Felsefe Net El Degistirmistir

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde X tarafından oluşturulan Felsefe Net El Degistirmistir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,597 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Felsefe Net El Degistirmistir
Konbuyu başlatan X
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan X
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
forum başlığındaki ampulleri hiç beğenmediğimi, gözümü rahatsız ettiğini bildirmek isterim.

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
karşılaştırma yapmak gibi olmasın ama, sitenin görünüşü açısından önceki yönetim tüm üyelerin görüşünü almış, tartışma yürütmüş ve demokratik bir eğilim sergilemiştir; bu konuda kendilerini yeniden tebrik ediyorum...demokrasiden yana tavır takınılmadıkça özgürlükten yana bir tavır takınılamaz.

Alper

fadminfon
Onursal Üye
forum başlığındaki ampulleri hiç beğenmediğimi, gözümü rahatsız ettiğini bildirmek isterim.

karşılaştırma yapmak gibi olmasın ama, sitenin görünüşü açısından önceki yönetim tüm üyelerin görüşünü almış, tartışma yürütmüş ve demokratik bir eğilim sergilemiştir; bu konuda kendilerini yeniden tebrik ediyorum...demokrasiden yana tavır takınılmadıkça özgürlükten yana bir tavır takınılamaz.

O ampuller sadece yeni konu vs bildirim amaçlı sistemin kendisinde olan bir durum farklı bir anlam ve manası yok onun @Nejdet Evren
Görünüş için sizin fikirleriniz mutlaka önemli bizim için ve fikirlerinizi alacagız bu konuda. Şimdilik küçük bir sorunumuz var ondan sonrasında renk ve diger düzenlemelerin tamamı siz kullanıcıları istegi ve dogrultusunda olucaktır. Biraz daha zaman istiyoruz sizlerden

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
Yusuf'un sabrıyla bekleyeceğim ve fakat karşı olduğum şeyi dile getirmekten geri durmayacağım...duyarlılığınıza teşekkür ediyorum sayın Alper,...

Alper

fadminfon
Onursal Üye
Yusuf'un sabrıyla bekleyeceğim ve fakat karşı olduğum şeyi dile getirmekten geri durmayacağım...duyarlılığınıza teşekkür ediyorum sayın Alper,...

Anlayışınız için teşekkür ederim. Karşı oldugunuz ve size uymayan şeyleri söylemekten sakın olaki geri durmayın bunu biz hiç istemeyiz zira platformumuzun ilkelerinden bir taneside budur, fazlasıyla memnun oluruz bundan.

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
yeni ikonlar için teşekkürlerimi iletmek isterim. daha şık duruyor düşüncesindeyim.

alpi

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Uzun zamandır siteye girmiyordum şimdi gördüm. Hayırlı uğurlu olsun.

Ashriel

Felsefe.net
Yeni Üye
Hayırlı, uğurlu olsun. Guzel bir plaftform, güzel bir ekip. Pasif olarak da olsa takipteyim, zira bana guzel şeyler katacagini hissettim

Alper

fadminfon
Onursal Üye
Hayırlı olsun, Allah utandırmasın.
Teşekkür ederim Düş

Hayırlı, uğurlu olsun. Guzel bir plaftform, güzel bir ekip. Pasif olarak da olsa takipteyim, zira bana guzel şeyler katacagini hissettim

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim ama daha aktif olarak görmek isteriz sizi zira sizinde bizlere katacagınız güzellikler oldugunu düşünüyorum :)

kestanmis

Üye
Yeni Üye
Eski yönetim sıkılmıştı sanki siteden. İyi oldu değişiklik.

Violent

Felsefe.net
Yeni Üye
Hayırlı uğurlu olsun. Daha önce beraber çalıştığım arkadaşlarımın yeniden dönüşü beni çok mutlu etti.
En yakın zamanda forumun daha iyi yerlere geleceğinden eminim.

Başarılar dilerim.

sitarem

Felsefe.net
Yeni Üye
Forumda kendini rahat hissederek yazmak önemli:) sevindim bu değişim güzel ve hayırlı olacağından eminim ...bol keyifli zamanlar diliyorum...

Dem

Felsefe.net
Yeni Üye
hayırlı olsun Allah utandırmasın..

Fikirkahvesi

Felsefe.net
Yeni Üye
Merhaba.

Umuyorum felsefenin el ile yumruk sıkılarak değil göz ile kalem tutularak yapıldığının farkındalığın da dostlar ile fikirlerimiz ile savaşırız.
Hayırlı uğurlu olsun dostlar.

X

FAdmin
Onursal Üye
Umuyorum felsefenin el ile yumruk sıkılarak değil göz ile kalem tutularak yapıldığının farkındalığın da dostlar ile fikirlerimiz ile savaşırız.
Hayırlı uğurlu olsun dostlar.

Alper duydunmu kardesim?

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
arkadaşlar ben size hoşgeldiniz demedim sanırım- hoşgeldiniz
ve hayırlı olsun;

Son düzenleme:

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
yukardaki yazıyı şimdi gördüm-domain satışı
umarım hayırlısı
ilgi duyan ya da seven birileri almalı-alsındı keşke
ya da emek verebilecek _zaman ayırabilecek
ticari kaygılar olmadan keşke

bence bi moderasyon düşünebilirsiniz eğer ilgilenemiyorsanız_

siteyle bölüşmeye ne derdiniz bu ilanı
ve üyelerle örneğin bir duyuru ticari kaygılar ve emek diğerleri açıklamak, yürek bölüşmek ortaya koymak, nedenler sunmak ve açılamak yani
ticari olarak düşünmemek gerek ama siz bilirsiniz mal sizin/değer sizin
ve güzel alan adı_ ilerde sahip olmak isteyebilirsiniz
yani ben olsam babama satmazdım
ama_gerçekten ilgilenemiyorsam ya da üretmediğini görürsem onu gönül verenlere devrederdim ya da bir kurula yönetim felan teslimi yapardım
sadece _kişisel kanım bu _belirtmek istedim
bence siteyi değil yönetimi devredin ya da paylaşın-siz bilirsiniz bir öneri sadece kabalık etmek istemem

en azından gördük orda satışı buna sevindim
yani r10 a açılan bir ilan başlıkla bizden habersiz gitmedi-
bu yazanları üzüyor mu bilmem ama sonuçta sitenin malı hukuku_alan sahipliliği var
olmasa zaten olamazdıkta
umarım ve eminim sevineceklerimizde vardır
daha felsefe adına hem
ben mesela çok açık gönüllü _gürültücü ve kaba ruhlu, telaşla ve ne idüğü belirsiz evet yazdım hakkınızı helal edin eğer giderseniz
daha üye tutabilirdi bu alan bence, üye dinamiği de ama felsefe alan adı sınırlı yine de ama altın

ve bir moderasyona uğaramadım kabalık etmek istemem ama uygun olmayan moderasyon tavrı bezdirici olur bunu biliyorum
benim gibi bir üyeninse hiç modere edilmemesi de sanırım ve belki de doğru değil bunu da söyleyeceğim
ama nasıl modere edilmeliyiz bunu bilmiyorum
felsefe moderasyonu zor iş ve açık gönüllülükle kurullanmalı_ ama kim felsefe aşığı ya da hakkında söz sahibi bu bir gönüllülük işi sonuçta,
hem yürek okuyucu yok sonuçta, niyet okuyucu da
bilgi ölçerde yok
ve içtenlik bir ölçütse bilmiyoruz ona varamadık tam
sonuçta alan kendini özgürce modere etmeli en uygun ruhla
öğrenmek isteyenleri buluşturmalı ve sorguları olanlara paylaştırıp katkı sunmalı
felsefe sanırım bu ruhla ileri yürür
hadi hayırlısı

yazanlar ve okuyanlar gerçek kimlik ve alan hakkı sahibi de benim gözümde
ben şimiden alacağa hayırlı olsunla gireyim_eğer satılırsa
bezmiş bir topluluğa selam olsun-yeni ruhlar gerekti

neden buraya /bu başlığa yazdım onu da bilmiyorum ama yukarda gördüm burayı okurken

yeni ve açık /(ruhlanmış) bir felsefe tanımıyla gençler özgünce buluşturulmalı idi
gençler hep kabalıktan kaçıyor-bilgelikten kaçıyor. okuyanlara ağır geliyor ya da fikirleri al aşağı edilip paparayı yiyorlar açıkamalılar herkes açıklamalı
yani sonuçta bilgi sevgilileri caydırılamamalı
benim burda ne işim var hissetmemwli ve yazağı kelimeden ve düşünceden (donanım nedneiyle) asla ürkemmeli ve kendini iifade etmeli idi-arayışta olanlarımız
ve en az bilenimiz en çok bilenimizdir belki

ve burda her türlü söyleşme açık olarak yürümeli idi-siyasi dini söylemler ve karşıtlıklar dostça ama
ve ortamın ruhunu gevşeten derin ve serin arkadaşlara hep ihtiyaç var-işin ucundan tutup götürecek
ego savrulmaları zor
ben nihayetinde bir kargaşaydım/karmaşaydım burda- hep hissettiğim bu
vermeye çalıştım belki almaya değil bilmeden affola_
öğrenmek yolculuktur

hayırlı satışlar efendim!

buruk ruhumla kaç gece herşeyi kırıp döktüm bilemem ama çok sataştım buralarda herkese herşeye affola

forum kategorileri?
yazımı taşımalıyım bi yerlere sanırım ben

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar