Korona Virüsü Yalanları 2. Bölüm.

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde ignostik üye tarafından oluşturulan Korona Virüsü Yalanları 2. Bölüm. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,607 kez görüntülenmiş, 195 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Korona Virüsü Yalanları 2. Bölüm.
Konbuyu başlatan ignostik üye
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üye silindi 3937
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ignostik üye

Filozof
Uzaklaştırılmış
Üniversite Bölümü
felsefe
HIV virusunun yada Influenza virusunun etiyolojisi var mi? Varsa Sars Cov-2 virusununki de var.
doktorlar madem korona aşısı üretiyor o zaman neden kaynagını araştırma ihtiyacı hissetmiyor?
dahada ilgin ci çeşitli saçma sapan teoriler üretriyorlar dikkatını çekmiyor mu?
hangisi bilmek istiyoruz.
1: yarasadan mı?
2: insan icadı mı?
3: sarsın(sars_1) mutasyonu mu? dikkat ettın mı? sarsın mutasyonu oldugu iddia ediliyor.
eger bu gerçekten dogruysa o zaman dogal süreclerle oluşmus demektir.

ignostik üye

Filozof
Uzaklaştırılmış
Üniversite Bölümü
felsefe
garip ama gerçek! malesef korona nın tam olarak etiyolojısı(genetik arastıma arge) tam olarak bilınmiyor.
hiç kimsede kanıtlama ihtiyacı hissetmiyor işte tamda buraası bana çok garip geliyor çok pis kokular alıyorum ticaret gibi.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Bazıları CDC aşı doğal enfeksiyon bağışıklık açıklaması, kimi ülkelerin ksııtlamaları ya da pasaportları kaldırması sorgulaması vb girişimi, omicron varyanta aşı etkisizliği ya da 3 lü bir doz önerilmesi ya da aşının durdurulmasının değerlendirilebileceği/değerlendirildiği gibi merdiven altı haberler vs uzayan sebeplerle saglgının bittiğini/bitirileceğini aşının sorgulanacağını düşünüyor.

Hayır öyle olmayacak. Big otorite böyle çalışmıyor...

Şu olabilir.

Aşı+yeni ilaç
yeni aşı+yeni ilaç
yeni başka şeyler
yeni başka şeyler+yeni başka şeyler

ignostik üye

Filozof
Uzaklaştırılmış
Üniversite Bölümü
felsefe
kesinlıkle yanlış anlaşılıyor. aşı karşıtı deyince 2 ye ayırmak gerekiyor.
1: aşıya inanmıyanlar.
2: aşıya inanan fakat zorla aşıya karşı olanlar ben 2. gruptayım.
saygılar. sevgili içtenlık ve herkes.(ortacagdan kalma ilkel tebbirler.)

ignostik üye

Filozof
Uzaklaştırılmış
Üniversite Bölümü
felsefe
ortada bir bilinmezlık söz konusu, bu bilinmezlık çözülürse, bu sorunda çözülmüş olucaktir.
1: aşı hayat kurtarıyorsa neden parayla satılıyor?
2: saglık bir insan hakkı ise neden aşılar ticaret hukukuna göre satılıyor.
3: en önemlisi,de
madem artık neandertal ve homosapiens değiliz modernleştik ve zekileştik o zaman neden hala farklı düşünüyoruz ben size nedenini söylim korona yanı sars 2 bir iddiadır. kanıtı olsaydı aşı olmadan önce aşı olmak isteyenlere virüsün görsel olarak kanıtlarını gösterirlerdi. ama öyle olmadı sadece aşı olduk demekkı kandırıldık.

ignostik üye

Filozof
Uzaklaştırılmış
Üniversite Bölümü
felsefe
Dun dunya genelinde vaka sayisi 3.233.837 kisi olen sayisi 7.859 bu asilamanin getirmis oldugu bir sayi.

27 ocak 2021 olumlerin en cok oldugu zaman ise toplam vaka sayisi 603.479 olen sayisi 17.515

Simdi bu veriler ile sen nasil insanligi bitirecekler oldurecekler cip takacaklar, bagimli hale getirecekler vs dusunceni savunabilirsin ki?
kovid-19 çipini gözünle görürsen belki inanırsın diye düşünüyorum,
saygıdeger phi..

Pentagon çatısı altında bilimsel araştırmalar yapan DARPA'da görev alan bilim insanları Kovid-19'u önceden saptayan bir mikroçip geliştirdi. Derinin altına yerleştirilen çip tabiri caizse bir erken uyarı sistemi gibi çalışıyor.​

6073ebaec9de3d1814ec416f.jpg

aynı zamanda 2 farklı fonksiyonlara sahip, mrna çipi sadece virüsü tespit etmekle kalmıyor aynı zamanda,
dna kodlamalarıyla protein DNA yapılarında genetik kodlar bulunmaktadır. Bu kodlara göre de ribozom organelinde protein molekülünün yapılması gerçekleşiyor. ... Protein sentezinde görev alan 7 farklı organeller bulunmaktadır. Bunlar; DNA, mesajcı RNA, taşıyıcı RNA, amino asitler, enzimler, ATP ve ribozomları çipleyerek kodları bilmsel verilere çevirerek fisleniyorsun!

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
kesinlıkle yanlış anlaşılıyor. aşı karşıtı deyince 2 ye ayırmak gerekiyor.
1: aşıya inanmıyanlar.
2: aşıya inanan fakat zorla aşıya karşı olanlar ben 2. gruptayım.
saygılar. sevgili içtenlık ve herkes.(ortacagdan kalma ilkel tebbirler.)

Şu an Ortaçağdasın, farkı yok
Anlaşılmayan bu
geleneksel -ana akım- bilimin tamamı ortaçağdan kalma yda zaten ortaçağda
bunun özeleştirisini verecekler mi?
sanmam
ana akım bilim geleceğin kitaplarına ortaçağ gibi yazılacak, hiçbir fark yok/olmayacak

ortada bir bilinmezlık söz konusu, bu bilinmezlık çözülürse, bu sorunda çözülmüş olucaktir.
1: aşı hayat kurtarıyorsa neden parayla satılıyor?
2: saglık bir insan hakkı ise neden aşılar ticaret hukukuna göre satılıyor.
3: en önemlisi,de
madem artık neandertal ve homosapiens değiliz modernleştik ve zekileştik o zaman neden hala farklı düşünüyoruz ben size nedenini söylim korona yanı sars 2 bir iddiadır. kanıtı olsaydı aşı olmadan önce aşı olmak isteyenlere virüsün görsel olarak kanıtlarını gösterirlerdi. ama öyle olmadı sadece aşı olduk demekkı kandırıldık.

ortada bilinmezlik felan yok ,geçmiş çağlar gibi bir kitlesel histeri, nazi almanyası öncesi gibi,
diğer savaşlar ve yıkımlar ya da toplumsal denetimler ve kaoslar öncesi gibi
sorun geleceğin ve bugünün sorunlarını işaretliyor
insanlığın denetimi, dijital denetimler, kitlesel enerji krizi, nüfus krizi ve sorunu, gıda sorunu, denetimler oluşturulması, biyogenetik ilaç, tohum silah savaş sanayi üçgeni ve diğer şeyler...

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
EKLEYENİN NOTU: Bazılarımız neden aşı almadığımızı ya da neden süreci sorguladığımızı soruyor.
Bazılarımız kişisel gerekçelerimizi duymak istiyor. Bazıları bizler için bilim ya da aşı karşıtı gibi nitelemeler üretti.

Bunları, bu aşağıdakileri, yaklaşık 200 kişiyi takip ettiğim kişisel twitter hesabımın son 24 saatlik akışından yukarıdaki nedenlerle derledim.
Arasında ABD hastalık önleme merkezinin doğal bağışıklığın aşı antkorlarından daha güçlü oluşunu kabul ettiği bir açıklama ve Almanya kaynaklı hastalığın geçirilmesinden 430 gün sonra bir antikor ölçümü makalesi de mevcut. Bunun dışıdna İngiliz tabipler birliği BMJ nn iki sorgulayıcı makalesi alıntılara dahil. Ayrıca BBC haber mekezinin önüdne yapılan bir Covid pasportu karşıtı gösteri BBC de haber olarak yer bulamadı.

Aslında bunların hiçbiri ana akım medyalarınızda yok!! Neden olmadığını neden tartışmıyorsunuz? ve sorgulamıyorsunuz?
Ana akım medyanızın ya da ekranlarda dönderip durduğu iki uzmanın dışında neden kimsenin çocuk aşılama değil?

Burada istenen şu. Kimsenin fikrini değiştirmek istemiyoruz. Saygı istiyoruz. Kişisel gerekçelerin tanınmasını istiyoruz çünkü soruyorsunuz ve nasıl bir açıkalam sağlaanbilir? Yani aşı almama hakkına saygı duyulmasını bekliyoruz ki aslıdna bu bile hatalı ve tersi kişinin kendi saygı ve toplumsal hak/hukuka bakış durumunu tanımlıyor.
Bunun tersinin bilim olacağını dayatıp tartışma dışında bunun bir seçim, kişinin kendi bilgiis algısı ne olarak algılandığı umrumda değil ama dürüst bir okuyucunun hala bizle çatışıyorsa en azından bağlantıları, sunulanı takip ederek biraz incelemesini ve bir miktar yorum okumasını ve empatisini de talep edeceğim
Kimse diğer türlü kişisel bakışın karakteri, sağlamlığı ya da geçerliliği bilimselliği/bilgiselliği vs hakkında başka bir şey sunamaz sanıyorum

SON 24 SAATLİK TWITTER AKIŞIMDAN DERLEMELER

1- "Eskiden biyologdum. Bilime inanıyordum. Bu yüzden aşı oldum."
"Şimdi bildiklerimi bilseydim, almazdım."
"O zaman, Kovid aşısı yaralarını halktan saklayan sansür düzeyi hakkında hiçbir fikrim yoktu."

2- Uzun ama okumaya değer. Sosyal medyada pek çok kişinin yaptığı neredeyse tüm noktaları yakalar, ancak bu ulusal Medya görmezden gelir veya sansürler. /son

KIZGIN bir kalabalık BBC'nin Londra'nın merkezindeki yeni yayın evinin önünde aşı pasaportlarına ve aşı zorunluluklarına karşı toplanıyor.

Şaşırtıcı @BBC gerçekten hiçbir şey görmedi. (Protesto için BBC) Binasının hemen dışındaydık. Uyan @BBCNews

Eskiden bir maskeyle koşan eski Kovidian arkadaşım kocama: "Vay canına, o zamanlar yaptıklarımızın çoğu şimdi aptalca görünüyor, ama o zaman bilmiyorduk."
Evet yaptık. Biliyorduk. Sana söyledik. Dinlemedin. Ama hoş geldiniz.

Pfizer'in Covid'in ağır formlarına karşı koruma sağlayan yeni ilacı, 3 dozdan sonra sizi ağır formlardan da koruması beklenen aşıya ek olarak geliyor...
Sizi güvercin sanıyoruz haberiniz yok...

ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerinden alınan yeni bir rapora göre, doğal bağışıklık delta dalgası sırasında aşılamaya göre altı kat daha güçlüydü.

İyileşmeden sonra 430 güne kadar saptanabilen antikorlar!
Bu, kurtarılan durum için ölçüt!
Clou: Makale, Bu hafta milyonlar kaybetti.

BMJ başyazısı: İlaç şirketleri, bilimsel iddialarını yeterli bağımsız incelemeden geçirmeden büyük karlar elde ediyor.
Düzenleyicilerin amacı, zengin küresel şirketlerin melodisine göre dans etmek değil, nüfuslarının sağlığını korumaktır.

BMJ Makalesi: Pfizer, aşı deneme verileri için Mayıs 2025'e kadar talepleri karşılamayacağını belirtti.
Covid-19 aşıları ve tedavileri: Artık ham verilere sahip olmamız gerekiyor

Harvard Tıp Okulu profesörü Martin Kulldorff, "Önceki COVID hastalığı aşılardan daha iyi bağışıklık sağlıyor, bu nedenle aşı zorunlulukları yalnızca bilimsel saçmalık değil, aynı zamanda ayrımcı ve etik değil" dedi.

Norveç Halk Sağlığı Enstitüsü'nün baş epidemiyoloğu, "pandemiyi yavaşlatmayacaklarını" söyleyerek covid pasaportlarına karşı çıktı

İnsanların tıbbi durumlarına göre farklı muamele görmesiyle ilgili olarak "AB'deki gelişme korkutmalı" dedi.

Sağlıklı çocuklara hasta ve tehlikeli olduklarını öğretmek hasta ve tehlikelidir.,

Bugün Norveç'te bugüne kadarki en büyük özgürlük protestosu yapıldı.
Sahada rapor veriyordum ve kendim gördüm.
Haberleri yeni kontrol ettim ve onlar hakkında neredeyse hiçbir şey yok

Biontech'in deneysel bileşimi neden hala nihai onaya sahip değil? Bunun için gerekli olan EMA'nın 36 şartından sadece 7'si yerine getirildi:

Tıbbi lisansımın beşinci soruşturması, büyük ölçüde doğal bağışıklığı savunmak için başlatıldı.

Bu tiranlıkla savaşmayı bırakmayacağım ve Minnesotalılar için savaşmayı bırakmayacağım.

Avusturya parlamentosu zorunlu aşıları yeni onayladı.
Bu apaçık bir İnsanlığa Karşı Suçtur.
Bu nasıl olabilir?

Fauci ve arkadaşlarının 2020'nin başlarındaki ilk tepkisi panik oldu çünkü laboratuvarda bir sızıntı olduğuna inanmak için her türlü nedenleri vardı ve laboratuvarla ilgiliydiler.

Şimdi aşısız kategorisine giriyorsanız (şu andan itibaren bu 3 atış daha gerekiyor… daha fazlası geliyor) ve şimdi haftalık testlere, ayrımcılığa, hakaretlere ve dışlanmalara maruz kalmanız gerektiği için üzgünseniz dünyama hoş geldiniz. Burada herkes hoş karşılanır. 🤍

1. Pharma lobiciliğinden sonra DSÖ neden PANDEMİ çıtasını düşürdü?
2. Gates Vakfı, hangi çatışmalarda DSÖ'nün en büyük fon sağlayıcısıdır?
3. Batı, bilimin tam tersi olmasına rağmen Çin buluşu LOCKDOWN'u nasıl ve neden benimsedi?
4. Ferguson'un patlayıcı modeliyle Çin nakit arasındaki bağlantı nedir?
5. West neden +%80 yanlış 'Vakalar' veren 45 döngü PCR'yi benimsedi. 'Vakaları' kim tanımladı?
6. Death FROM Covid'i bozan verileri kim tanımladı.
7. KİLİTLENME maliyetine ilişkin veri bulunmayan ulusal gösterge panosu merkezi propaganda parçasını (5 ve 6) kim tanımladı?
8 LOCKDOWN'un Sağlık fiyatı nedir?
9. 2021'de KİLİTLENME'ye bağlı kaç fazla ölüm var?
10. NPHET hangi süreçte kimler tarafından nasıl seçildi?
11. Çin'den gelen sahte videolar neden tartışmasız kabul edildi?
12. Bağışıklık kelimesini kaldırmak için Aşıların tanımını kim değiştirdi?
13. Terapötikler neden saldırıya uğradı?
14. Herkesi deneysel ilaçlarla aşılamak ve başka hiçbir şey yapmamak gerektiğine hangi süreçte kim karar verdi?
15. Vax'in olumsuz etkilerine ilişkin gerçek veriler nelerdir?
16. Eczacılık tarafından yönlendirilen sağlıklı çocukları dürtmek, tazminatı korumak zorunda mıydı?
17. Yakın politika medyası neden sızdırıldı?
18. RTE gazetecilerine soruşturmaları durdurmaları için hangi talimatlar verildi? 19. İrlanda'da çelişkili olmayan Kütle Oluşum etkisini kimler inceleyebilir? 20. Yinelenen fiyaskoları önlemek için hangi yeni yapılara ihtiyaç vardı ve Sivil Hizmet dışından ve riske atılmış aktörlerden tasarlandı?

Hala cevap alamadığım açık mektup

Sayın Prof.Dr. Buyx, bugün Süddeutsche Zeitung'da Alman etik kurulunun artık genel zorunlu aşılamadan yana olduğunu okudum. Geniş deneyime sahip bir moleküler genom biyoloğu olarak...
endojen retrovirüslerin genetiğinde, Omicron varyantının artık doğal mutasyon süreciyle neredeyse nihai evrimsel hedefine ulaştığını belirtmek isterim. Grip gibi davranıyor.
.soğuk algınlığı virüsü. Nüfusta hızla yayılır ve giderek daha az kurban bırakır. Bu varyanttan gelişen başka son derece tehlikeli virüsler olmayacak. Ayrıca RNA aşılarının,
..viral bir SARS genini doğrudan vücuda enjekte edenler, Omicron'un solunum yollarındaki etkilerinden daha zararlıdır. Çocuklar da dahil olmak üzere tüm nüfusun aşılanması felaketle sonuçlanabilir. Ben tavsiye ediyorum,
..başkanlığını yaptığın etik kurulun kararını yeniden gözden geçirmek için.

Saygılarımla, Dr. P Borger

CHP Kovid-19 "Danışma Kurulu" bir an önce aşılanması gerekli dediği yaş grubunun (çocukların) covid-19'dan ölme olasılığı 0,00081% dir!

İsrail'de, yetişkin nüfusun %85'inin 2 doz aşı, %65'inin 3 doz ve 500.000'den fazla İsraillinin 4 doz aşı almasına rağmen kişi başına yeni COVID vakaları dünya rekorları kırmaya devam ediyor.

Pfizer'in bizi aptal yerine koyduğunu ve herkesin bunu normal bulduğunu düşünürsek, aşı ve ilaca ek olarak onların yerinde ben olsam, anti-covid fitili, havayı temizleyen mumu, retroya asılacak şeyi fırlatırdım. arabalar, anti-covid tuvalet bombası...

Dün 73 yaşındaki babamın doktoru tarafından belirlenen bir ürologla randevusu vardı. Bunun için bir polikliniğe gitmesi gerekiyordu. Sağlık kartı olmadığı için girişi reddedildi.
Bakımın reddedildiği için yasal işlem yapılmasını istiyorum.
ne yapabilirim lütfen

Test için harcanan 10 milyar euro #COVID19 . Ségur de la santé kapsamında hastane için sadece 8 adet. Yüzyılın kötü yönetimi ve israfı; Absürdistan'ın bütçesi.

Virüslerin pazarlama departmanlarının olmadığı zamanları hatırlıyorum. İyi zamanlar. İyi zamanlar.

Batı Avustralya Başbakanı: “Şimdiye kadar bilim, yalnızca iki doz COVID aşısı olan kişilerin Omicron varyantı tarafından enfekte olmaya karşı yalnızca %4 korumaya sahip olduğunu gösteriyor. Üçüncü doz ile enfeksiyona karşı %64 koruma sağlayabilir.”

"Bilim."

Hastaneler, Covid iyileşmesinden sonra doğal bağışıklığı olan personeli işten çıkararak, başkalarına bulaştırma olasılığı en düşük olanlardan kurtuldu.

İrlanda'da bugün maske takmak dışında neredeyse tüm kısıtlamaları kaldırdılar! Buna hala inanamıyorum!

İsveç yurt içi pasaport sistemini protesto ediyor

Elinde şırıngayla mutantları kovalamak, ormanda bir geyiği kovalamak gibidir! Doğa her zaman insanlardan çok daha hızlı koşacaktır! Ve barış içinde bir arada yaşamak mümkün olduğunda, zararsız geyiği öldürmeye de gerek yok. Pandemilerden kurtulmak için geyik gibi zayıf olunabilir.

Az önce hastanede bağırsak rezeksiyonu gerektiren, sebepsiz yere covid testi yapılan ve pozitif çıkan bir arkadaşı duydum. Hastaneciler onu yüksek doz steroidlere ihtiyacı olduğuna ikna etmek için çok uğraşıyorlar. Hiçbir semptomu yok. Başka doktorlar bu aptallığı hastanelerinde duydular mı?

Biontech, Sarıyer belediyesi kadar garanti veremiyor aşıları hakkında.

Zor, biliyorum, ama onların emirlerine ve enjeksiyonlarına direnmek ne büyük bir gurur... Biz 15 milyonuz, 5 değil ve bu, nefret ettiğimiz psikopatlarımızı çıldırtıyor! Dayanmalı ve bir arada kalmalısınız. Bizi alamayacaklar. Güç ve onur !

Djokovic olayı: Avustralya'nın Avustralya Açık tenis turnuvasından bir gün önce dünyanın bir numaralı tenisçisini (aşsızı olması nedniyle) sınır dışı etmesi eşi görülmemiş ve yersizdi. Avustralya'da otoriterliğin ve dar görüşlülüğün tehlikeli ve utanç verici yükselişi.

İnsanların ülkeler arasında serbest dolaşımını Covid aşısı statüsüne koşullandırmak yabancı düşmanlığıdır.

ABD hükümeti, diğer ulusal hükümetlerle birlikte, aşı statüsünün hastalığın yayılması üzerinde çok az veya hiç etkisi olmadığına dair muazzam kanıtlara rağmen, aşı statüsünü serbest dolaşım koşulu olarak kullanmaya devam ediyor.

Ontario Totaliter Liberalleri, Güçlendiriciler Gerektirecek Aşı Sertifikaları İstiyor

Bir sonraki güçlendiriciniz gerektiğinde Vaxx Sertifikasının süresi dolmuş olarak kabul edilir.
VAXX CERT = İNSAN SIĞIR

Paris sokaklarında covid zulmüne karşı insani gösterici dalgası süpürdü, polis geri adım atmak zorunda kaldı

Dünya çapında özellikle sert KİLİTLİ ülkelerde kitlesel protestolar gerçekleşiyor. İrlanda'da 2 yıldan fazla bir süredir bunlar ya RTE & MSM tarafından kasıtlı olarak rapor edilmedi ya da indirgeyici yorumlara tabi tutuldu. Bu değişmez. Rakamlarla ilgili yoruma bakın

M

Mantıksız2022

Ziyaretçi
kovid-19 çipini gözünle görürsen belki inanırsın
Göktaşına uydu indirip madencilik yapabilecek teknolojiye gelenler ne hikmetse otizm veyahut şizofreniye en ufak bir çözüm bulamıyor.
Belki de bu hastalıkların bağırsak bakterileri kaynaklı olduğunu en başından beri biliyorlardı ama gizleme ihtiyacı hissettiler.
Al sana bir garip teori.

M

Mantıksız2022

Ziyaretçi
veyahut şizofreniye
Şizofreni de kullanılan ilaçlar hastayı tam iyileştirmesin diye özellikle tasarlanmış gibi me geliyor.
Söz konusu ilaçların beyin değil de bağırsak üzerinden işe yaradığını düşünüyorum. Hatta bütün ilaçların bağırsak üzerinden işe yaradığını düşünüyorum ama neyse.

Yani İlaçları özellikle, kısmen işe yarayacak şekilde üretiyorlar. Benim bu işten anladığım bu kadar.

ignostik üye

Filozof
Uzaklaştırılmış
Üniversite Bölümü
felsefe
Göktaşına uydu indirip madencilik yapabilecek teknolojiye gelenler ne hikmetse otizm veyahut şizofreniye en ufak bir çözüm bulamıyor.
Belki de bu hastalıkların bağırsak bakterileri kaynaklı olduğunu en başından beri biliyorlardı ama gizleme ihtiyacı hissettiler.
Al sana bir garip teori.
Evet oldukça garipmiş sevgili mantıksız:
özelliklede şizofreniyi bagirsak bakterileri ile bağdaştırman.

BİRİ psikolojık vaka digeride Gastroenterit, bir tür enfeksiyon hastalığı tıpta yeni birşey keşfettin sana nobel üdülü vermeleri gerekir. özelliklede sevgili mantıksız psikolojı ile gastroenterit hastalıklarını (paralel ilişki) bagdastırman konusunda.. :ROFLMAO::ROFLMAO:

ignostik üye

Filozof
Uzaklaştırılmış
Üniversite Bölümü
felsefe
Şizofreni de kullanılan ilaçlar hastayı tam iyileştirmesin diye özellikle tasarlanmış gibi me geliyor.
Söz konusu ilaçların beyin değil de bağırsak üzerinden işe yaradığını düşünüyorum. Hatta bütün ilaçların bağırsak üzerinden işe yaradığını düşünüyorum ama neyse.

Yani İlaçları özellikle, kısmen işe yarayacak şekilde üretiyorlar. Benim bu işten anladığım bu kadar.
bir araştır bakalım bu ilaçların bagırsak ile ilişkisi nedir?
Flufenazin, haloperidol, risperidon, perfenazin, aripiprazol, klozapin ve olanzapin stabil..
sakın beyinle alakalı olmasın.
(ateş su toprak tahta):ROFLMAO::giggle::coffee:

M

Mantıksız2022

Ziyaretçi
Evet oldukça garipmiş sevgili mantıksız:
özelliklede şizofreniyi bagirsak bakterileri ile bağdaştırman.

BİRİ psikolojık vaka digeride Gastroenterit, bir tür enfeksiyon hastalığı tıpta yeni birşey keşfettin sana nobel üdülü vermeleri gerekir. özelliklede sevgili mantıksız psikolojı ile gastroenterit hastalıklarını (paralel ilişki) bagdastırman konusunda.. :ROFLMAO::ROFLMAO:
Nobel ödüllü bilim adamlarının bu konuda benim kadar bilgisi yok. Karşılaştırman çok yersiz.
Ayrıca şizofreniyi bağırsakla bağdaştıran tek ben değilim, bunu da bilesin.

Bağırsak mikroplarını anlamadan önce gluten-şizofreni ilişkisini ve buğday üzerinde yapılanları, bu yapılanların sonuçlarını mutlaka öğrenmelisin.

Birde otizm konusu var ki tam evlere şenlik. Genetik diyorlar ama her geçen on yıl hasta sayısı çok hızlı bir şekilde artıyor.

ignostik üye

Filozof
Uzaklaştırılmış
Üniversite Bölümü
felsefe
Nobel ödüllü bilim adamlarının bu konuda benim kadar bilgisi yok. Karşılaştırman çok yersiz.
Ayrıca şizofreniyi bağırsakla bağdaştıran tek ben değilim, bunu da bilesin.

Bağırsak mikroplarını anlamadan önce gluten-şizofreni ilişkisini ve buğday üzerinde yapılanları, bu yapılanların sonuçlarını mutlaka öğrenmelisin.

Birde otizm konusu var ki tam evlere şenlik. Genetik diyorlar ama her geçen on yıl hasta sayısı çok hızlı bir şekilde artıyor.

Senın nobel üdüülü teorin şuna benziyor, günde 3 ögün gluten tüketen bireylerin % 100 ünde (nişasta un) v-b.
GENETİGE BAGLI OLARAK
anatomık şizofrenik sempromlar ortaya çıkmıştır ( hastalık tanısı ) dedimya sen bu tanıyla % 100 nobele adaysın. :p:giggle::ROFLMAO:

ignostik üye

Filozof
Uzaklaştırılmış
Üniversite Bölümü
felsefe
Şizofreni hastalarından alınan bağırsak bakterilerini (Dışkı yani) bakterisiz farelere verdiğinde onlarda şizofren oluyorlar. Bir ara sana bununla ilgili enteresan yazılar atabilirim.
Bu konuyu en iyi içtenlik bilir. Ona da bir sor istersen.
Merakla bekliyor olucam atabilirsin, YAZILARINI
tabi ölçülü olsun 35. mg.:ROFLMAO:

ignostik üye

Filozof
Uzaklaştırılmış
Üniversite Bölümü
felsefe
Şizofreni hastalarından alınan bağırsak bakterilerini (Dışkı yani) bakterisiz farelere verdiğinde onlarda şizofren oluyorlar. Bir ara sana bununla ilgili enteresan yazılar atabilirim.
Bu konuyu en iyi içtenlik bilir. Ona da bir sor istersen.
Genetige baglı olarak tıpta, belki bir gün TIPKI İNSANLAR GİBİ düşünebilen fareler üretmeyi başarabilirlerse;
SENIN BU teorin merak etme % 100 nobeli alır hiç şüphen olmasın.

:ROFLMAO::coffee:(şizofrenik ve defresif hareketler yapan çılgın fareler )
hatta ben bununla ilgili kitap bile yazarım.

M

Mantıksız2022

Ziyaretçi
şizofrenik ve defresif hareketler yapan çılgın fareler
Konuyla ilgili Türkçe yazı hemen hemen hiç yok.
Kimse haberleştirmek istememiş.
Sadece bu sitede azıcık bahsetmişler.

Araştırmacılar ayrıca şizofreni hastalarından mikropsuz farelere dışkı nakli gerçekleştirdiler. Çalışmada bu farelerin, şizofreni özellikleri gösteren farelere benzer davranışlar sergilediklerini bildirdiler. Ekip, mikrobiyomun belirli elementleri ile şizofreni özellikleri arasında bir bağlantı olduğu sonucuna vararak, şizofreni tedavisi için bağırsaktan başlamanın bir yol olabileceğini öne sürdü.

Raphael

Üye
Yeni Üye
KOrona virüsü zaten biyolojik silahtır o yüzden imanı olmayan kişi virüsten korunamaz.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
8 yaşındaki, 18 yaşındaki ve 30 yaşındakilerin, kalp yetmezliği olan 75 yaşındaki obez bir diyabetik ile aynı risk altındaymış gibi 2 yıl geçirmelerini dayanılmaz buluyorum; Görünüşe göre bu bir "korona inkarcısı" olarak karalanmak için yeterli.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar