Konuşma Kutusu - Chatbox

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sakal tarafından oluşturulan Konuşma Kutusu - Chatbox başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 199,282 kez görüntülenmiş, 2,145 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Konuşma Kutusu - Chatbox
Konbuyu başlatan sakal
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

ls2

Kahin
Onursal Üye
Aileden Sunni beyaz türk orjinliyim .lise 2 de nurcu,üniversitede de ülkücü and türkçü :) dönemlerim oldu. reislik bile yaptım ama hiç birini essahtan benimseyemedim numarada bir yere kadar yani :) solcu kızlar güzel ve solcular daha renkli eğlenceliydi aslında. ulem böyle ünvertemi okunur deyip hep felsefi sorularıma cevap aramak hemde güzel kızların bolluğu sebebi ile ank. ünv. dil tarihe gittim. ve orada olayları çözdüm ideoloji afyondu beni yemişlerdi,türklük felanda aidiyetlik duygusundan başka bişi değildi. tek doru vardı o da sosyalizm(ekonomik olarak) ve varoluşçuluktu... kısaca bu nickler çakma olsada evrensel kadar uyduruk değiller :smile::rolleyes::cool:

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Aileden Sunni beyaz türk orjinliyim .lise 2 de nurcu,üniversitede de ülkücü and türkçü :) dönemlerim oldu. reislik bile yaptım ama hiç birini essahtan benimseyemedim numarada bir yere kadar yani :) solcu kızlar güzel ve solcular daha renkli eğlenceliydi aslında. ulem böyle ünvertemi okunur deyip hep felsefi sorularıma cevap aramak hemde güzel kızların bolluğu sebebi ile ank. ünv. dil tarihe gittim. ve orada olayları çözdüm ideoloji afyondu beni yemişlerdi,türklük felanda aidiyetlik duygusundan başka bişi değildi. tek doru vardı o da sosyalizm(ekonomik olarak) ve varoluşçuluktu... kısaca bu nickler çakma olsada evrensel kadar uyduruk değiller :smile::rolleyes::cool:

Sayende yeni üyelere tereddütle bakar olduk, yine içinden sen çıkacaksın diye korkmaya başladım ancak inanıyorum ki artık şu çoklu nik kullanımına bir son vermişsindir.:smile:

---------- Mesajlar Birleştirildi at 14:39 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 14:37 ----------

Rumuzunun hakkını veriyor, fazla üstüne gidiyorsunuz :)

Bir nikle savunduğuna başka bir nikle karşı çıktığı için artık ne düşüneceğimi şaşırdım:)))Neyse donkişot'u da böyle deli dolu kabul ediyoruz zaten:smile:

ls2

Kahin
Onursal Üye
görüldüğü gibi sünni beyaz türküm ve gerçeğim :) evrensele karşı dümen amaçlıydı çakma nicklerim. sonra biraz kontrolden çıktım sanırım. yeterince eğlendim.neyse sıkıldım zaten bundan sonra yapacağımı sanmam. ama unutma insan olmuş bitmiş birşey değildir. her an herşey olabilir :)

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
@birazdahaderinmavi

Merhaba, hoşgeldiniz özledik sizi nerelerdesiniz?:smile: Mesaj attım size ama ulaştı mı bilemiyorum, bazı kişilere mesajım ulaşmıyormuş.

birazdahaderinmavi

Kahin
Yeni Üye
merhaba dijital... hoşbulduk... epeydir üzerimde bir 'ölü toprağı' var... o nedenle gelip gidemiyorum; yazıp çizemiyorum... ne diyelim, 'memleketin hali gibi, halimiz'...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
merhaba dijital... hoşbulduk... epeydir üzerimde bir 'ölü toprağı' var... o nedenle gelip gidemiyorum; yazıp çizemiyorum... ne diyelim, 'memleketin hali gibi, halimiz'...

Haklısınız bu ortamda yazmak gelmiyor insanın içinden fakat siz bize umut aşılardınız asla yazmaktan-okumaktan vazgeçmeyin diye umarım bu krizi hemen atlatırsınız. :smile: Memleketin hali kolay kolay düzelecek gibi görünmüyor fakat yine de umudumuzu kaybetmeyelim. Vakit buldukça gelin lütfen.

birazdahaderinmavi

Kahin
Yeni Üye
elbette... 'umudu var büyük insanlığın' ... umudumuzu koruyacağız; 'yaşadım' diyebilmek için... gelip gideceğiz; yazıp çizeceğiz; iş yapacağız, söz söyleyeceğiz; hayatın akışının dışına savrulmamak için...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
elbette... 'umudu var büyük insanlığın' ... umudumuzu koruyacağız; 'yaşadım' diyebilmek için... gelip gideceğiz; yazıp çizeceğiz; iş yapacağız, söz söyleyeceğiz; hayatın akışının dışına savrulmamak için...

Kesinlikle umutsuzluk, daha çok kaygıyı doğuruyor bu sebeple mücadele etmeye devam...Dikili gibi güzel bir ortamda umutsuzluk fazla barınmaz zaten:)

birazdahaderinmavi

Kahin
Yeni Üye
evet ... egenin diğer kıyı kasabaları gibi, bütün yakın yerler gibi, dikili de güzeldir; ama dikili'nin küçük bir kusuru da vardır: gün batımından yarı gecelere kadar, çok rakı içer... eskiden rakı içerken, ağız dolusu gülerdi; ama şimdilerde suskunluğunu, mahsunluğunu konuşturuyor nedense... ayvalık'la, ören'le ve bazen de midilli'yle tokuşturuyor hüzün dolu kadehini, hiç gülmeden...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Hüzün dalga dalga yayılıyor demek ki...Ege'ye hiç yakışmamış bu karamsarlık ve size de, enerjinizi-ışığınızı bir an önce geri kazanmalısınız.

birazdahaderinmavi

Kahin
Yeni Üye
merak etmeyin... 'ege denizi kararınca / dağlar uykuya dalar /nice ıssız ovalarda /isyan ateşi yanar' ... bu hep böyledir... binlerce yıldır... bunalırsın, 'bir gök gürlese bari dersin; bir sağanak patlasa...' ... 'kim bilecek, kapalı kutu /ama bulut yağmur bulutu/ gelir kararır neredeyse/ altta tohum nefes nefese/kulağı gök gürültüsünde/...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Duygularımı hiçbir zaman bu kadar doğru ve güzel ifade etmeyi başaramadım, şimdi de benim içimi hüzün kapladı:)

Yeniden yazmaya başladığınıza göre sorun kalmamış demektir.:rolleyes:

birazdahaderinmavi

Kahin
Yeni Üye
hatır için konuşmayı sevmediğimi siz de kabul edersiniz (belki seyrek olarak söz konusu olabilir); ama yeri gelmişken, içtenlikle dilinizin temizliğine ve ifade gücüne yüksek değer biçtiğimi belirtmeliyim; nezaketiniz ve söyleşi için teşekkür ediyorum... yine geleceğim...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
hatır için konuşmayı sevmediğimi siz de kabul edersiniz (belki seyrek olarak söz konusu olabilir); ama yeri gelmişken, içtenlikle dilinizin temizliğine ve ifade gücüne yüksek değer biçtiğimi belirtmeliyim; nezaketiniz ve söyleşi için teşekkür ediyorum... yine geleceğim...

Teşekkür ederim, yazılarınızı severek takip ettiğimizi söylemeye gerek yok yazmak içinizden gelmese bile ziyaretimize mutlaka gelin, görüşmek üzere...

fels

Felsefe.net
Uzaklaştırılmış
cagatay ve ajanlari is basinda.
montecarlo ile beraber siteyi katletmeye devam ediyorlar

felsefe sahipsiz deyildir cagatay ve saz arkadaslarinin tekelinde hic deyildir

mustafa cagatay montecarloya bir sarki armagan ediyom felsefe sizin elinizden kurtarilacaktir

Elmadağda dostun var atın havanı
Gölbaşında tarlan var surun sefanı
Yaşlanınca görecem yavrum ben seni
Bulabilecen mi böyle balı receli

Kızlar dura dura hiç olur
Oğlan dura dura koç olur
Ankarada bir hoca var
Üfledimi uçurur..

Kış kış cinler kış kış
yallah cinler yallah
Dağlara taşlara
Geçenlerde gördüm seni yine bi hoştun
ne içtiysen koçum öyle bi milyon sarhoştun
dostlar çağırmışlar seni bir gün aleme
Erkenden dört olmuşsun koçum kaçmıssın eve

Oğlan dura dura koç olur
Ankarada bir hoca var
Üfledimi uçurur..

Böyle yürümez koçum kendine çeki düzen ver
Elin agzı torba degil herkez bişey der
Paran çoksa alem yap dostlar muhabbet görsün
Paran yoksa eve git çocuklar bir baba görsün

Oğlan dura dura koç olur
Ankarada bir hoca var
Üfledimi uçurur..

Elhamdunin düzünen güzel kızlar sürüsüynen
Her gece birisiyle nasip eyle yarabbi..
Oğlan dura dura koç olur
Ankarada bir hoca var
Allah muhafaza üfledimi uçurur..

---------- Mesajlar Birleştirildi at 13:14 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 10:06 ----------

kim oldugumu sorma yazmak istemiyorum su aralar diji sakincasi varmi?

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
keyfin bilir, küfür ya da hakaret etmediğin sürece sorun yok Çağatay'ı rahat bırak artık geçmiş hesapları kapatın

X

FAdmin
Onursal Üye
Bitmis gitmis mevzulari tekrar tekrar acmanin sanada bu siteyedr hicbir faydasi yok, dolayisiyla devam ettirmen cikmaz sokakta ileri geri volta atan adamin haline benziyor.. Uzatmayacaginizi soylemissiniz, insallah sozunuzde durursunuz..

birazdahaderinmavi

Kahin
Yeni Üye
burası chatbox olduğuna göre, rahatça yazabilmeliyim... özel mesajlarımın (yani eskimiş olanlarının) on tanesini sildiğim halde, yeni gelenlerden bir tanesine bile cevap veremiyorum... bu konuda bir sıkıntı olduğu belli... özelden yazan arkadaşlara, sevgilerimi sunuyorum...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
burası chatbox olduğuna göre, rahatça yazabilmeliyim... özel mesajlarımın (yani eskimiş olanlarının) on tanesini sildiğim halde, yeni gelenlerden bir tanesine bile cevap veremiyorum... bu konuda bir sıkıntı olduğu belli... özelden yazan arkadaşlara, sevgilerimi sunuyorum...

Aynı problemi ben de yaşıyorum maalesef bazen ulaşıyor bazen ulaşmıyor, teknik arkadaşlar kontrol edeceklerdir.

Bizden de sevgiler...

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar