Psikoloji sorunları üzerine söyleşiler

E

evrensel-insan

Ziyaretçi
benim ordan ne alacagımı düşünerek bana bunu tavsiye ettin ne almamı umdun..benden habersiz benim neler alacagımı biliyorsun demek
Ne o sende N.Hoca gibi "Benim agactan dusecegimi bildin, o zaman nezaman olecegimi de bilirsin" diyenlerden misin?

Ben kisileri yazdiklari yazilardan algilamaya...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

depresif pollyanna

Yeni üye
Kayıtlı Üye
beni oraya sen yönlendirmek istedin..kapasiteye bak incele dedin...ben alacaklarımı alıyor vereceklerimi veriyorum...beni neden yönlendirdin demem ordan ne anlamamı bekliyosunda yönlendiriyosun du..medyumluk beyin okumak ta ne bunları bekleyecegimi düşünmüyosun umarım...gereksizleşti bu mevzuda cümleler...yorumlarınla yorumlarımla dolaşmak üzere...

E

evrensel-insan

Ziyaretçi
beni oraya sen yönlendirmek istedin..kapasiteye bak incele dedin...ben alacaklarımı alıyor vereceklerimi veriyorum...beni neden yönlendirdin demem ordan ne anlamamı bekliyosunda yönlendiriyosun du..medyumluk beyin okumak ta ne bunları bekleyecegimi düşünmüyosun umarım...gereksizleşti bu mevzuda...

Lefty

Tanınmış üye
Onursal Üye
Cevap: Ynt: Psikoloji sorunları üzerine söyleşiler

Sorularınız için teşekkürler sn Chimera...

İletişim günümüzde önemli bir psikolojik beceri olarak kabul ediliyor.Belki de günümüz dünyasında üretim ve verimliliğe çok önem verildiğinden.Bu verimliliğin sağlanmasında teknoloji ve...