Konuşma Kutusu - Chatbox

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sakal tarafından oluşturulan Konuşma Kutusu - Chatbox başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 195,454 kez görüntülenmiş, 2,145 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Konuşma Kutusu - Chatbox
Konbuyu başlatan sakal
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

meyelan

Filozof
Yeni Üye
böö sana [MENTION=469]flzf[/MENTION] sen ne anlarsın,geçen hafta diyabetus insipidus lu aşkın için ağlıyordun,şimdi vay sarışınmış vay neymiş..peh.

flzf

Filozof
Yeni Üye
bismillah sen nerden biliyorsun o vicdansızın hastalıklarını :s ben söyledim zannımca. Şimdi şöyle açıklık getireyim o adi insanı unutmak birdaha anmamak için hatta mümkünse o mutsuz olacak şekilde çok mutlu olmayı sonunda onun da benim yüzümden acı çekmesini çok ama çok isterim hatta ona karşı beslediğim ne kadar güzel şey varsa biran önce değerini kaybetsin istiyorum onun dışında herkesi beğenmek gibi yani. Ayrıca o namussuz için yasmı tutucam ömrüm boyunca ben onun için üzüldüğüm günlere yanıyorum ona kandıma hiç yaşamamış birine inandıma ve onun ölümünü tattıma bütün bunlara sebep olan o adi kadından nefret ediyorum. Allah varsa yüzbin kere cezasını versin birgün ödeşiriz umarım.

flzf

Filozof
Yeni Üye
nerden hatırlattın ki evet kız güzeldi geyiğini yapalım dedik oldumu yani iyi hep bunalım takılıyım o zaman ne güzel sevinmiştim başka birilerini de görebiliyorum demiştim kendikendime evet unutacaksın böyle bir iz filan kalmıyacak demiştim korkuyorum biliyormusun bir daha sevememekten korkuyorum sen sen ol böyle bir durumda asla ve asla eskisini ne çabuk unuttun demeye getirme şaka bile olsa deme psikolojikmen ters tepiyor buda chat kutusuna son mesajım. Yanlış anlama senlik birşey yok sana kızdığım kırıldığım için değil zaten yanlış birşeyde yazmadın sorun bende ben kendime kızıp kendimi cezalandırıyorum bir daha boş gevezelik yapmamak için kendime bu bölümü yasaklıyorum.

ls2

Kahin
Onursal Üye
:)Olabilirlerini kaybetme tabi ki fakat belli grupların, toplulukların da kendine göre kuralları vardır bu kuralları yok saymak ya da kişisel amaçlarla esnetmeye çalışmak ve esnememesi durumunda da tavır koymak bir çeşit dayatmacılıktır.:)

Yaşam ünitenin fişini çekerken yüksek voltaja mağruz kalıp, kömüre dönmen hepimizi derinden üzmüştü şimdi ise yine aynı rengi talep ediyor olman tıpkı Stockholm Sendromu gibi bir şey sanki:):)

Mor renk; Feng Shui'ye göre para rengidir. Hatta cüzdanında mor bir kurdele,kağıt parçası v.s. taşıyanların parası hiç azalmaz derler. Hatta mümkünse mor giyinmek parayı mıknatıs gibi çekermiş. Bu ulvi rengi niye bu kadar hor gördün anlayamıyorum @donkişot

Birşey istemem için illa haklı mı olmam gerekiyor? haksız olduğum zaman birşey isteyemez miyim? sürekli haklılık'' arama ölçüsüde bir tür dayatmadır ve sıkıcı insanların kılışesidir ,sığındıkları limandır,makul ve mantıklı mazeretleridir.

Adminlerle bir sorunum yok. onlarda zamanla belli bir duruş /tavır geliştirmişler ki kendilerince elbet haklılar.bende genel ölçülerle bu tarzlarını/yaklaşımlarını beğeniyorum.

Ne rengimin siyah yapılmaması ve Okur Yazarın banının açılmaması bunlarda bir sebep elbet ama bütünden birer öge sadece.. bilmiyorum işte ..bütünü şöyle bir aklımda çevirdim ifade edemeyeceğimi anladım pas geçiyorum :) ama Okur Yazarın olmamasının tesiri çok elbet, onun çogu zaman belli bir sisteme bağlı kalmadan dağınık hallerini kendime yakın buluyordum :)

Mesela birde buraya alışmışım bu alışkanlık bile can sıkıcı bazen. ayrıca felsefi kısır döngüde can sıkıcı mesela..burada ne yaparsak yapalım kendimiz olamamamızda can sıkıcı..poff işte !! öyleyse neden burdayım diye soruyorum kendime..ufak ufak gitmeliyim belkide buradan ..
...

Şunu bir arkadaşım göndermiş, bir durum ve felsefesi :)

DURUM: Bir tavuk, bir yolda karşıdan karşıya geçer.

SORU : Tavuk karşıdan karşıya niçin geçer?

YANITLAR:

RENE DESCARTES:Yolun öbür tarafina geçmek için.

EFLATUN:İyiliği için, Gerçek, öteki taraftadır.

ARISTOTELES Karşıdan karşıya geçmek tavuğun doğasıdır.

KARL MARX Tarihsel olarak kaçınılmazdı.

HIPOKRATES Pankreasının aşırı salgısı yüzünden.

MARTIN LUTHER KING JR.Tüm tavukların nedenini açıklamak zorunda kalmadan özgürce karşıdan karşıya geçtikleri bir dünya düşlüyorum.

RICHARD M. NIXONTavuk karşıdan karşıya geçmedi. Tekrar ediyorum, tavuk asla yolun karşısına geçmedi.

SIGMUND FREUDTavuğun karşıdan karşıya geçmesiyle ilgilenmeniz, sizde güçlü bir cinsel güvensizlik duygusunu ele vermektedir.

BUDA: Bu soruyu sormak, sizin kendi tavuk doğanızı inkar etmektir.

GALILEI Oysa tavuk karşıdan karşıya geçiyor...

CHARLES DE GAULLE Tavuk belki yolun karşısına geçti, ama otoyolun karşısına henüz geçmedi.

EINSTEINT avuğun yolun karşısına geçmesi ya da yolun tavuğun ayakları altında yer değiştirmesi, tümüyle sizin gösterdiginiz referansa bağlıdır.

BILL CLINTON Anayasa üzerine yemin ederim ki bu tavukla aramda hiç bir sey geçmemiştir.

GEORGE W. BUSH Tavuğun bu yolda BM kararlarına rağmen cezalandırılmadan karşıdan karşıya geçmesi, demokrasiye, özgürlüge ve adalete kafa tutmaktır. Bu durum, yolu bizim çoktan bombalamış olmamız gerektiğini göstermektedir.

NİHAT DOĞANBenim ülkemin tavuğunun yürüyüşü bile farklı.

NECATİ ŞAŞMAZ Hlıfhngvoımhugşoıugogrruygcs

SÜLEYMAN DEMİREL Tavuk geçmişse geçmiş, geçmemişse geçmemiştir.

TANSU ÇİLLER Bu memleket için karşıdan karşıya geçen tavuk da bizimdir, üstünden geçen traktör de bizimdir.

BÜLENT ARINÇTavuğun karşıdan karşıya geçmesi çok manidardır.

R. TAYYİP ERDOĞAN- Ben imamhatip yıllarımda tavuklu sandviç de satmıştım.- Biz karşıdan karşıya geçmesini tavuktan öğrenecek değiliz.

ABDULLAH GÜL Hayır, bana böyle bir bilgi verilmedi ama karşıdan karşıya geçtiyse hükümet gereğini yapar.

İ.MELİH GÖÇEK Biz ağaçları kesip yol yapmasaydık, tavuk nah karşıya geçerdi..

meyelan

Filozof
Yeni Üye
okur yazarın banı 3 aylığına değil miydi?3 ay dolmadı.
ve banı açılsa gelecek mi.mevzu okur yazarın kendi isteğiyle banlanması ise bu talebin kendinden gelmesi gerekmez mi?
Site yöneticilerinin art niyetle banlamadığını biliyoruz bu durumda haksızlığa karşı alınmış bir tavırda diyemeyiz bu duruma.
okur yazar ı ne kadar özlediğinizi konuşuyorsak katılırım:)

meyelan

Filozof
Yeni Üye
öforik baskıya dayanamayıp soruyorum [MENTION=3084]Devilkin[/MENTION] 2011 kayıt olupta hiçbir mesajınızın olmamasını,nasıl bir sabırla açıklarsınız?herkes benim gibi her çorbaya nane olacak kabiliyette olmayabilir tabi.:cool:kediyi merak öldürmüş işte.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
[MENTION=4198]donkişot[/MENTION]

Okur-yazar'ın cezası konusunda yorum yapmadım aslında sadece siyah olma konusu içindi yorumlarım:)
Okur-yazar'ınmesajlarını silmek ve sildirmek konusunda çok ısrarcı davrandığını hatırlıyorum bu sebeple ceza süresi uzun tutuldu sanırım her neyse sonuçta Okur-yazar sürekli sorun yaratacak bir şey buluyor zaten cezası açılsın yine bulur hiç şüphem yok...

Talepleri iletelim tabi ki bana göre hiç kimse ceza almasın, cezalar hiç verilmesin fakat üyeler de şartları zorlamasın yani bir taraf ödün veriyorsa diğer taraf da bu iyi niyeti suistimal etmemeli...Ceza vermesin yönetim fakat üyeler olarak bizler de sadece kendimizi değil başkalarını da düşünüp, ona göre hareket edelim.

Okur-yazar tüm dünya ile kavga ediyor adeta ve gerginliğini herkese, her şeye yansıtıyor bu sebeple durduk yere ceza almıyor, ceza alacak ortamı ısrarla yaratmaya çalışıyor...bu ikisi arasındaki farkı umarım görüyorsundur.

Devilkin

Felsefe.net
Yeni Üye
[MENTION=4517]meyelan[/MENTION]

Önceliğim sizleri okumak :) Söylediğiniz gibi hiçbir katılım göstermeden tarafınızdan muhatap alınmak beni hayli şaşırttı. "Sabrım" konusuna gelince, yaptığınız çorbaları içmeye çalışırken birkaç kaşık aldıktan sonra kesilip duracak kadar iştahsız bir yapım var. Onları soğutmadan bitirebilecek olgunluğa ve sabra erişmem gerekiyor önce. Sonra, içerken boğulmamak için de her girdiyi bir zemine oturtma ihtiyacı duyacağım. Sayenizde bu da bir başlangıç oldu. Sabırsızlanıyorum doymak için.

daVinci

Üye
Yeni Üye
Chatboxi ilk 10 konuya sokayim dedim. Artik bu basliktada bos konular konusulmuyor olmus. Ne meraklisiniz felsefe yapmaya.

mona

Yeni üye
Yeni Üye
Chatboxi ilk 10 konuya sokayim dedim. Artik bu basliktada bos konular konusulmuyor olmus. Ne meraklisiniz felsefe yapmaya.

size yardımcı olayım ilk 10 da kalsın chatbox:) meraklı felsefe yapan arkadaşlar gelir belki...

daVinci

Üye
Yeni Üye
Hayatin bazen cok anlamli bazende tamamen anlamsız olduğunu dusunuyorum. Kalbimden gecen tamamen anlamsiz oldugu.

mona

Yeni üye
Yeni Üye
hayatta anlam yüklediğimiz zamanlar da oluyor bu ya bir başarı anı, ya kazanılan bir değer ya da delice aşık olunduğunda olabiliyor. ne zaman ki rutine giriyor her şey hayat biraz daha anlamını yitiriyor sanki...

ls2

Kahin
Onursal Üye
Okur-yazar tüm dünya ile kavga ediyor adeta ve gerginliğini herkese, her şeye yansıtıyor bu sebeple durduk yere ceza almıyor, ceza alacak ortamı ısrarla yaratmaya çalışıyor...bu ikisi arasındaki farkı umarım görüyorsundur.

Bende tüm dünya ile kavga ediyorum ;):cool:

ls2

Kahin
Onursal Üye
Top 10 da Son altı mesaj benim . yani bir fenerlinin. 6-0 . unutma unutturma :D

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Top 10 da Son altı mesaj benim . yani bir fenerlinin. 6-0 . unutma unutturma :D

Bu videoyu özellikle senin için eklemiştim, izledin mi bilemiyorum yeri gelmişken hatırlatayım dedim:)

[video]http://www.felsefe.net/komik-resimler/75334-yavuz-seckin-ersun-yanal-taklidi-fb-arsenal.html[/video]

seyrialemir

Meraklı Üye
Yeni Üye
Bayramin etkisi, yenilen yemekler ikramlar, pek bir agirlik cökmüs gibi üyelere.dilerim tüm forum üyelerinin bayrami keyifli gecmistir.
19038052.jpg

ls2

Kahin
Onursal Üye
Bu videoyu özellikle senin için eklemiştim, izledin mi bilemiyorum yeri gelmişken hatırlatayım dedim:)

[video]http://www.felsefe.net/komik-resimler/75334-yavuz-seckin-ersun-yanal-taklidi-fb-arsenal.html[/video]

eyvallah Dijital sağol varol. fena değil güzelmiş:) hoca ilk geldiğinde harbi biraz böyle görünüyordu :) ama zamanla alıştık, ayrıca hocanın kendine güvenide geldi. umarım şampiyon oluruz..

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
eyvallah Dijital sağol varol. fena değil güzelmiş:) hoca ilk geldiğinde harbi biraz böyle görünüyordu :) ama zamanla alıştık, ayrıca hocanın kendine güvenide geldi. umarım şampiyon oluruz..

Bu kadar problemden sonra takım için iyi moral olur, inşallah olursunuz...3 güneş yılına ihtiyacınız var.:)

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Bayramin etkisi, yenilen yemekler ikramlar, pek bir agirlik cökmüs gibi üyelere.dilerim tüm forum üyelerinin bayrami keyifli gecmistir.

Bayramdan çok iş yoğunluğu ve malum yıl sonu olması sebebi ile bitmesi gereken işler sebebi ile foruma fazla vakit ayıramıyorum fakat yazıları okumaya çalışıyorum. Yeni üyeler de gelmiş forum hareketlenmiş maşallah:) Bayram tatili eski dostları görmek, akrabalarla bir araya gelmek açısından benim açımdan güzel geçti çok şükür, umarım herkes iyi bir bayram geçirmiştir.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç