Konuşma Kutusu - Chatbox

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sakal tarafından oluşturulan Konuşma Kutusu - Chatbox başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 198,722 kez görüntülenmiş, 2,145 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Konuşma Kutusu - Chatbox
Konbuyu başlatan sakal
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

asil

Düşünür Üye
Yeni Üye
Akşamın en sessiz saatleri bunlar. Tik-tak sesleri bile duyulmuyor.

birazdahaderinmavi

Kahin
Yeni Üye
sv. sakal, merhaba... seni, dijital'i, bardamu'yu ve bir de glsezinrs'i başka herkesden çok özlemiştim... yine buluştuk, umarım bardamu' da bize katılır... sakal'ın içtenliği, (hiçbir konuda anlaşamasan bile) dürüstlüğü, dostluğu açık ve kesindir... yeni arkadaşlar da bilsin diye söylüyorum; ucunu sakalın tuttuğu iple, kuyuya inebilirsiniz... içtenlikle...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
sv. sakal, merhaba... seni, dijital'i, bardamu'yu ve bir de glsezinrs'i başka herkesden çok özlemiştim... yine buluştuk, umarım bardamu' da bize katılır... sakal'ın içtenliği, (hiçbir konuda anlaşamasan bile) dürüstlüğü, dostluğu açık ve kesindir... yeni arkadaşlar da bilsin diye söylüyorum; ucunu sakalın tuttuğu iple, kuyuya inebilirsiniz... içtenlikle...

Ben de tekrar burada olmanıza çok sevindim birazdahaderinmavi ve sakal, inşallah Ferdinand da döner. Bu aralar pek vakit ayıramıyorum fakat inşallah kısa bir süre içinde daha aktif olacağım...Evrensel'in nazarı mı değdi nedir:smile:halletmem gereken işler nedeni ile bu aralar internete pek giremiyorum ama buralarda sayılırım.

sakal

Kahin
Yeni Üye
sevgili bddm dönmenizde zerre katkım olduysa ne mutlu bana,hoşgeldiniz..eskiden anlaşamıyor olabiliriz aslında anlaşamama değilde duymak istemediğim doğruların sizin ağzınızdan dile gelmesini kabullenememe diyelim buna..karanlığa ışık tutanlardan birisiniz kabullendim artık :) iyiki varsınız..

Bardamu'ya gelince o artık katılmaz aramıza (keşke katılsa).. fikirlerini en sert bi şekilde tweeter da paylaşıyor ve daha çok kitleye ulaşıyor,hoş gelse ne olur sonu evrensel gibi olur..sağlıcakla..

X

FAdmin
Onursal Üye
Pazar gunlerini resmi uyusukluk gunleri olarak ilan edecek parti varmi? Ldp felan..

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
sevgili bddm dönmenizde zerre katkım olduysa ne mutlu bana,hoşgeldiniz..eskiden anlaşamıyor olabiliriz aslında anlaşamama değilde duymak istemediğim doğruların sizin ağzınızdan dile gelmesini kabullenememe diyelim buna..karanlığa ışık tutanlardan birisiniz kabullendim artık :) iyiki varsınız..

Bardamu'ya gelince o artık katılmaz aramıza (keşke katılsa).. fikirlerini en sert bi şekilde tweeter da paylaşıyor ve daha çok kitleye ulaşıyor,hoş gelse ne olur sonu evrensel gibi olur..sağlıcakla..

Sakal'daki bu değişimi birazdahaderinmavi'ye mi borçluyuz???İnanılır gibi değil daha önce inanmayanları bir kaşık suda boğmaya kalkışan sakal şimdi aynı kişilere hoşgörü ile bakabiliyor, hayırdır inşallah:))Gayet olumlu bir değişim yani onaylamasak bile hoşgörü gösterebilmek cidden takdir edilecek bir yaklaşım...bu konuda birazdahaderinmavi'ye teşekkürlerimizi sunuyoruz:smile:

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
dijital bana artık okur yazar demekten vazgeçin lütfen. Sizinle bu konuyu daha önce de konuştuk eğer inanmıyorsanız o sizin bileceğiniz iş.

Olaya tarafsızca yaklaşmaktan başka bir şey yapmadım.

Yalan söylemek gibi bir şey ile iftira atıyorsunuz lütfen bundan vazgeçin.

Bu tiyatro sitede bir tek bana sökmez, neden biliyor musun? Ne kadar kendini farklı lanse etmeye çalışsan da bazı cümlelerinle açık veriyorsun. Dersine iyi çalışmamışsın okur-yazar hangi niki alırsan al aynısın, değişemezsin...Yalan söyleyen sensin benim kimseye iftira atmayacağımı da iyi bilirsin ki senin iftiralarının haddi hesabı yoktur. Neyse artık emin oldum senden tamamiyle uzak duracağım artık kendini çok akıllı zannediyorsun değil mi?Komiksin sadece

birazdahaderinmavi

Kahin
Yeni Üye
Sakal'daki bu değişimi birazdahaderinmavi'ye mi borçluyuz???İnanılır gibi değil daha önce inanmayanları bir kaşık suda boğmaya kalkışan sakal şimdi aynı kişilere hoşgörü ile bakabiliyor, hayırdır inşallah:))Gayet olumlu bir değişim yani onaylamasak bile hoşgörü gösterebilmek cidden takdir edilecek bir yaklaşım...bu konuda birazdahaderinmavi'ye teşekkürlerimizi sunuyoruz:smile:
sv. dijital, sakal'da her zaman bir 'hakikat duygusu' vardı... belki ortak yanımız, hakikattan başka bir şeye boyun eğmek istemeyen tavrımızdır... çare yok, 'hakikatı' aramaya devam edeceğiz...

alpi

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Sayın [MENTION=4293]dijital[/MENTION] yalancılık gibi adi bir suçlama ile beni suçlayamazsınız. Bu yaptığınız şeye iftira denir. Hakkımda ne düşündüğünüz umurumda bile değil iftira atmayın, hakaret etmeyin başka bir şey istemiyorum.

alpi

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Sayın [MENTION=4293]dijital[/MENTION] yalancılık gibi adi bir suçlama ile beni suçlayamazsınız. Bu yaptığınız şeye iftira denir. Hakkımda ne düşündüğünüz umurumda bile değil iftira atmayın, hakaret etmeyin başka bir şey istemiyorum.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye

İşim olmaz senle zaten sen de benden uzak dur...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
sv. dijital, sakal'da her zaman bir 'hakikat duygusu' vardı... belki ortak yanımız, hakikattan başka bir şeye boyun eğmek istemeyen tavrımızdır... çare yok, 'hakikatı' aramaya devam edeceğiz...

Sakal gerçekten çok daha sabırlı ve ılımlı bir yaklaşım sergiliyor, bu konuda kendisini takdir ettim. Dostluğunuzun hiç bozulmadan devamını dilerim...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
anlaşılmak için burdayım. öyle bir derdim yok :cool:
**
kör ile yatan şaşı kalkar kıvırma huyu bulaşmış sana Dijital :)

Üzülmez senin nikin çıktı, ip numarası aynı ve sen halen inkar ediyorsun öyle mi? Kötü yakalandın kabul et ve bu çocukça işlerden vazgeç artık.

"Kıvırmayın" diyordun, üzülmez niki ile gelip evrensel niye ceza aldı diye hesap soruyorsun bu nasıl bir değişkenlik umarım farkındasındır, her geçen gün okur-yazar'a benzemeye başladın neyse bu sana ders olur umarım, Evrensel'in dilinden de kurtulamazsın artık:)

Son düzenleme:

Objectivity

Kahin
Onursal Üye

60 saat denemadim ama açıktım bu fikre ve siz banlaşmışsınız, herkes banlanıyor;
çizgili insanlar, çizgili özgür iradeler cumhuriyeti
her geldiğimde üstü çizilmiş insanlar var burda

@sanalmanik donkişot başka nikler açıp geldiği için ceza alıyor.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
@X

okur-yazar konu olunca maalesef farkında olmadan kural ihlali yapıyorum:) Silebilirsiniz oradaki mesajları umarım onunda niklerini tespit eder bu program ve böylece hangi nikte saklanıyor öğrenmiş olurum.:smile:Bu sitede herkesin takıntılı olduğu birisi var galiba:))))

X

FAdmin
Onursal Üye
[MENTION=4293]dijital[/MENTION] sorun yok azizim :) [MENTION=4591]sanalmanik[/MENTION] hocam banli uyelerin hepsi tek bir sahis zaten. Bu sahis bir nickiyle evrensele galiz kufurler edip diger fake nickiylede gelip evrensel neden banlandi diye soran bir sahis. Uzaklastirmayip ne yapalim? Bizde baska nickler acip onami sovelim yaptigi gibi? Kimsenin iradesine fikrine saygisizlik degil bu bilakis fikir ozgurlugunu korumak icin aldigimiz bir onlem.

varlık

Felsefe.net
Yeni Üye
yeri gelmişken bende aslında sakal ismimle giriş yaptığım zaman ana sayfadaki istatistikleri göremediğim için bu isimle giriş yapıyorum..maalesef sayın yönetici şifremi verip yardım istediğim halde dönüş yapmadı..

X

FAdmin
Onursal Üye
yeri gelmişken bende aslında sakal ismimle giriş yaptığım zaman ana sayfadaki istatistikleri göremediğim için bu isimle giriş yapıyorum..maalesef sayın yönetici şifremi verip yardım istediğim halde dönüş yapmadı..

Duzelttirdim azizim kusura bakma

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar