Konuşma Kutusu - Chatbox

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sakal tarafından oluşturulan Konuşma Kutusu - Chatbox başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 198,446 kez görüntülenmiş, 2,145 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Konuşma Kutusu - Chatbox
Konbuyu başlatan sakal
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

meyelan

Filozof
Yeni Üye
avatarındaki çiçek yanılmıyorsam çiğdem olmalı,bizim oralarda sarı oğlan da derler..
burdakilerde çiğdem dediler adına,ama çok genel bir isim olduğu için kabullenesim yok.bahar da açmıyor mu bu çiğdem türü,bir ad da ben koyayım niye sarı oğlan olmuş ki hiç özüne uygun değil .hımm dur bişey bulayım....bulamadım.benim devre gece 2 den sonra tamamlanıyor ,o zamana kadar zaman verdim kendime,sizin bir öneriniz varsa alabilirim.:)

meyelan

Filozof
Yeni Üye
evet bende ''hayata dönüş 2000'' e geçeyim biraz.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
evet anlaşılan o ki öyle :) neyse inatlaşmayacam :)

Olabilirden yoksun olmak herşeyin bizim için ya zorunluluk yada bayağılık haline dönüşmesi demektir.. olabilirini kaybeden kendi benini kaybeder, insan zorunluluklar içinde ben olamaz yok olur. (kierkegaard)

:)Olabilirlerini kaybetme tabi ki fakat belli grupların, toplulukların da kendine göre kuralları vardır bu kuralları yok saymak ya da kişisel amaçlarla esnetmeye çalışmak ve esnememesi durumunda da tavır koymak bir çeşit dayatmacılıktır.:)

Yaşam ünitenin fişini çekerken yüksek voltaja mağruz kalıp, kömüre dönmen hepimizi derinden üzmüştü şimdi ise yine aynı rengi talep ediyor olman tıpkı Stockholm Sendromu gibi bir şey sanki:):)

Mor renk; Feng Shui'ye göre para rengidir. Hatta cüzdanında mor bir kurdele,kağıt parçası v.s. taşıyanların parası hiç azalmaz derler. Hatta mümkünse mor giyinmek parayı mıknatıs gibi çekermiş. Bu ulvi rengi niye bu kadar hor gördün anlayamıyorum [MENTION=4198]donkişot[/MENTION]

meyelan

Filozof
Yeni Üye
[MENTION=469]flzf[/MENTION] günaydın,hoşçakal hızlı gonzales netin de hızlandı ama bu gün uyanamadın daha herhalde.:cool:

flzf

Filozof
Yeni Üye
:) [MENTION=4517]meyelan[/MENTION] netim hızlanmadı malesef modemi ve telefonu elime tutuşturdular fakat henüz gelip bağlamadılar. Şöylede bir ihtimal var benim o ttnet teki müşteri temsilcisi hatundan hoşlandığım gibi o da benden hoşlandıysa bi problem çıkartmış olabilir neden çünkü tekrar oraya gideyim diye fakat sağ elinde ortanca parmağında yüzük vardı ya evli veya nişanlımıdır ki :(( Niyse bu olasılık telefuz bile edemeyeceğim küçüklükte bir ihtimal olduğu için dualarımda her zaman onun gibi birkaç tane eş istiyorum belki gider arabistanda yaşarım fazlasını isteyimki enaz bir tane olsun bari offf of çok tatlıydı nerden aklıma getirdiniz yahu Birde ne diyo biliyormusunuz ben bağlantım herhalde haftaya salı çarşamba hallolur dedim o da yok CANIM bu gün salı en geç cumartesi günü gelip bağlarlar zaten bağlamadılar sen - siz buraya bir daha bi gelin o zaman oy oy onun bir daha gelin diyen dillerini yerim ben. Bide aramızda şöyle bi espiri geçti şimdi tvbu diye birşey varmış bu üç ay boyunca bedava olucakmış siz bağlantınız olunca bunu kapatabilirsiniz dedi çünkü 3 ay sonra faturaya para yansıyormuş beni düşünüyo canım yaaa işte o öyle diyince niye hemen kapatayım 3 ay geçsin ondan sonra kapatırım dedim bana gülümsedi düşünebiliyomusunuz bana gülümsedi bende hafif tebessüm ettim aramızda baya bi elektirik olduna inanıyorum kısaca ama sanırsam evli nişanlı sözlü birşeydi yoksa oda bana karşı boş değildi yani :)

flzf

Filozof
Yeni Üye
[MENTION=4544]seyrialemir[/MENTION] sen ne yapıyorsun :)

seyrialemir

Meraklı Üye
Yeni Üye
Merhaba [MENTION=469]flzf[/MENTION] bir metni okuyorum ama kafam basmadi.:) Evrimsel ve döngüsel Tarih baslikli. nasilsiniz bu arada, sanirim bilgisayar ve sistlemle ilgili sorunlar cözüldü?

flzf

Filozof
Yeni Üye
Merhaba [MENTION=469]flzf[/MENTION] bir metni okuyorum ama kafam basmadi.:) Evrimsel ve döngüsel Tarih baslikli. nasilsiniz bu arada, sanirim bilgisayar ve sistlemle ilgili sorunlar cözüldü?

Aynen benimde kafam basmıyor bazen adamlar yazıyor yazıyor okuyorum anlamıyorum hiçbir duygu vs de uyanmıyorya derdim ne benim ya kusura bakma dostum belki başka bahara deyip o metni geçiyorum zaten benim düşüncelerim olsa kesin anlardım değilmi demekki çok başka şeyler yazmış ondan anlamıyoruz :)

seyrialemir

Meraklı Üye
Yeni Üye
Aynen benimde kafam basmıyor bazen adamlar yazıyor yazıyor okuyorum anlamıyorum hiçbir duygu vs de uyanmıyorya derdim ne benim ya kusura bakma dostum belki başka bahara deyip o metni geçiyorum zaten benim düşüncelerim olsa kesin anlardım değilmi demekki çok başka şeyler yazmış ondan anlamıyoruz :)

Insan bir cok farkli konuyla ugrasinca, birde hayat telasi, kosturmacasi olunca bir yerde kafa duruyor. Ben bazen mutfaga gittigimde hafiza kaybina ugramis gibi durup düsünüyorum, mutfaga ne vakit geldim diye, niye geldim diye..Sonrada mutfakta bulunmus olmamin derin izlerini aramaya calisiyorum, burdaysam vardir bir sebebi gibi. :))) kisaca dalginim demek isime gelmiyor.
Okumak arastirmak cok keyifli güzelde, bir yerde devreyi yakmamak gerek. Yoksa kimim, neyim, nerdeyim niye diye her adimi sorgulmaya basliyor insan.. Ayyyy düsüncesi bile bunaltti simdi :D

flzf

Filozof
Yeni Üye
Ha şöyleee kendine gel hatun !! ( bir yandanda muhteşem yüzyıl izliyorum) özeleştiri yapmak kadar güzel birşey yok.

seyrialemir

Meraklı Üye
Yeni Üye
iyi seyirler diliyorum, ben özelestirimi hergün yaparim ve dahasi kendimle cok dalga gecerim :))) bence cok keyifli oluyor.

flzf

Filozof
Yeni Üye
Kendine haksızlık etme ama kendimden biliyorum kendime veriştirmeye başladımmı beni benim elimden kimse alamaz :) Ama benim dediklerimide biri bana söylemeyi aklından bile geçirse onu benim elimden kimse alamaz böylede arıza bir durumum var :)

seyrialemir

Meraklı Üye
Yeni Üye
Kendine haksızlık etme ama kendimden biliyorum kendime veriştirmeye başlaımmı beni benim elimden kimse alamaz :) Ama benim dediklerimide biri ana söylemeyi aklından bile geçirse onu benim elimden kimse alamaz böylede arıza bir durumum var :)
o senden öte benden ziyade
bir ben var ki benim içimde
benden öte benden ziyade
bir sen var ki senin içinde
senden öte senden ziyade.. yanilmiyorsam Baris Mancoya ait sözler.

Yazdiklariniz bu sözleri cagristirdi bende. Fakat ben kendime acimasiz degiim, dalga gecsemce özlestiri yapsamda kendimle tatliya baglarim olayi. ben daha ziyada benim damarima basanlara acimasiz davranirim. :))

flzf

Filozof
Yeni Üye
o senden öte benden ziyade
bir ben var ki benim içimde
benden öte benden ziyade
bir sen var ki senin içinde
senden öte senden ziyade.. yanilmiyorsam Baris Mancoya ait sözler.

Yazdiklariniz bu sözleri cagristirdi bende. Fakat ben kendime acimasiz degiim, dalga gecsemce özlestiri yapsamda kendimle tatliya baglarim olayi. ben daha ziyada benim damarima basanlara acimasiz davranirim. :))

Süpersiniz tebrik ediyorum :)

seyrialemir

Meraklı Üye
Yeni Üye
Cok seviyorum koyunlar ve ineklerle ilgili yapilan bu karikatürleri :))
tumblr_mnkrco5sIR1rho1keo1_500.jpg

flzf

Filozof
Yeni Üye
Timsah mı odun mu misali :=)

meyelan

Filozof
Yeni Üye
nevaşk çiçeğin ismi,kulağına ezanla okurum sabah uyanınca.çok özgün değilmiş bir şarkı ismiymiş ama bilmiyordum,şimdi gördüm.önemli olan benim bulmuş olmam 02:00 olmadan:)

flzf

Filozof
Yeni Üye
yahu entel dantel isimleri buluyorsunuz sonra ortalıkta abidik kubidik isimleri olan çocuklar dolaşıyor ha satılmış itilmiş kakılmış ha mira dıdısının dıdısı canlar vsler

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar