Konuşma Kutusu - Chatbox

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sakal tarafından oluşturulan Konuşma Kutusu - Chatbox başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 199,378 kez görüntülenmiş, 2,145 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Konuşma Kutusu - Chatbox
Konbuyu başlatan sakal
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

birazdahaderinmavi

Kahin
Yeni Üye
işte... yeni gelen özel mesajları da okuyamıyorum... aslında bir çözüm olabilir... deneyeceğim... bütün eski özel mesajları silmek... yenilerini görebilmek için, geçmişi toptan feda ediyorum...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
işte... yeni gelen özel mesajları da okuyamıyorum... aslında bir çözüm olabilir... deneyeceğim... bütün eski özel mesajları silmek... yenilerini görebilmek için, geçmişi toptan feda ediyorum...

İletişim çağında yaşanan bu iletişim sorunu insanı geriyor değil mi? Biz Laetna ile hiç haberleşemez olduk, onunla da aynı sorunu yaşıyoruz. Sanırım eski hesaplara özel bir durum.

---------- Mesajlar Birleştirildi at 00:14 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 00:04 ----------

İletişim çağında yaşanan bu iletişim sorunu insanı geriyor değil mi? Biz Laetna ile hiç haberleşemez olduk, onunla da aynı sorunu yaşıyoruz. Sanırım eski hesaplara özel bir durum.

Şayet çözüm olmazsa yarın diğer forumdan tekrar yazacağım size...

---------- Mesajlar Birleştirildi at 00:29 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 00:14 ----------

Diğer taraftan mesaj yazdım:)

---------- Mesajlar Birleştirildi at 01:06 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 00:29 ----------

Okuyabildiniz mi?

---------- Mesajlar Birleştirildi at 01:20 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 01:06 ----------

Cevap için tşk ederim.

---------- Mesajlar Birleştirildi at 01:32 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 01:20 ----------

Tabletten uzun ve düzgün yazamıyorum. Gençlik nedir? Hastalık kaza v.s. sonucu ne gençlik kalır ne de umut...

Son düzenleme:

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
@meyelan

@sakal yine kime küstü, bilginiz var mı? O da bir alem, birilerine küsüp herkesi harcıyor...

meyelan

Filozof
Yeni Üye
@sakal kardeşim küsen biri değil bildiğim kadarıyla,gayet kendi ile ilgili sebepler sanırım.O'nun gönlü yücedir..Bazen söyleyecek şeylerini kendine saklamayı daha uygun buluyor insan,ya da etkisizliğinden yılıyor.
Bu arada sizden bahseden var sekmesi çalışmıyor mu?

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
@sakal kardeşim küsen biri değil bildiğim kadarıyla,gayet kendi ile ilgili sebepler sanırım.O'nun gönlü yücedir..Bazen söyleyecek şeylerini kendine saklamayı daha uygun buluyor insan,ya da etkisizliğinden yılıyor.
Bu arada sizden bahseden var sekmesi çalışmıyor mu?

Bende çalışmıyor sizde de mi çalışmıyor?

@Neo @X

meyelan

Filozof
Yeni Üye
İyi madem büyüklerimiz çok kızmamışsa ses çıkarmadan devam edelim.
Burada @seyralemir vardı vaktiyle,bir de kendisinin bana verdiği bir kahve sözü..Söz sözdür kahveyi geçtim fincan resmi de olur.

X

FAdmin
Onursal Üye
Maalesef o bahsetme eklentisini aktif ettigimizde database error veriyor forum.. Sebebini anlayabilmis, cozebilmis degiliz..

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
İyi madem büyüklerimiz çok kızmamışsa ses çıkarmadan devam edelim.
Burada @seyralemir vardı vaktiyle,bir de kendisinin bana verdiği bir kahve sözü..Söz sözdür kahveyi geçtim fincan resmi de olur.

Seyralemir'i ben de çok merak ediyorum umarım tekrar aramıza katılır, benim gibi Metafizik merakı vardı onda da ve Almanya'daydı yanlış hatırlamıyorsam...Nesimi'yi de merak ederdik çok şükür onu bulduk, darısı seyralemir'in başına:smile:

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
@meyelan "Bi hoca vardı mikrıfon deneyen euzu euzu bir iki nerden aklıma geldiyse"

:smile:

Şimdi size Nesimi mi diyeceğiz Meyelan mı? Bu iki nik de nereden çıktı yani meyelan'ı bayan nesimi'yi erkek diye biliyordum çok ilginç oldu neyseki @donkişot çıkmadı içinden ona da şükür:)

meyelan

Filozof
Yeni Üye
Cinsiyette sıyrılmış iki takma ad özünde ,bu bir bayan savunmasına benzedi.Ama donkişot yada okur yazar ihtimali de yabana atılmamalı :)
Meyelan iyidir

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Cinsiyette sıyrılmış iki takma ad özünde ,bu bir bayan savunmasına benzedi.Ama donkişot yada okur yazar ihtimali de yabana atılmamalı :)
Meyelan iyidir

Dedektör olmasa donkişot un hiç farkına varamayabilirdik gerçi kendini pek gizlemiyordu.Nesimi niye gelmiyor artık derken buradaymışsınız meğerse:smile:

---------- Mesajlar Birleştirildi at 23:14 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 23:11 ----------

İstanbul vardı bir de o da yok artık...Karamel yok..

ls2

Kahin
Onursal Üye
artık evrensel def edildiğine göre benim misyonumda tamamlanmış oldu..huzur içinde sessiz takipçi olmak istiyorum..herkesin felsefe sitelerinde belirli bir miadı vardır benim miadım dolalı çok oldu gibi hissediyorum..artık tüm nickleri alıp gitmeli...

gizlemsem nolur gizlenmesem nolur anlasan nolur anlamasan nolur. sanki beni essahtan tanıyon dijital..bırak bu işleri burası sanal dünyaa

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
artık evrensel def edildiğine göre benim misyonumda tamamlanmış oldu..huzur içinde sessiz takipçi olmak istiyorum..herkesin felsefe sitelerinde belirli bir miadı vardır benim miadım dolalı çok oldu gibi hissediyorum..artık tüm nickleri alıp gitmeli...

gizlemsem nolur gizlenmesem nolur anlasan nolur anlamasan nolur. sanki beni essahtan tanıyon dijital..bırak bu işleri burası sanal dünyaa

Sanal dünya tabii ki ama çok şükür ben kendi adıma sanal değilim.Nik değişimi yapılınca konular yarım kalıyor.Tanımak için insanı görmen gerekmiyor, burası bir paylaşım platformu ve insanları yazdıkları ile algılıyorsun.

ls2

Kahin
Onursal Üye
Sanal dünya tabii ki ama çok şükür ben kendi adıma sanal değilim.Nik değişimi yapılınca konular yarım kalıyor.Tanımak için insanı görmen gerekmiyor, burası bir paylaşım platformu ve insanları yazdıkları ile algılıyorsun.

peki sen kimsin?

Objectivity

Kahin
Onursal Üye

Bu tür platformlarda yazdıklarımdan ibaretim ötesi yok isterse en büyük şirketlerden birinin yöneticisi ya da dünyanın en iyi insanı olayım bu tür ortamlarda önemi yoktur, insanlar fikirleri ile vardır.Nikim de bu sitede beni temsil ediyor fakat 8 ayrı nikim olsa baglantı kopar.

Neye alındın da sen konu buralara geldi anlamadım ki:smile:

ls2

Kahin
Onursal Üye
Bu tür platformlarda yazdıklarımdan ibaretim ötesi yok isterse en büyük şirketlerden birinin yöneticisi ya da dünyanın en iyi insanı olayım bu tür ortamlarda önemi yoktur, insanlar fikirleri ile vardır.Nikim de bu sitede beni temsil ediyor fakat 8 ayrı nikim olsa baglantı kopar.

Neye alındın da sen konu buralara geldi anlamadım ki:smile:

alınmadım. gördüğün gibi sanalsın. sanal değilim dediğin için sordum. isterse 100 nickim olsun hepsi beni temsil eder.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
alınmadım. gördüğün gibi sanalsın. sanal değilim dediğin için sordum. isterse 100 nickim olsun hepsi beni temsil eder.

Seni temsil ettiğini nasıl anlayacağız ben hergün farklı niklerle gelsem kim nasıl anlayacak?Yeni bir üye gibi davransam iyi mi olur yani. Başlık açmışız yorumlar geliyor acan üye yok ortada aslında var da yok, tuhaf degil mi bu sence?

ls2

Kahin
Onursal Üye
Seni temsil ettiğini nasıl anlayacağız ben hergün farklı niklerle gelsem kim nasıl anlayacak?Yeni bir üye gibi davransam iyi mi olur yani. Başlık açmışız yorumlar geliyor acan üye yok ortada aslında var da yok, tuhaf degil mi bu sence?

tuhaf olur. doğruda değil. belki ahlakide değil. eyvallah. ama sanalda oluşan algı ve duygular temelde sahtedir. mesela evrensel nickinden nefret ediyorum. bu nefretim sahte değil gerçek. ama sahte. böyle yaratıklarız. mesela üzülmez nicki ile onunla konuşurken söz ve davranışlarını o kadarda antipatik ve ahmakça bulmadığımı farkettim. oysa donkişot nicki ile o kadar önyargılıyım ki veya şartlanmışım ki adam ne derse desin bişi değişmiyordu. bu bana çok ilginç geldi. kendime şaşırdım. nicklerin duygu ve düşüncelerimizi değiştirmesi tuhaf geldi bana. kendimi hastalıklı hissettim.

not: evrensel burası ve insanlık için zararlı bir bağnaz. bu yazdıklarım genel kanım hakkında birşeyi değiştirmez.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
tuhaf olur. doğruda değil. belki ahlakide değil. eyvallah. ama sanalda oluşan algı ve duygular temelde sahtedir. mesela evrensel nickinden nefret ediyorum. bu nefretim sahte değil gerçek. ama sahte. böyle yaratıklarız. mesela üzülmez nicki ile onunla konuşurken söz ve davranışlarını o kadarda antipatik ve ahmakça bulmadığımı farkettim. oysa donkişot nicki ile o kadar önyargılıyım ki veya şartlanmışım ki adam ne derse desin bişi değişmiyordu. bu bana çok ilginç geldi. kendime şaşırdım. nicklerin duygu ve düşüncelerimizi değiştirmesi tuhaf geldi bana. kendimi hastalıklı hissettim.

not: evrensel burası ve insanlık için zararlı bir bağnaz. bu yazdıklarım genel kanım hakkında birşeyi değiştirmez.

Tamam bu konuda haklı olabilirsin yeni nik ile sorun yaşadığın birisi ile daha rahat diyalog kurabilir ve gerginliği dağıtabilirsin. Bu konuda hak veriyorum ki çoğu uye de bu sebeple değışim yapıyor olabilir.

---------- Mesajlar Birleştirildi at 00:40 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 00:37 ----------

Çıkmam gerekiyor, iyi geceler...

---------- Mesajlar Birleştirildi at 01:34 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 00:40 ----------

meyelan

Filozof
Yeni Üye

Ben bu sanal dünya mevzusunu anlayamıyorum,dünyanın kendisi bizatihi sanalken,olduğun gibi olmanın neresi alengirli,neresi zor.Yazdıkların senden başka bir şey mi?Tamamen kendinden başka birşeye dönüşebiliyorsan şapka çıkarmalı.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar