Selamlar

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hey! Ben Geldim! kategorisinde EfteLya tarafından oluşturulan Selamlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,939 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hey! Ben Geldim!
Konu Başlığı Selamlar
Konbuyu başlatan EfteLya
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EfteLya

EfteLya

Felsefe.net
Yeni Üye
S.a Forum halkı :p

EfteLya

Felsefe.net
Yeni Üye
Hb [MENTION=6360]ihaveanidea[/MENTION] saoll

X

FAdmin
Onursal Üye
Aleykum selam, hosgeldiniz. Keyifli forumlar dilerim.

esekherif

Filozof
Yeni Üye
Kadın sesi kalplerden korku ve endişeyi söküp attı yerine cesaret ve umut aşıladı. [MENTION=4929]Ocean[/MENTION] ve [MENTION=4925]Alper[/MENTION]'den bıkmıştım artık. Hoş geldiniz.

EfteLya

Felsefe.net
Yeni Üye
Kadın sesi kalplerden korku ve endişeyi söküp attı yerine cesaret ve umut aşıladı. [MENTION=4929]Ocean[/MENTION] ve [MENTION=4925]Alper[/MENTION]'den bıkmıştım artık. Hoş geldiniz.

Ahahaha hb Teşekkürler

Ocean

Üye
Yeni Üye
Kadın sesi kalplerden korku ve endişeyi söküp attı yerine cesaret ve umut aşıladı. @Ocean ve @Alper'den bıkmıştım artık. Hoş geldiniz.

hanımefendi siz nesli tükenmiş homo erectus primatına bakmayın. hoş geldiniz. yoksa siz bir tanrı parçacığı mısınız ?

Son düzenleme:

esekherif

Filozof
Yeni Üye
hanımefendi siz nesli tükenmiş homo erectus primatına bakmayın. hoş geldiniz. yoksa siz bir tanrı parçacığı mısınız ?

Önce lafa bakarım laf mı diye sonra saatime bakarım öğlen olmuş mu diye sonra Eftelya hanıma bakarım benimle yemeğe çıkar mı diye.

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Aleykum selam Hoşgeldınız..

Ocean

Üye
Yeni Üye
Önce lafa bakarım laf mı diye sonra saatime bakarım öğlen olmuş mu diye sonra Eftelya hanıma bakarım benimle yemeğe çıkar mı diye.

beyefendi siz öğle yemeğinde 5 lahmacun ve künefe götüren bir insansınız, Eftelya hanımefendi gibi naif birine soğanlı lahmacun mu yedireceksiniz ? biz hanımefendi ile açılışta şato büryanı, ara sıcakta meksika usülü beef stragonoff, son sıcakta fransız usülü fırında dana madalyon, tatlılarda da cadılar bayramına özel cevizli kabak tatlısı yiyeceğiz.

kahin

Kahin
Yeni Üye
müslüman: aleyküm selam.
hristiyan hello veya hii ..
yahudi. şalom aleyhem.
septik: oyle bir kelimeden şüpheliyim.
atheist: insan icadı!
agnostik:insan icadı!
deist: insan icadı!

nihilist: öyle bir kelime yok sende yoksun.
determinist:ahlaki değerlerimizin tesadüfen oluşturduğu evrenin aklı..

Son düzenleme:

esekherif

Filozof
Yeni Üye
beyefendi siz öğle yemeğinde 5 lahmacun ve künefe götüren bir insansınız, Eftelya hanımefendi gibi naif birine soğanlı lahmacun mu yedireceksiniz ? biz hanımefendi ile açılışta şato büryanı, ara sıcakta meksika usülü beef stragonoff, son sıcakta fransız usülü fırında dana madalyon, tatlılarda da cadılar bayramına özel cevizli kabak tatlısı yiyeceğiz.

'amacını, umudunu yitirenlerin çoğu portakallı pekin ördeği yemek için gittiği restorantta lahmacun yer' der Dostoyevski
Yapacak daha iyi bir işiniz yoksa lütfen saadetime mani olmayın.

Ocean

Üye
Yeni Üye
'amacını, umudunu yitirenlerin çoğu portakallı pekin ördeği yemek için gittiği restorantta lahmacun yer' der Dostoyevski
Yapacak daha iyi bir işiniz yoksa lütfen saadetime mani olmayın.

beyefendi sizi nusretin eti tokatladığı gibi tokatlarım, seni kendini bilmez sosyete kebapçısı. 2 liraya lahmacun + ayran yiyeceğimize direk 2 lirayı yeriz daha sağlıklı !

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar