Felsefe Twitter...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Felsefe Twitter... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,238 kez görüntülenmiş, 312 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Felsefe Twitter...
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bu gece yarısı 1 konu acacagım kesın ıkıncı konu olur mu bılemem....Bırde bır sıstemden bahsedecegım

İlk açacagım konu RİTİM olacak neler yazacagımı bılmıyorum sadece yazılara bır yerden başlayacagım gerısı nasıp...

Genelde eskı konularıma ozellıkle kapadıgım konularıma çok gerı donmem ama bu gece ıstısna yapıp donecegım...

Burada PULAR dıye bır sıstemı acıklayacagım....nasıp dıyelım...

Bıldıgım bırsey var cok hızlı yazmam gerekıyor ozellıkle uykum gelmeden yetıstırmem gerekıyor nasıp dıyelım...

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Yeni yılın ilk mesajı ☺️

2022 Yılının size ve sevdiklerinize başarı sağlık huzur ve güzellikler getirmesi dileğiyle

Yeni yılda da çeşitli projeler konular ve yazılar devam edecek nasipse inşallah islemek istediğim önümde çok ama çok konu var birde zaman olsa 😁 yavaş yavaş diyelim hayırlısi

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugun 1 konu acacagım akabınde eskı bır konuma yenı bır yazı yazacagım eger sıkılmazsam yada yazılar bekledıgımden cok uzun surmezse ekstra bır konu daha acabılırım dıye dusunuyorum nasıp....

Hadı yazmaya baslayalım...

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugün yeni bir konu daha açmayı planlıyorum gece yarısı da olsa konuyu isleyecegim konuları sürekli olarak sunuyorum çünkü önümde işleyecek çok ama çok fazla konu ve proje var

Zaman varken olabildiğince işlemeyi düşünüyorum

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Yenı konuyu birazdan yazmaya başlayacagım ama öncesınde karnımı doyurmam gerekıyor :)

Öyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugun Yeni bir konu daha açacagım bilmeyenler için ifade etmem gerekırse konularımı Köşe Yazılarında açıyorum..

Herneyse Konuyu yazmaya başlayalım...

Böylesi.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Gece yarısı gozumu uyku tutmadı bende konu acayım dedım bırıkmıs 3 konum var onları ıslemek ıstıyorum nasıpse ınsallah umarım uykum gelmeden yetıstırebılırım...

Öyle.

Son düzenleme:

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Gece yarısı 2 konu acacagım kesın ama zorlarsam ve belkıde uykum gelmezse 3 uncu konu neden olmasın demek ısterım goruyorsunuz degıl mı konular actıkca uzerıne yenılerı eklenıyor eklendıkce onumde ısleyecegım projelere zaman kalmıyor bırde zaman sorunu olunca kısıtlı zamanda az zamanda cok seyler olabıldıgınce sıgdırmaya calısıyorum fırsat buldukca ıslemeye devam edıcem nasıpse ınsaallah..

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bu gece belkı 2 belkı 3 belkı de sınırları zorlarsam 4 konu bırden acabılırım devamında Icımızdekı Potansıyelı kesfedelım adlı konuma yenı bır part yazacagım buda dahıl olursa bır gecede 5 konu bırden hadı ınsallah dıyelım...

Eeee o halde vakıt kaybetmeden yazmaya başlayalım

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugun sadece bır yada ıkı konu acmak ıstıyorum yada oyle dusunuyorum nasıpse ınsallah...

Gecenlerde guzel bır ruya gordum aslında guzelmıydı bılemedım kısaca anlatmam gerekırse

Bır ınsanla tanısıyorum oldukca varlıklı bırı bana donup hangı ısı ıstıyorsun sana sunacagım dıyor bır cok mevkı makam fılan sayıyor bense Bılgı İşlem diyorum ve verıyor...

Aslında ruya guzel ama uyandıktan sonra dusunmeden edemedım neden haketmedıgım bırseyı aldım dıye ...

Ruyalar belkıde ınsanın hayatına renk katan bır durum olsada yınede guzeel yanından bakmak sanırım guzel dıye dusundum ve sonunda guzel bır tebessum gulucuk attım...

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Dun konuyu açacaktım fakat fırsat olmadı bugün yeni ve bir o kadar güzel olacağına inandığım yeni bir konu açmak istiyorum

Fakat laptop un şarjı çok düşük o yüzden biraz beklemek durumundayim 1 saat sonra nasipse siteye gelip yazıları yazmaya başlarım

Eğer 1 saat içinde uykum gelmezse ta bi olurda uyursam yarın gece mutlaka sunarım

Konunun adi

GÖZÜM SENDE olacak

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Laptop un şarjı dolmuş fakat ben uyumuşum yorgundum haliyle bjk maçıni izlerken 80. dakikasından sonra uyumuşum yeni uyandim şimdide uyumaya çalışıyorum uyu uyuyabilirsen zorla uyucam artık çünkü sabaha biraz işlerim var

Bugün gece yarısı işten geldikten sonra Gözüm Sende yi yazmak istiyorum kısaca konu içeriğini bahsetmem gerekirse görme ve görebilme olgusu ile ilgili yazı içerikleri olacak bugüne kadar anlatmadigim farklı bir bakış açısını sizlere sunmak istiyorum

Bir konu daha açacağım ama onu sonraki güne bırakmak istiyorum yani salı gece yarısına o konunun adida değişiklik olmazsa

Yorumlama Sanatı olacak

Kısaca içeriği anlatmak gerekirse bu zamana kadar elde edilen yada elde edilemeyen başarılar yada başarısızlıklar ile ilgili süreçleri yorumlayabilmeyi ve olaylar a hatta süreçlere yorumlama ekleyerek ne tür kazanımlar olabileceğini anlatmak istiyorum

Aslında yorum demedim bu çok farklı bir durum tam aksine yorumlama dedim yani işin icerisine sanat eklemeleri yapicaz

Elbette her iki konu için detaysal anlatımlarım olmayacak çünkü zihniniz çok karışır sadece temel içerik anlatımları örnekler ile cesitlendirip olabildiğince konuları zengin tutmaya çalışacağım

Ta bi yazılarla düşünceleri yada içerikleri tam manasıyla aktarabilmek çok güç hemde zor ama yinede elimden geldiğince en iyisini size sunmaya çalışacağım

Belki Gözüm Sende yi bir oyun konusu olarak bekleyenler olabilir ama aslında değil bu konuda beklenti içerisinde olmayın tamamiyle zengin içerik orneklemeler ile desteklenmiş zihni farklı bakış açısıyla cesitlendirebilecek değerli bir konu diye düşünüyorum

Hayırlı geceler diliyorum

Asher

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Sözüm geregı acmak ıstedıgım Gözüm Sende konusunu acalım neler yazılacak yada neler sunulacak yazı akısına gore degıskenlık gosterecek guzel bır konu olsun ıstıyorum Yazılar ne zaman bıterse o saatte sunum yapacagım uzunda olabılır sabah 5 de dahı bıtse mutlaka konuyu acacagım

Yarın nasıpse ınsallah Yorumlama Sanatını anlatmak ıstıyorum...

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Yorumlama sanatini Perşembe gece yarısı yazicam biraz ara olsun istedim

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugün canım hiç yazmak istemiyor yazilari yarına bırakıyorum bir aksilik olmazsa yarın gece konuyu yazarım inşallah

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Söz verdiğim üzere Yorumlama Sanatını birazdan yazmaya başlayacagım eger zaman kalırsa ve uykum gelmezse Gözdeki Derinlik adlı bir konu daha işlemek istiyorum nasıpse inşallah

Sabahın 6 sı dahi olsa konuyu yetıstırmek ve yazmak ıstıyorum...

Böyle..

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Aklıma çok güzel bir fikir yada düşünce geldi bugüne kadar sunmadigim yada üzerinde değinmediğim bir konu olacak

Akşam 22 gibi en geç yazmayı düşünüyorum biraz piyasa araştırmaları yaptım suan benzeri yok

Akşama görüşürüz

Asher

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Sıteye yenı geldım...Cok buyuk beklentı ıcerısınde olmayın farklı bır alanda konuyu ısleyecegım fakat bu zamana kadar ıslemedıgım bır alan olacak

Yazılar yazmak belkıde en kolayı olacak :) Sorun taze sıcagı sıcagına tasarım yapmak olacak konuyu ıyı anlatabılmem ıcın bır kac dızayn gorselı hazırlamam gerekıyor...

Bugun mesaıdeydım epey yoruldum bırde ustune konu acmak ve dızayn ıslemek benı epey yoracak ama ortaya guzel bır eser sunabılmek ıcın elımden gelenı yapmak ıstıyorum

Azcık da olsa basarabılırsem emeklerıme degdıgı ıcın sevınıcem

Konuyu ıslemem epey zaman alacak o yuzden sızlerı epey bekletecegım bu sure zarfında sız neler yaparsınız bılemem ama ben calısacagım... :)

Sıtede onlıne ısıgım yanıyorsa bılın kı calısmaya devam edıyorum ne zaman konuyu acarım farkedersınız zaten...

Neyse ben kafamda kı tasarımı ve dızaynı hazırlamaya baslayayım aslında sıze konuyu soylememek ıcın kendımı cok zor tutuyorum bır an evvel yayınlamak ıcın cok heyecanlıyım...

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Zıhnımdekı tasarımı yenı tamamladım tam anlamıyla hayalımdekı tasarımı yansıtamadım cunku bunun ıcın epey vaktım olması gerekıyor yınede elımden geldıgınce en ıyı halını olusturmaya calıstım

Zaten tasarımı yazılarla destekleyınce az cok fıkır elde edebılecegınızı dusunuyorum

Yazım asamasına gectım yaklasık 30 dk bır zaman dılımı kendıme verdım bu dılım ıcerısınde olabıldıgınce ıcerıgı anlatmaya calısacagım yazım asaması bıttıkten sonra yayınlayacagım ınsallah...

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
İlerleyen süreçlerde

Önümüzdeki 19 subat cumartesi gece 21 de yeni bir proje paylaşmayı umut ediyorum ve sıcağı sıcağına tasarımı hazırlayıp ne zaman biterse o zaman sunucam yine bu zamana kadar girmedigim ve üzerinde hiç değinmediğim bir proje konusu olacak

Bitti mi hayır bitmedi

22 Şubat salı sabahı yazılarına baslayacagim ve bittiği anda sunacağım Gözdeki Derinlik adli konuyu isleyecegim ve yine detaysal olmamak üzere yüzeysel temel olarak konuyu isleyecegim

Bitti mi hayır bitmedi

24 Şubat persembe sabahı yazılarına baslayacagim ve yine 25 Şubat cuma sabahında yazılarına devam edeceğim ve bittiği anda sunacağım iki sistem bir arada Sistem Projesi açmayı umut ediyorum yani bildiğiniz sistem oluşturacağım açacağım konu tamamen fikir oluşturmak ve sürece farklı pencereden bakmanıza neden olacak diye düşünüyorum

Bitti mi hayır bitmedi

Bundan sonra da yeni konular isleyecegim ve projeler hatta sistemler açmaya devam edeceğim

Belli aralıklarla dinlenme yaparak çalışmalara hız kesmeden devam edeceğim sonrasını konuları isledikce devam edeceğim tarihlerde herhangi bir sapma yada yorgunluk gibi durumlar olabilir özellikle söylemek istiyorum

Sitede online ışığım yanıyorsa yazmaya başlamışim demektir

Asher

Böyle

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç