Sofİe'nİn dÜnyasi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Tartışma Alanı kategorisinde zibidie tarafından oluşturulan Sofİe'nİn dÜnyasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,371 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Tartışma Alanı
Konu Başlığı Sofİe'nİn dÜnyasi
Konbuyu başlatan zibidie
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan flzf

zibidie

Felsefe.net
Yeni Üye
Bu kitabı lisedeyken almıştım kitaplığımda hala duruyor ama ne zaman okumaya başlasam psikolojik sorunlar yaşıyorum ve kitap bitmeden kapatıp kitaplığa yerine koyuyorum eğer aranızda okuyan ve anlayanlar varsa bana yardımcı olabilir mi ben bu kitabı neden bitiremiyorum?

birazdahaderinmavi

Kahin
Yeni Üye
yeni yayınlandığında okumuştum ; hatırladığım kadarıyla, bazı felsefi sorunları bir roman kurgusuyla ele alan bir kitaptı... ama psikolojik sorunlara yol açabilecek düzeyde gerilimli bir olay örüntüsü filan yoktu... bence, bahane aramayın ve okuyun...

zibidie

Felsefe.net
Yeni Üye
yeni yayınlandığında okumuştum ; hatırladığım kadarıyla, bazı felsefi sorunları bir roman kurgusuyla ele alan bir kitaptı... ama psikolojik sorunlara yol açabilecek bir gerilimli bir olay örüntüsü filan yoktu... bence, bahane aramayın ve okuyun...

bahane aramıyorum ben kitap okumayı seven biriyim teşekkürler

flzf

Filozof
Yeni Üye
konunuz kitap hakkında derin bir merak uyandırmakla birlikte birazcık şımarıkça geldi ne kitabıki bu :?

telrunya

Düşünür Üye
Yeni Üye
filmini izlemeyi deneyebilirsin belki.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Bu kitabı lisedeyken almıştım kitaplığımda hala duruyor ama ne zaman okumaya başlasam psikolojik sorunlar yaşıyorum ve kitap bitmeden kapatıp kitaplığa yerine koyuyorum eğer aranızda okuyan ve anlayanlar varsa bana yardımcı olabilir mi ben bu kitabı neden bitiremiyorum?

Kitap herkese hitap etmiyor. Yıllar önce okumuştum fakat çok uzun vadede bitirmiştim. Yarım bırakan çok kişi var sana özel bir durum değil.
Telrunya'nın dediği gibi belki filmini izleyebilirsin.

zibidie

Felsefe.net
Yeni Üye
Kitap herkese hitap etmiyor. Yıllar önce okumuştum fakat çok uzun vadede bitirmiştim. Yarım bırakan çok kişi var sana özel bir durum değil.
Telrunya'nın dediği gibi belki filmini izleyebilirsin.
buna sevindim sorun bende mi diye düşünüyordum demekki yarım bırakanlar varmış:)

flzf

Filozof
Yeni Üye
şımarıklık bunun neresinde anlayamadım :S

Şımarıklık sizde değil bilinç altımda bir zamanlar sırf şımarıklık yapmak adına yapamıyorum diyen biri vardı ona olan öfkemin dışa vurumu özür dilerim.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç