Insanlar eylemlerinden sorumlular mıdır ?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde nietzsche... tarafından oluşturulan Insanlar eylemlerinden sorumlular mıdır ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,903 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Insanlar eylemlerinden sorumlular mıdır ?
Konbuyu başlatan nietzsche...
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cry

nietzsche...

Felsefe.net
Yeni Üye
Sayın Majör benim vermem gereken bilgileri verdiğiniz ve yazarken dikkat etmem gereken bir husus u belirttiğiniz için teşekkür ederim

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Insanlarin alanlarina gore sorumluluklari vardir. Allah'a karsi sorumluluklarin farklidir, ailene karsi farkli, arkadaslarina karsi farkli, is hayatinda farkli. Ve elbetteki sonuc itibari ile insanlar sorumlukluklarindan (davranislarindan) sorumludur. Zaten bir insani degerli kilan ana direklerinden biride onun almis oldugu sorumluluklar degil midir? Sorumsuz bir insani ne kadar onemseriz ki?

Aksiyom

Düşünür Üye
Yeni Üye
sayın andronova ben fikirlerimi söylerken şunada karşıyım benim düşündüklerimin dışındaki düşüncelere ve inançlara hastalık diyemem bu çoook büyük bir yanlış olur sizden ricam inançlı arkadaşlara saygısızlık olarak nitelendirdiğim din konusundaki söyleminizi düzeltmeniz
Konunun başlatıcısı olarak bu uyarıyı yaptığınız için teşekkürler.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç