Konuşma Kutusu - Chatbox

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sakal tarafından oluşturulan Konuşma Kutusu - Chatbox başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 199,031 kez görüntülenmiş, 2,145 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Konuşma Kutusu - Chatbox
Konbuyu başlatan sakal
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Neyse arkadaşım uzatmayalım, herkesin görüşü kendine. Sen yazarsın anlamak isteyen anlar, anlamayan da anlamaz. Senin yazdıkların "mutlak doğrudur" diye bir kaide yok.

sabotaj ve kasıtlı sabotaj peşindesin nokta
görevlisin nokta,
ve bundan çıkar sağlıyorsun
im
güle güle,
sevildin sayıldın,
uzat sen kendine öğrende gel sonra,

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
sabotaj ve kasıtlı sabotaj peşindesin nokta
görevlisin nokta,
ve bundan çıkar sağlıyorsun
im
güle güle,
sevildin sayıldın,
uzat sen kendine öğrende gel sonra,

Yazıp siliyorum çünkü böyle anlamsız kavgaların içinde bulunmak istemiyorum. Senin yazdığın bu saçmalıklar benim için son noktadır. Neyin görevlisiyim, uzay görevlisi mi? Sabotajcı olan bana göre sensin, her başlığı Kasyopya ile sabote ettin. Sana karşı sonsuz bir hoşgörü taşıdık fakat limitleri zorladın. İşin kötüsü senin gibi düşünmeyenlere aşağılayıcı cümleler kurup, sonrasında üste çıkmaya çalışıp, iyice sabrımızı taşırdın.
Sabotajcı dediğin "ben" konulara yorum yapıyorum sadece peki sen ne yapıyorsun? Her başlığı anlamsız bir sürü cümle ile doldurup, yazacak olanı da konudan soğutuyorsun.

Bu siteye değer verdiğim için yapılan tüm saçma yorumlara gözümü kapamıştım fakat sen benim için son noktasın. Yazdıklarını hoş görecek değilim, bir daha seninle muhattap da olmayacağım.

Siteye gelmeyeceğim de fakat bir daha benimle ilgili tek kelime yazma.

Tek taraflı görüş bildirip, karşı taraf farklı görüş yazınca hemen saldırıya geçiyorsun. Dünyayı herkes senin gibi görmek zorunda değil bu sana başkalarını aşağılama hakkı vermez.

Senin yazdığın kasyopya dahil konuları önemsemiyorum fakat daha fazla gerginlik yaşanmaması için de siteden ayrılıyorum. Çocuk parkına çevirdiniz, kendiniz gibi düşünmeyene saygısızlık etmeyi hak sanıyorsunuz. Yok öyle bir dünya ve bir daha bana bu haksızlığı yapamayacaksınız.

Son düzenleme:

kierkegaardsoren

Felsefe.net
Yeni Üye
Neyse buldum burdaymış :) Arkadaşlar, İmmanuel Kant- Arı Usun Eleştrisi kitabını piyasada arıyorum, yok? Birde Aziz Yardımlı'nın çevirilerini çok zor görüyorlar ve eleştiriliyor? Ne düşünürsünüz bu konuda?

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
@Liebert

Çıkmam gerekiyor, romanı yazdıkça takip ederim, bol şans diliyorum. Görüşürüz.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
@Liebert

Acil çıkmam gerekiyor, yazdıklarına sonra yorum yapacağım.

ls2

Kahin
Onursal Üye
Site gene ıssız..bu sitenin kaderi mi bu bea:)

ne günlerimiz geçti bu sitede..unutulmaz..

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Site gene ıssız..bu sitenin kaderi mi bu bea:)

ne günlerimiz geçti bu sitede..unutulmaz..

Felsefe sitelerinin kaderi bu galiba, geyik muhabbeti olan siteler ya da dini tartışmalar çok daha fazla ilgi görüyor. Zaman ayırmak da mesele tabii, yoğunluk var çoğu insanın hayatında.

2013 yılında bir haber çıkmıştı. Rusya'da, Kant'ın felsefesini tartışan iki kişi kavga etmişlerdi.:) Tartışma konusunda hepimiz sınıfta kalırız, kavga-küfür-hakaret harici tartışmakta çok zorlanıyoruz. Durum böyle olunca da kişiler alınganlık edip, gelmiyorlar.

---
Rusya'nın Rostov kentinde ünlü Alman filozof Kant'ın felsefesi üzerine başlayan bir tartışma beklenmedik şekilde büyüdü. Rus polisinin verdiği bilgilere göre alışveriş yapan iki müşteri Kaliningrad doğumlu filozofun felsefesini tartışmaya başladı.

Ancak tartışma kızışınca taraflardan biri önce diğer müşterinin yüzüne yumruk attı, ardından da havalı tabancayla ateş ederek yaraladı. Adli bir yetkili Rus Ria Novosti ajansına yaptığı açıklamada yaralının hayati tehlike altında olmadığını belirtti.

Failin kasten yaralama suçundan 15 yıl hapis cezası istemiyle yargılanması bekleniyor.

-Alıntı-

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
İran'da Türk özel jeti düşmüş, 11 kişinin de öldüğü söyleniyor, yakınlarına sabır diliyorum. Hayat bu işte, bir kaç saat sonramızın garantisi yok maalesef.

Birleşik Arap Emirlikleri'nden Türkiye'ye gelen bir özel uçak İran'ın başkenti Tahran'ın güneyinde düştü. Uçakta bulunan 2'si kadın pilot, 1'i hostes, 8'i yolcu 11 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi. Uçağın Başaran Holding'e ait olduğu belirtildi. Uçaktaki yolcuların bekarlığa veda partisinden dönen Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran ve 7 kız arkadaşı olduğu öğrenildi.

---------- Mesajlar Birleştirildi at 21:26 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 21:18 ----------

Başaran Holding'in varisi Mina Başaran, 28 yaşında ve evlenme aşamasında...Cidden çok üzücü bir durum. Yanındaki insanlar için de üzüldüm. İki kadın pilota rağmen, neden düştü acaba?

---------- Mesajlar Birleştirildi at 23:30 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 21:26 ----------

Hepsi çok genç insanlar, ne kadar üzücü bir durum. Mal-mülk-para-pul hepsi hikaye işte, bugün varsın yarın yoksun.

ls2

Kahin
Onursal Üye
Adam hakareti basiyor, bunada felsefe diyor.

Bir kere verdigin cevaplardan amacin arayis olmadigi belli, ee tatminde olmuyor. Tartisma uslubu zaten evlere senlik, senin icin guzel sayfalar var facebook’ta oralar daha ideal, bu tarz konulara devam etmeyin lutfen.

Konusunu kapatacak ölçüde ne uslup sorunu nede hakaret var bana göre sayın @X

ha din takıntısı var mı var, ama dinden çıkanlarda bi sure böyle olması olağan..

dün yazacaktım bunları, ya boşver dedim. yönetim inançlı o da kendi penceresinden haklı dedim. ama içime dert oldu yazasım geldi,yazdım .

X

FAdmin
Onursal Üye
Arkadaslar neredeyse hic karismiyorum icerige dikkat ettiyseniz, hakaret edilmesin yeter yahu bari onu becerelim :)

Celebhol

Yeni üye
Yeni Üye
Normalde bu siteye girmeyi aylar önce bıraktım ama aranızdaki birisi 6 aydır beni stalk'lıyor ve saçma sapan mesajlarla taciz ediyor. Bu sapık her kimse, sahte hesaplar arkasına saklanmayı bırakması ve ortaya çıkması için bir şans veriyorum. Elbette, bunu yapacak cesarete sahip olduğunu düşünmüyorum çünkü bir korkak olmasa, stalker olmazdı.

Benim de elim armut toplamıyor. Bu Adanalı şahıs, aynı davranışı sürdürürse, yasal işlem başlatacağım hakkında. "İlgilenene" duyurulur.

Son düzenleme:

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Normalde bu siteye girmeyi aylar önce bıraktım ama aranızdaki birisi 6 aydır beni stalk'lıyor ve saçma sapan mesajlarla taciz ediyor. Bu sapık her kimse, sahte hesaplar arkasına saklanmayı bıraksın ve çıksın ortaya. Elbette, bunu yapacak cesarete sahip olduğunu düşünmüyorum çünkü bir korkak olmasa, stalker olmazdı.

Benim de elim armut toplamıyor. Bu Adanalı kişi, aynı davranışı sürdürürse, yasal işlem de başlatacağım hakkında. "İlgilenene" duyurulur.

Sen yine hangi paranoya ile geldin buraya ve ne saçmalıyorsun?

Celebhol

Yeni üye
Yeni Üye
Sen yine hangi paranoya ile geldin buraya ve ne saçmalıyorsun?

Ben diyeceğimi dedim. Daha fazla gereksiz etkileşime ihtiyaç yok.

Ha, gitmeden önce, mesajların silinmiş olması bir şey fark ettirmiyor, her şey belgeli :) Adliyeden arkadaşla da konuştum, taciz kapsamında değerlendirmeye alabiliriz.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Ben diyeceğimi dedim. Daha fazla gereksiz etkileşime ihtiyaç yok.

Ha, gitmeden önce, mesajların silinmiş olması bir şey fark ettirmiyor, her şey belgeli :) Adliyeden arkadaşla da konuştum, taciz kapsamında değerlendirmeye alabiliriz.

Sen bence doktora görün, başka bir şeye ihtiyacın yok. Ne demeye çalıştığını açıkça yaz da herkes anlasın, insanları ne ile tehdit ediyorsun?

Celebhol

Yeni üye
Yeni Üye
Sen bence doktora görün, başka bir şeye ihtiyacın yok. Ne demeye çalıştığını açıkça yaz da herkes anlasın, insanları ne ile tehdit ediyorsun?

Seni niye bu kadar rahatsız etti :) Stalker mısın? Değilsen niye üstüne alınıyorsun?

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Celebhol

Seni kim niye taciz etsin, o kadar komik işlerle uğraşıyorsun ki amacın bence sadece dikkat çekmek ve bu siteye ne zaman gelsen olay çıkartıyorsun. Büyü biraz artık.

---------- Mesajlar Birleştirildi at 21:26 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 21:25 ----------

Seni niye bu kadar rahatsız etti :) Stalker mısın? Değilsen niye üstüne alınıyorsun?

Adanalı yazmışsın, Adanalı değilim ama Adana'ya yakınım, ne alaka şimdi?

---------- Mesajlar Birleştirildi at 21:28 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 21:26 ----------

Bizi boş işlerle uğraştırmak için yaratılmışsın adeta, canın sıkıldıkça saracak yer arıyorsun.

---------- Mesajlar Birleştirildi at 21:31 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 21:28 ----------

Tehdit eden insanı hiç sevmem, yasal bir durum varsa git hakkını ara, kimseyi zan altında bırakma.

Celebhol

Yeni üye
Yeni Üye
Demek bunları kafamdan uyduruyorum? İlk konuşma Ocak ayından, ikincisi geçen haftadan.

dh7qrn.png

Altı aydır farklı sitelerde gelip, bu ithamları gerçekleştiren ben değilim.

r2j0v4.png

Durduk yerde gelip, sapık gibi insanları taciz eden de ben değilim. En son seferinde, 1-2 ay kimliğini gizleyip, muhabbet kurup, ardından olayı bu takıntıya getiren de ben değilim. Stalkerlık yaptığı için bu sitelerden banlanan da ben değilim.

Mesajlarda bahsi geçen üyelerin kim olduğu konusunda bir fikrim yok hala. Bu takıntılı şahıs yapıyor bunları, ben değil.

Son düzenleme:

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Demek bunları kafamdan uyduruyorum? İlk konuşma Ocak ayından, ikincisi geçen haftadan.

Altı aydır farklı sitelerde gelip, bu ithamları gerçekleştiren ben değilim.

Durduk yerde gelip, sapık gibi insanları taciz eden de ben değilim. Stalkerlık yaptığı için bu sitelerde banlanan da ben değilim. Mesajlarda bahsi geçen üyelerin kim olduğu konusunda bir fikrim yok hala. Bu takıntılı şahıs yapıyor bunları, ben değil.

Yahu sana aşıktır belki bahane arıyordur, eski sevgilindir, terk ettiğin birisidir v.s. bu erkek işi değil bence, kesin eski aşklarından birisidir. Sana ulaşmaya çalışıyor işte niye tacizci diyorsun ki? Nikten anlaşıldığı üzere bir ümit sana ulaşmaya çalışmış.:)
Çocukça işler hem burada taciz yok, seni tanıyor ve senin de onu tanıdığını düşünüyor, ben yazışmalardan bunu anlamdım ama diğer nikler ne alaka onu çözemedim. Demek seni o niklerden birisi sanıyor yani aşık olduğu sen değil, belki de o niklerdeki kişi. Sevaptır sevenleri kavuşturmak, bul o nikleri, kavuşsun aşıklar.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar