Konuşma Kutusu - Chatbox

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sakal tarafından oluşturulan Konuşma Kutusu - Chatbox başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 199,455 kez görüntülenmiş, 2,145 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Konuşma Kutusu - Chatbox
Konbuyu başlatan sakal
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
vayyy bu aralar çok şirinsin splinter usta. maskeli balo bittiğinde napacaksın bakalım

Yazıyı ilk okuduğumda ben de Splinter Usta kim diye düşündüm sonra google'dan girip baktım, Allah iyiliğini versin çok güldürdün beni:)

ninja-kaplumba%C4%9Falar-splinter-usta_88150.jpg

ls2

Kahin
Onursal Üye
Yazıyı ilk okuduğumda ben de Splinter Usta kim diye düşündüm sonra google'dan girip baktım, Allah iyiliğini versin çok güldürdün beni:)

ninja-kaplumba%C4%9Falar-splinter-usta_88150.jpg

bilimsel bir deney sırasında meydana gelen bir hata sonucunda bu hale gelmiştir:)) hemde ironik vu vuuu:)

ls2

Kahin
Onursal Üye
@evrensellll imanı tartışalım hadiiiiiiiiiiiiiii. sana hergün bir fiyasko yaşatmak istiyorum splinter:)

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Sen sevmeyi becerebilsen, daha sende cok seyleri sevecek kapasite var!

ls2

Kahin
Onursal Üye
ya kaçak dövüşmeyi kıvırmayı bırak Evrensellllllllllllllllllllllll. başlık açıyorsun binlerce içinde geçen kelimelerden haberin yok uyduruk adam kene zararlısı

BAŞLIK AÇMIŞSSAN SORUMLULUĞU ALACAKSIN. BAŞKA TÜRLÜSÜ HERKESE NET BİÇİMDE SAYGISIZLIKK

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Buradaki saygisizlik senin baslik ile ilgili dusunce ve bilgi paylasamadigindir.

Ustelik te basliklari sabote etmendir.

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Buradaki saygisizlik senin baslik ile ilgili dusunce ve bilgi paylasamadigindir.

ls2

Kahin
Onursal Üye

uyduruk şeyler ile ilgili ne paylaşım bekliyorsun. zamanında çok paylaştım onlara cevap verdin sanki. işin gücün kıvırmak. git kardeşim git vaktimizi çalma. insanların vaktini çalma. bu siteyi kirletme. başlıkları mahvetme. laf kalabalığı yapma.

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Merak etme bu sefer yonetim asil seni taniyacak.

Bilgisizligin dusuncesizligin anlamsizligin ve gereksizl;igin tum okurlarin onunde olacak.

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye

Bilgisizligin dusuncesizligin anlamsizligin ve gereksizl;igin tum okurlarin onunde olacak.

ls2

Kahin
Onursal Üye

umrumda olmaz karabatak:) seni şutlasınlar ben daha gelmesemde olur bilgi,felsefe,akıl düşmanı !

ls2

Kahin
Onursal Üye
337e5e12bbf65058482cebfd9ccde794-no_pasaran.gif.jpg

Sana diyom Evrenselyus balçıkyus:)

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
[MENTION=4195]evrensel-insan[/MENTION] tüm başlıklarda mesajlarınızın çift çıktığını görüyorum, teknik bir sorun mu yoksa bilerek, okuyucu yazarı daha iyi algılayabilsin diye mi 2 kez yolluyorsunuz?

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Hayir, ilk yolladigim cikmiyor, bir sure veriyor ve bu sure bitince tekrar yolluyorum.

Neden iki kere ciktigini bilmiyorum.

Bu teknik sorunu, ben; "teknik sorular" bolumunde de dile getirdim.

O yuzden bunun "bilerek" olarak algi niyeti, size ait oluyor da; neden boyle bir niyet dusundunuz, bunu anlamadim.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Hayir, ilk yolladigim cikmiyor, bir sure veriyor ve bu sure bitince tekrar yolluyorum.

Neden iki kere ciktigini bilmiyorum.

Bu teknik sorunu, ben; "teknik sorular" bolumunde de dile getirdim.

O yuzden bunun "bilerek" olarak algi niyeti, size ait oluyor da; neden boyle bir niyet dusundunuz, bunu anlamadim.

Art niyet yok latife diyelim zaten başka kişilerde de aynı durum var, sonradan gördüm.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar