Ölmüş Burası

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde daVinci tarafından oluşturulan Ölmüş Burası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,597 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Ölmüş Burası
Konbuyu başlatan daVinci
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M3CSL

flzf

Filozof
Yeni Üye
:) ne oluyo arkadaşlar bu kadar üzerinize alınmayın arkadaş haklı ama bizlerde haklıyız felsefe zordur haklı olmak düşünmek doğruyu söylemek belkide iyi bir insan için yalan söylemek zordur.Bazen düşündükce üzülmek yanlızlaşmak herşeyden uzaklaşmak zordur felsefeye muhtacız belki ama günlük yaşlantımıza mecburuz ....

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
kişi ne başkasına ne de kendine haksızlık yapmamalı derim; varsa eğer kumdan bir örtü, savurmak gerekmez mi? "Vah-ey!", demek çözüm değildir!

karamel

Meraklı Üye
Yeni Üye
9- 5 açık olan bir yer deil tabii.yada yoklama alınan bir yer deil.Burda insan dilediği gibi takılıyor.İşte bir konu bazen size saçma gelsede, biraz irdeleyip, kendi ufkunuza da bir şeyler katacak kadar bazen ilgileniyorsunuz. Bazen tek bir kelime bile sayfa sayfadan etkli oluyor.

daVinci

Üye
Yeni Üye
Bazı arkadaşlar alınmış olsun en azından yazmaya başladılar tekrardan:D kimseyi suçlamıyorum ortada suçlama yok site bakımsız kalmış biraz..

flzf

Filozof
Yeni Üye
Eline bir bez al tozları silmeye başla devrecilik var burda :D

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Bana haksızlık ediyorsun ben faşist din sömürgeci aptal insanlara karşı biraz asabiydim sadece yoksa son derece normalim yani :)

Herkesin iyi yönleri de var kötü yönleri de...Bazı insanlar bazı konularda saplantılı olabiliyor zamana bırakmak gerekiyor. Kendisi idrak etmedikçe konuşmalar havada kalır. Hakaret etmekle de sadece kendimize zarar veriyoruz.

Hakaret yok...Tabi ki sevelim-sevilelim, kırlarda bayırlarda elele koşalım demiyorum sadece biraz hoşgörü biraz farklılıklara tahammül, o kadar...:)

ls2

Kahin
Onursal Üye
ne oldu [MENTION=4530]daVinci[/MENTION] ne oldu ??? 4000 üye var online olan az falan fışman diyodun 3 günde kendin pes ettin, nerdesin hani?? yalan mı oldun:p

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
[MENTION=469]flzf[/MENTION] kendi düşüncelerimde sana dokunan nedir anlamadım. düşünce benim değil mi hikaye benim değil mi ister pembedir ister siyah seni ne ilgilendirir. sen karamelin dediği gibi önce üstündeki soğan zarını ve kabuklarını at, bakalım cücüğün varmıymış yokmuymuş. kusura bakma ama 2 dir susuyorum, öyle kendini flzf sanmakla olmuyor bu işler, önce saygı göstermeyi öğreneceksin sonra düşüneceksin ben var mıyım yok muyum. Neyin kafasını yaşadığımı bilmiyorum ama senin kafanı yaşamadığımı iyi biliyorum....

[MENTION=469]flzf[/MENTION] [MENTION=4198]donkişot[/MENTION]
Yeni üye olsun eski üye olsun yazılanlarla dalga geçer ve cevaplarınızı kavga eder gibi ya da 40 yıllık arkadaşınızla konuşur gibi kafanıza göre yazar iseniz [MENTION=4530]daVinci[/MENTION] ne ilk giden ne de son giden olmayacaktır arkadaşlar bu sebeple iğneyi kendine çuvaldızı başkasına hatta çuvaldızı kendine iğneyi hiç kimseye batırmamak gerekiyor.

flzf

Filozof
Yeni Üye
Biz kaçırdık yani tamam gel davinci gel ama bak kulak kesip resim yapmak yok.Yemin ederim kızmıycam gel hadi gel :) Bu başlığı açabilecek kadar ukala olan insanları severim ama naz dan niyazdan hiç hoşlanmam diyeceği varsa açık açık diyecek insan eleştiriye tahammülü olacak ne yani çocukmu avutucaz site kalabalık gözüksün diye dijital sende yaw :)

karamel

Meraklı Üye
Yeni Üye
Benim içim de de bir üzüntü oldu.Çok doğru ve seviyeli yazan bir şahsiyetti.Ben sonra biraz gönül alan bir yazı gönderdim ama demek ki kırılmış.Burdan yine çağrı da bulunup kendisini davet edelim.DAVINCI GO BACK HOME:)

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Biz kaçırdık yani tamam gel davinci gel ama bak kulak kesip resim yapmak yok.Yemin ederim kızmıycam gel hadi gel :) Bu başlığı açabilecek kadar ukala olan insanları severim ama naz dan niyazdan hiç hoşlanmam diyeceği varsa açık açık diyecek insan eleştiriye tahammülü olacak ne yani çocukmu avutucaz site kalabalık gözüksün diye dijital sende yaw :)

Eleştiri yapmana itirazım yok fakat kullanılan cümleler alaya almak-dalga geçmek şeklinde olunca kişinin yazma, paylaşma hevesi kalmıyor. Ciddiye alınmadığı bir ortamda bulunmayı - zaman harcamayı kim ister ki?

ls2

Kahin
Onursal Üye
Gidenler genelde bir bahane söyleme /bulma gereği duyarlar, bu söyledikleri de genelde gerçek sebep değildir, gidene kal denmez, kal demeylede kimse kalmaz :cool:

daVinci

Üye
Yeni Üye
Arkadaşlar internet problemi dolayisiyla 2 haftadir giremedim. İnanın hepinizi cok ozledim. Kisa bir sureligine telefondan idare edicem artik. Hepinizi saygiyla selamliyorim:D [MENTION=4324]dijital[/MENTION] :D

daVinci

Üye
Yeni Üye
[MENTION=469]flzf[/MENTION] seviliyorsun [MENTION=4498]karamel[/MENTION] dusuncelerin beni ne kadar mutlu etti bilemezsin.

karamel

Meraklı Üye
Yeni Üye
[MENTION=4530]daVinci[/MENTION] hoş geldin .bizde seni üzdük sende camdan atladın falan sanıyorduk neyse öbür sefere kalsın.şaka tabii .dijital hııı deyip parmak sallayıp, bize çok nasihat etti. bizde flzf'la ( galiba donkişot'ta üzüldü) çok üzüldük tabii.tekrar ,içten hoşgeldin:)

daVinci

Üye
Yeni Üye
[MENTION=4498]karamel[/MENTION] kizip gtmek yakismaz bana daha durun intikamim aci olacak:D

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
[MENTION=4530]daVinci[/MENTION] hoş geldin .bizde seni üzdük sende camdan atladın falan sanıyorduk neyse öbür sefere kalsın.şaka tabii .dijital hııı deyip parmak sallayıp, bize çok nasihat etti. bizde flzf'la ( galiba donkişot'ta üzüldü) çok üzüldük tabii.tekrar ,içten hoşgeldin:)

Nasihat değil de birine kızıp siteden ayrılan çok kişi olmuş ve benim var olduğum zamanlarda da oldu bu sebeple [MENTION=4530]daVinci[/MENTION] de [MENTION=469]flzf[/MENTION] a kızıp, gitti sandım ve faturayı flzf a kestim fakat boş yere günahını almışım:)

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
ölmüş az gelir! ceset çiğneniyor burda-sizde katılın- felsefe de öldürülüyor ve katlediliyor-canlı tanık olun-gelin de;

ölmüş az gelir! ceset çiğneniyor burda
/üfürülüyor-tükürülüyor da

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç