Konuşma Kutusu - Chatbox

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sakal tarafından oluşturulan Konuşma Kutusu - Chatbox başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 198,689 kez görüntülenmiş, 2,145 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Konuşma Kutusu - Chatbox
Konbuyu başlatan sakal
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

X

FAdmin
Onursal Üye
En az 50 nick donkişotun 1500 kadar da okur-yazar ın sahte niki vardır☺

Zaten e-mail onayli uyelikler, bunlar daha onceden alinmis olanlari var, usenmeyip yeni mail adresi alip tekrar kayit olanlari felan.. Tamam bu kadar ugrasip siteye birseyler karalamak istemek iyi hosta, bos konusmak, hakaret etmek, terbiyesizlik yapmak, saygisizca ifadeler kullanmak erdemli, edepli, ahlak sahibi, kisiligi oturmus insanlarin yapacagi seymidir?

meczupa rövaşata

Felsefe.net
Uzaklaştırılmış
Simdi bakiyorum birkac arkadas nick vermeyeyim FAKE nickler ile buraya giris ciis yapmaya devam ediyorlar, bizleride afedersiniz aptal yerine koyup ozel mesajlarda yeni uyeymis havasinda sorular soruyorlar :)

Arkadaslar bakin buraya bir coklu uyelik dedektoru kursak, burada kalan kullanicilara rezil olacaksiniz. Hadi fake nickle giriyorsun, bari numara yapma.

açıkla admin bırak havanda su dövmeyide faaliyete geç

En az 50 nick donkişotun 1500 kadar da okur-yazar ın sahte niki vardır☺

dedektöre gerek yok dijital var:)

Komik...işine gelmeyene ters konuşuyor şakşakçılarına da arka çıkıyorsun. Okuryazar a duyduğun sempati dikkate alınırsa benim de sana okur-yazar yüzünden antipati duymam gerekiyordu ama bu saçma olurdu ancak sen evrensel yüzünden insanlara tavır alıyorsun. Tamam artık ben de okuryazarin yanına seni de ekledim, muhatap olunmayacak kisıler olarak ikiniz listemdesiniz hatta alpi yi de ekliyorum okur-yazar olabilir çünkü Evrensel ile barış imzalıyorumÇocukça işler ama ne yapalım oyunu kuralına göre oynayalım değil mi?

ya şu bayanların takıldığı güzellik kozmetik dedikodu sitelerine gir sen ya ehehe

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Zaten e-mail onayli uyelikler, bunlar daha onceden alinmis olanlari var, usenmeyip yeni mail adresi alip tekrar kayit olanlari felan.. Tamam bu kadar ugrasip siteye birseyler karalamak istemek iyi hosta, bos konusmak, hakaret etmek, terbiyesizlik yapmak, saygisizca ifadeler kullanmak erdemli, edepli, ahlak sahibi, kisiligi oturmus insanlarin yapacagi seymidir?

Başından beri eski yöneticiler de bu konuya çözüm bulmaya çalıştılar fakat sanırım ip değişikliği yapıp, bir şekilde giriyorlar. Donkişot bunu ilk kez yapıyor diye biliyorum ama okur-yazar ın tarzı bu kendi yazılarına sahip çıkmak için sanki çok taraftarı varmış gibi değişik niklerle girer, kendi yazılarına olumlu yorumlar yapardı. Dediğim gibi çocukça işler ama bazı insanlar kolay kolay büyümüyor.

Haklısınız ve böyle davrananlardan birisi olarak donkişot ne yapmaya çalışıyor kendi söylesin...

Birini sevmiyor olabiliriz fakat tüm sitenin ona cephe almasını beklemek, almayanlara sataşmak bana göre de hoş değil ama takıntı oldu galiba, kendine engel olamıyor başka açıklaması yok.

İşiniz zor, Allah kolaylık versin.

X

FAdmin
Onursal Üye
Sitenin eski kullanici kitlesine ulasmayi dusunuyordum ki vazgecme asamasina geldim, hakikatten cok degerli kisilerde var, ruh hastasi derecesinde anormal kisiliklerde varmis. Ulkemiz gibi :)

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Sitenin eski kullanici kitlesine ulasmayi dusunuyordum ki vazgecme asamasina geldim, hakikatten cok degerli kisilerde var, ruh hastasi derecesinde anormal kisiliklerde varmis. Ulkemiz gibi :)

:smile::smile:İnsanların bazıları sanal dünyada hiç görmedikleri kişilere nefret duyabiliyorlar...İlginç bir durum:smile:mad:Alper'in görüşüne başvurun bence, Freud bu konuda ne önermiş:)

esekherif

Filozof
Yeni Üye
@alper'in hayatı bir Gogol, bir Gorki, bir Tolstoy romanı gibi. Kıskanıyorum seni Azizim.

esekherif

Filozof
Yeni Üye
evrensel-insan, seçimlere kadar buraya giremezse muhtemelen çatlayacak ve iki evrensel-insan olarak gelecek haberiniz olsun.

alpi

Sorgucu Üye
Yeni Üye
-Boş koli var mı?
-Yok maalesef?
-Hiç mi yok?
-Yok hanımefendi.
-E ben burada vardır diye geldim. Bir tane de mi yok?
-(Tövbe estağfirullah La ilahe illallahu vallahu ekber vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil aziiim.):mad: Yok hanımefendi hiç yok.
-Ee ben nerde bulacağım şimdi?
-Marketlerde olabilir.
-Hangi markette olabilir?
-Oğlum Sezer gel oğlum benim acil işim çıktı az sonra gelirim.
-Hangi market dediniz.
-Bakın hanımefendi bu çocuk bilir siz ona sorun. Oğlum ben birazdan geliyorum Allah yardımcın olsun.:tongue:

alpi

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Yukarıdaki yazı gerçek olaylardan alıntıdır. Şahısları rencide etmemek adına isimler değiştirilerek kurgulanmıştır. :redface:

X

FAdmin
Onursal Üye
Alper 8 Haziran sabahi butun kullanicilara misvak dagitacakmis.. Sebebini sordum bu kadar giybeti misvak bile temizlenez, bari sevaba gireyim dedi..

asil

Düşünür Üye
Yeni Üye
Filozoflar hakkında konuşup duruyoruz,bu da gıybete girer aslında. Nolcak şimdi?

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar