Konuşma Kutusu - Chatbox

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sakal tarafından oluşturulan Konuşma Kutusu - Chatbox başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 198,256 kez görüntülenmiş, 2,145 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Konuşma Kutusu - Chatbox
Konbuyu başlatan sakal
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

majeste

Felsefe.net
Uzaklaştırılmış
Ocumlede biraz "istemem ama, yan cebime koy" algisi sezinliyorum.

---------- Mesajlar Birleştirildi at 19:56 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 19:55 ----------

Yin e mi geldin, binbirsurat, pardon; binbir lakap.

Eeee, ne demisler "yenilen yenilgiye doymazmis!

x in kıçını yalamaya devam et haysiyetsiz herif. 3 kuruşluk nickin uğruna satacak neyin varsa sat!

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
x in kıçını yalamaya devam et haysiyetsiz herif. 3 kuruşluk nickin uğruna satacak neyin varsa sat!

Evet tekrar kendini desifrelerini izliyoruz.

Majeste kendini yukaridaki gibi desifre ediyor.

Ayrica kimin niki ugruna herseyini sattigi ve pazara cikardigi ortada. Benim nikim her yerde ayni.

Nikini durmadan degistiren sensin.

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
11873379_872699846116442_620571095588986427_n.jpg

baybars

Felsefe.net
Uzaklaştırılmış
Egosundan başka hiçbir insani değeri olmayan bu türü bir gün sende tanıyacaksın X. tiksinmek önemli bir duygudur bunuda anlayacaksın elbet.

neyse eylemlerime son veriyorum.

ve birgün bu türe sövmediğim hergün için siz bana söveceksiniz.

yarı şaka yarı gerçek :smile:

not: o programla ilgim yok kardeş reklam falan değil süper yasak çözücü diye paylaştımdı.

X

FAdmin
Onursal Üye
Egosundan başka hiçbir insani değeri olmayan bu türü bir gün sende tanıyacaksın X. tiksinmek önemli bir duygudur bunuda anlayacaksın elbet.

neyse eylemlerime son veriyorum.

ve birgün bu türe sövmediğim hergün için siz bana söveceksiniz.

yarı şaka yarı gerçek :smile:

not: o programla ilgim yok kardeş reklam falan değil süper yasak çözücü diye paylaştımdı.

Bu sekilde davranarak hicbir yere varamayacaginizi bildiginiz halde defalarca farkli nickler alip kifur etmek, hakaret etmek hal diliyle beni onemsemeyin, birey olarak kabul etmeyin demektir.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
@Laetna

Maalesef özel mesaj sistemimde yine bir sorun var galiba mesajı gördüm, cevap da yazdım ama mesaj gitmedi aynı sorunu diğer arkadaşlarla da yaşıyorum işin ilginç tarafı üyelerin ziyaretçi defterlerine de yazamıyorum:smile:Kimin ahı tuttu bilemiyorum ama ciddi bir iletişim sorunu içersindeyim:) @X arkadaşımız bir çözüm bulur diye umutluyum son çare yeni bir hesap açıp, bu hesapla mı birleştirsek bilemiyorum, bir çözüm bulmaya çalışacağım @Laetna, kendinize iyi bakın...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Fenerbahçe'nin üstün başarısı için donkişotu tebrik ediyoruz:smile:

ilkecan

Yeni üye
Yeni Üye
Bugünkü iş görüşmesi harika geçti.Bu büyük şirketin Ceo'su olmak muhteşem bir duygu.Tanrı utandırmasın.

ilkecan

Yeni üye
Yeni Üye
Tebrikler, Allah utandirmasin.

Hangi sirket hocam? :)

Teşekkür ederim hergün reklamlarını büyük beğeni ile izlediğiniz ve günlük yaşamınızda ürünlerimizden uzak duramadığınız,duramayacağınız,size sizi özel hissettirmeyi başarmış yegane şirket.Eminim buldunuz.

X

FAdmin
Onursal Üye
Teşekkür ederim hergün reklamlarını büyük beğeni ile izlediğiniz ve günlük yaşamınızda ürünlerimizden uzak duramadığınız,duramayacağınız,size sizi özel hissettirmeyi başarmış yegane şirket.Eminim buldunuz.

Aklima hopi geldi

Boyner'in CEO'su olmak varmis :))

Sakasi bir yana yeni isinizde insallah umdugunuzdanda basarili olursunuz.

ilkecan

Yeni üye
Yeni Üye
Nerede olduğumuz değil,olduğumuz yere nasıl geldiğimiz önemlidir.Kişiliğimizden,ilkelerimizden,özlerimizden vazgeçmeden.El etek öpmeden,sahip olduğumuz değerlerden mevki-makam için feragat etmeden...

X

FAdmin
Onursal Üye
Tosiknod masallah yine saracak birini bulmussun. Bu konuda ozel bir yetenegin var.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Şaşırttınız beni Alpine. Tek amacımız kansız,namussuz amerikan emperyalizmi ve yandaşlarına karşı halkımızı uyarmaktır. yoksa bizler ırkçı değiliz. Türk ırkçı olmaz. düşmanına bile merhamet gösteren, tarih boyu tek Tanrı inancını taşıyan tek millet olan ve her insanıda inandığı Tanrının evladı veya kulu kabul edip benimseyen. sadece insana değil tüm canlılara ve doğaya güçlü biçimde saygılı ve şevkatli köklü türk medeniyetinin birer ferdi ve savunucusuyuz.

Donkişot bu da sensin değil mi :smile::smile::smile:

MorteFlore

Yeni üye
Yeni Üye
Rumuzunun hakkını veriyor, fazla üstüne gidiyorsunuz :)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar