verin bırakın sizi geçsinler önemli olan sizi geçmeleri değil çünkü sizin işiniz yarış değil eğer bu söylediğim bu satır aralarında ki cevabı anlayabildiyseniz bakmaya ve görmeye başladınız diyebilirim

Görmek ve sonrasında bunu resmetmek çok önemli yıllar içerisinde kazanabileceğiniz bir süreç diyebilirim

Aslında öğrenmenin hiç yaşı yoktur yada benden birşey olmaz demeyin eğer gerçekten birşeyler başarmak istiyorsanız buna ilk siz inanmanız gerekiyor fakat sadece inanmak yetmez bunun için azim istek ve gayret de gerekiyor

Bazen kaybetmeyi de çok yaşayacaksınız bunun için kendinizi hazır tutmanız gerekir çünkü insan bir kaç kez kaybetmeye başlayınca bırakır ve pes eder

Kaybettikce yenilenmeyi ve doğru kaynaklardan beslenmeyi bilmeniz gerek bununla birlikte mutlaka halkın yani insanların içinde dolasmaniz gerekiyor çünkü bazen çoğu zaman en güzel bilgiyi yaşamın içinden alabiliyorsunuz

Fakat hayatınız içerisinde ne yaparsanız yapın asla karşılık üzerine sunumlar yapmayın bunu yaparsanız zaman içerisinde ki kazanımlarınız maddiyata döner ve belli zaman sonra sizi tembelliğe iter bu yüzden her olgu sizin doğal sunumlarınız olsun zaman zaten sizi bir yere çeker bu konuda kaygı asla yasamayin

Uzun lafın kısası

Herhangi bir durum yada aksaklık olmazsa yarın iki proje sunmak istiyorum sonrasında zaman kalırsa güzel bir konu acip günü kapatmak istiyorum nasipse inşallah diyelim

Asher

Böyle

Son düzenleme:

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Ufak bir soğuk alginligim oldu bu yüzden konuları isleyemedim ama önümüzde ki Çarşamba günü mutlaka 2 projeyi isleyecegim

Eksikliği telafi etmek için ekstra bir proje konusu daha ekleyeceğim yani toplamda 3 proje konusu olacak nasipse inşallah diyelim 😜

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Normal şartlarda söz vermesem ugramazdım cunku mıde rahatsızlıgım var bu konuda söz açılmışken benımle ılgılenen doktorlara tesekkur edıyorum buyuk bır durum degıl sadece mıkrop kapmışım ama gunde 3 kere hap ıctıgım ıcın cogu zaman agırılarım oluyor ama yınede gecer cuma gunu tekrar kontrole gıdıcem bakalım durum nedır....

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bır gun paramı denkleştırebılırsem kullandığım NotePad i laptop olarak degıstırecegım çok ağır acılıyor... yaa beklerken ınsan sıkılıyor

Bılgısayarda yazmayı üretmeyi hatta sunumlamayı çok sevıyorum belkı hayatımda kı en degerlı en saf en duru arkadasım dıyebılırım böyle bir bilgisayar askı görülmedi desem yeridir :)

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Ben size bugun 3 proje sunacagım ve belkıde zamanlarım çok kısıtlı olacak ama yınede 5 saat ıcınde 3 proje acacagım ve sonrasında ıse ekstra olarak 1 konu daha acacagım yanı ben bugun sıze toplamda 4 konu acacagım...

Projelerı taze taze sıcagı sıcagına hazırlayacagım bellı zaman sureclerı olacak fakat bılmenızı ısterım kı yazım kontrollerını ancak son konu 4 uncu konudan sonra yapacagım yanı yazıp yazıp konuları acacagım...

Bu projeler aslında oyle kapsamlı degıl en azından bu zaman darcıgında ben yapamam fıkır temalı projeler olacak kı zaten benım projelerımın bır cogu bu yonde o yuzden sıze yenı bır fıkır saglaması acısından sunmaya gayret edecegım

Valla detaylı ışlemek ısterım ama ben emektar işçi bir ınsanım gece işe gideceğim o yüzden hayatımdan fedakarlıklar yapıp sıze bu konuları tasımaya özen gösteriyorum...

Aslına bakarsanız bir insanın ne olduğu çok önemli değil önemli olan hayata ufacıkta olsa birşeyler katabilmesidir diye düşünüyorum oldugu kadarıyla işte

Sihirli değnek değiliz olmakta istemeyiz ama bildiğimiz birşey var bu dünyaya ekleyeceğimiz ufak bir yazı bize tüm emeklere oldukca katkı verecektır demek isterim...

Herneyse söz verdim ve sözümü tutacagım sizler bu yazılarla yada sıteyle mesgul olurken ben konuları yavaş yavaş işlemeye başlayayım.. Kendıme 5 saat zaman verdım bakalım zamanı ne kadar olumlu kullanabılecegız...

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
3 projede farklı alanlarda olacak dıye dıp not eklemek ısterım sımdı ıcınden gecırenler vardır ne laf ebelıgı yaptın dıye :) hakıkatende öyle ...

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bu hafta içi, günü tam ifade edemiyorum fakat 3 yeni proje daha sunumlamak istiyorum nasipse inşallah

Yine kendime has ve kendi fikir projelerimi sunumlamak istiyorum karınca kararıyla diyelim

Sonrasında projelere biraz ara verip konulara geçmek istiyorum belki arada sistem konusu da açabilirim sonrasında yine proje konusu diye devam ediyor maksat orantılı çalışmak süreç ne gösterir bilemem ta bi

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Aslında yoğun bir hafta sonu oldu hafta içi pek fazla fırsatım olmadı fakat sözüm var ve bunu tutmam gerekiyor

Bu yüzden bu gece yarısı 3 fikir projesini canlı canli hazırlayıp sunmak istiyorum eğer vakit zaman kalırsa araya belki bir güzel konuda sıkıştırabilirim

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Cok heyecanlıyım neden dersenız yarın Fıorentına--Galatasaray macı var tum hafta boyunca bu macı ızlemek ıcın sabırsızlanmıstım cok sukur yarına saat 19 a az kaldı... ıkı sevdıgım gonul verdıgım takımı ızlemek ve seyırcı olarak ekrandan ızlemek bana keyıf verıyor:love::cool:

Böyle..

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç