Konuşma Kutusu - Chatbox

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sakal tarafından oluşturulan Konuşma Kutusu - Chatbox başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 197,368 kez görüntülenmiş, 2,145 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Konuşma Kutusu - Chatbox
Konbuyu başlatan sakal
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

sakal

Kahin
Yeni Üye
ilahi donkişot...fener ne alem bu aralar aziz başkana yol göründü heralde..

sakal

Kahin
Yeni Üye
eh göreceezz..tayyibin sonunu getiren onu ipten kurtarmasıydı..keser döner sap döner gün gelir hesap döner,sonra ne oldu tayyib ağanın istediği aday başkan olamayınca araları bozuldu...kirli işler bu işler..keşke futbol seyretmek parasız olsa da spor seven sevmeyen ortaya çıksa..nefret ediyorum futboldan..bu gibi olaylardan dolayı yoksa oynanan oyundan değil..

ls2

Kahin
Onursal Üye
Temiz bir iş mi kaldı şu dünyada...sende haklısın..ama bende:cool:

meyelan

Filozof
Yeni Üye
[MENTION=3591]sakal[/MENTION] 10 gün uzun bir süre değil mi,nerdesin?

ls2

Kahin
Onursal Üye
@sakal 10 gün uzun bir süre değil mi,nerdesin?

Hoşçalın dedi sanırım bize..bir gidesi vardı zaten ve Fides'in yaptığıda son damla oldu sanırım. ( Fides'in bir şarkısına yaptığı yorum hakkında bişiler yazmıştı sonra baktım Fides yazdığı yorumu değiştirmiş.)

ls2

Kahin
Onursal Üye
Sevgili [MENTION=2889]okur-yazar[/MENTION] askerlik bitti sanırım demi? benim kafa leyla bu aralar geçmişi geleceği karıştırıyom:)

ls2

Kahin
Onursal Üye
Aynen sevgili kardeşim, kazasız belasız 6 ayı tamamladık. İş güç işini halledene kadar buralardayım.

Geçmiş olsun. hoş geldiniz, sizi sıkça görmek isteriz ama iş-güç daha önemli. ama işe başlasanız da burayı boşlamayın :)

ls2

Kahin
Onursal Üye
[MENTION=4628]sanalmanik[/MENTION].; tecrübelerini aktarıyorsun sağol varol..ancak herkesin yapısı farklı işte..mesela ben eskiye dair şeyleri yazılar-fotoğraflar vs sevmiyorum..bu beni rahatsız ediyor tuhaf bir biçimde..bununla da yüzleşmeyim belki ama yapmak istemiyorum işte birazda:) ama yüzleşme açık olma konusunda çok haklısın..

iyi geceler ..

ls2

Kahin
Onursal Üye
@sanalmanik

'Sen sürekli kendinle savaşıyorsun çünkü sana kendinle ilgili çok aptalca fikirler verildi. Sen ya doğanı, doğa ile olan rahatlığını, ya da binlerce yıllık şartlanmışlığını seçmek zorundasın.
Keyif lanetlendi, ciddi olmamak lanetlendi, oyuncu olmak lanetlendi. İnsanlığın tamamı mutlak bir ciddiyete dönüştü ve ciddiyet psikolojik bir rahatsızlıktır. O daha derinlere sızabilir ve ruhunu bile hasta edebilir. Oysa ki, dünyada ciddi olmayı gerektirecek hiçbir şey yoktur. '' Osho

çok sevdim bu alıntının ifade biçimini. ciddiyet bencede bir hastalık anlatmaya çalışıyorum yıllardır çevremdekilere ancak anlamıyorlar ya:(

ls2

Kahin
Onursal Üye
Ne kadar güzel kalbinizin merkezinde aşkı barındırıyor olmanız. Kelebek gibidir aşk siz kovaladıkça ürker ve kaçar ama hiç umulmayan bir anda omzunuza konuverir.Sevdiğiniz şeyleri size geri kazandıracak , belkide hayatınızdaki eksikliklerinizi birlikte tamamlayacağınız birisinin bir köşe başında bir yerlerde nefes aldığını ummak bile aslında sizin yufka yürekli olmanıza,yolda küçük bir çocuk gördüğünüzde gülümsemenize, duygusal şarkılarda gözlerinizin dolmasına neden oluyordur. Bence bu kadar duygusuz ve hiçbir şey için gözyaşı dökemeyen katı insanların olduğu bu dünyada mutsuz sonla da bitse aşkla beslenerek ayakta kalmalıyız diye düşünüyorum..(Fazla mı uzattım ne :confused:)

uzatmadınızda ben yanlış yere yazdım sizde haliyle oraya yazınca stres oldum ben:) phi düzeltir umarım.

sakal

Kahin
Yeni Üye
herkes seçim atmosferine girmiş pür dikkat gelecek mesajları bekliyor..

REEEECEEEEEPP TAYYİİİİİP ERDOOOĞAN !! ahanda seçim mesajımız?

başka slogan atmak isteyen ???

sakal

Kahin
Yeni Üye
seyrialemir merhaba,görüşmeyeli nasılsın?..az önce chat odalarında ismini gördüm,nasıl oluyor bu sohbet işi ben beceremedim..

seyrialemir

Meraklı Üye
Yeni Üye
Merhaba Sakal, evet uzun süre oldu biraz tatil yapayim dedim ama fena sifayi kaptim, simdi cok iiyim sagol. Sizler nasilsiniz? Umarim keyifler yerindedir

sakal

Kahin
Yeni Üye
eh iyi diyelim iyi olalım,memleketin hali belli,yanılmıyorsam yurt dışında yaşıyordun,şanslısın..bizde kafa beyin kalmadı partilerin koca koca hoparlörlerinden her gün bangır bangır seçim şarkıları dinlemekten..hepimizde bir akıl tutulması,kafa karışıklığı...yani ne diyim hayırlısı olur inşaallah..

seyrialemir

Meraklı Üye
Yeni Üye
eh iyi diyelim iyi olalım,memleketin hali belli,yanılmıyorsam yurt dışında yaşıyordun,şanslısın..bizde kafa beyin kalmadı partilerin koca koca hoparlörlerinden her gün bangır bangır seçim şarkıları dinlemekten..hepimizde bir akıl tutulması,kafa karışıklığı...yani ne diyim hayırlısı olur inşaallah..
:) evet yurtdisindayim ama istanbula tatil yapmaya gittim ve gercekten secim yüzünden büyük bir cevre kirliligi yapildigini gördüm. Tüm sokaklar reklamlarla doldurulmus ve burda secimlerde asla göremeyecegim tuhaf seylerle karislastim orda.. Allah hepisiniz yarimcisi olsun.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç