Forumdan Birini Dürt

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Painfully tarafından oluşturulan Forumdan Birini Dürt başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 931 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı Forumdan Birini Dürt
Konbuyu başlatan Painfully
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Painfully

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
[MENTION=6663]LastOutlaw[/MENTION] azizim spor hayatınız nasıl gidiyor? Yapıyor musunuz daha doğrusu?

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
[MENTION=6663]LastOutlaw[/MENTION] azizim spor hayatınız nasıl gidiyor? Yapıyor musunuz daha doğrusu?

Hocam şöyle ki;

20 dakika koşu
20 dakika bisiklet
20 dakika kondisyon bisikleti
20 dakika eliptik
40 mekik

çekip bitirmeye çalışıyorum, tabii bu sisteme daha yeni geçtim.

Ağustos'un 26'sından bu yana yedi kilo vermiştim, sonra melankolik bir dönemime denk geldi ve spora bir hafta gibi bir süre ara verdim. Verdiğim kilolardan ikisini geri aldım.

Spora dün kayıt yeniledim. Ve kendimi geliştirme çabalarım devam edecek, ama melankoliye bağladım mı sporu herşeyi unutuyorum.

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
Hocam şöyle ki;

20 dakika koşu
20 dakika bisiklet
20 dakika kondisyon bisikleti
20 dakika eliptik
40 mekik

çekip bitirmeye çalışıyorum, tabii bu sisteme daha yeni geçtim.

Ağustos'un 26'sından bu yana yedi kilo vermiştim, sonra melankolik bir dönemime denk geldi ve spora bir hafta gibi bir süre ara verdim. Verdiğim kilolardan ikisini geri aldım.

Spora dün kayıt yeniledim. Ve kendimi geliştirme çabalarım devam edecek, ama melankoliye bağladım mı sporu herşeyi unutuyorum.

Ne güzel azizim. Antrenman programın yerinde(tabii sabit kalmamak şartıyla.)

Gün gelip, aklındaki ideal kiloya ulaşabilirsen fitness ya da vücut geliştirme programını da öğrenmek isterim.

Mara

Üye
Yeni Üye
[MENTION=5014]Painfully[/MENTION] :*

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
Ne güzel azizim. Antrenman programın yerinde(tabii sabit kalmamak şartıyla.)

Gün gelip, aklındaki ideal kiloya ulaşabilirsen fitness ya da vücut geliştirme programını da öğrenmek isterim.

Gelmesini umuyorum.

Sadece vücut değil, aynı zamanda artık Çizgi Romanları İngilizce okuyorum gelişsin diye, ha çok daha uzun zaman alıyor ama değiyor. Bir iki bir şey kapıyorum en azından. Kursa gitmeyi de planlıyorum.

Kendimi geliştirme amaçlı yapıyorum yani her şeyi.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç