Forumdan Bir Üye İçin İsim Vererek Yorum Yap

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Painfully tarafından oluşturulan Forumdan Bir Üye İçin İsim Vererek Yorum Yap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,853 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı Forumdan Bir Üye İçin İsim Vererek Yorum Yap
Konbuyu başlatan Painfully
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prens Ernak

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
[MENTION=4929]Ocean[/MENTION] beyefendi, sizde mi Berna hanım konusuna yorum yaptınız..

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
ne münasebet, berna benim hakkımda yorum yapmış hanımefendi.

aydın kişiliği ile nasıl böyle bir sapıklık yapmış:/

tabi önemli olan hakkınizda yaptığı yorumun doğruluk payı var mı, yok mu?

esekherif

Filozof
Yeni Üye
[MENTION=6624]Aze[/MENTION] sessiz evangelistleri kıyamete mi zorluyor nedir.

kahin

Kahin
Yeni Üye
[MENTION=6623]Togepi[/MENTION]

thecrazy

Felsefe.net
Yeni Üye
hamam kelimesine farklı anlamlar katıp bizi umutlandıran ve sonrasında pala bıyıklı tellak edasında bizden gülüşünü esirgemeyerek sırtımızı sıvazlayan üstad [MENTION=6667]apollon[/MENTION]

sana hasan'ın selamı var espirisinin ilk çıkış noktası neresidir?

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
Benim hakkında bir kaç kelam etmek istediğim kişi Sevgili [MENTION=6572]Ay[/MENTION] ,

Bilgi, düşünce ve materyal paylaşımlarının yapıldığı forumumuza geldiğinden belli radarımda olan yazarlardan birisidir.

Lakin kendisinin diğer yazarlardan bir farkı ise bana desteğini hiç esirgemeyip, defaatle şahsıma görüş ikramlarında bulunmasıdır.

Kendisinin hakkında pek bir şey bilmesem de söyleyebileceğim iki özelliği vardır ki bunlar:

Nicki Ay'dır,

Pamuk gibi bir kalbe sahiptir.

Kendisinin bir ömür boyu mutlu olmasını ve bundan sonra da parlak zihninin insanlara ışık saçmaya devam etmesini Allah'tan niyaz ediyorum...

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
Benim hakkında bir kaç kelam etmek istediğim kişi Sevgili [MENTION=6572]Ay[/MENTION] ,

Bilgi, düşünce ve materyal paylaşımlarının yapıldığı forumumuza geldiğinden belli radarımda olan yazarlardan birisidir.

Lakin kendisinin diğer yazarlardan bir farkı ise bana desteğini hiç esirgemeyip, defaatle şahsıma görüş ikramlarında bulunmasıdır.

Kendisinin hakkında pek bir şey bilmesem de söyleyebileceğim iki özelliği vardır ki bunlar:

Nicki Ay'dır,

Pamuk gibi bir kalbe sahiptir.

Kendisinin bir ömür boyu mutlu olmasını ve bundan sonra da parlak zihninin insanlara ışık saçmaya devam etmesini Allah'tan niyaz ediyorum...

Düşünceleri, fikirleri, gorusleri ben de hayranlık uyandiran sevgili [MENTION=6360]ihaveanidea[/MENTION], hakkımda övgüyle bahsetmeniz ve iyi dilekleriniz beni ziyadesiyle onure etti.
Çok teşekkür ederim :)

Sağlık, sıhhat, huzur, mutluluk hep sizinle olsun.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
@okur-yazar

Site tarihine geçmiş ender üyelerimizdendir.
Vaktini genel olarak siteyi karıştırmak ve üyeleri birbirine düşürmek için harcamış olmakla beraber, askerdeyken bile bizleri yalnız bırakmayıp çok duygulanmamıza vesile olmuştur. Tahmin edeceğiniz üzere izin günlerinde de aynı faaliyetlerine devam edip, yokluğunu asla hissettirmemiştir.
Şu an nerede olduğu bilinmemekle beraber, en büyük tahminler arasında uzaylılar tarafından kaçırıldığı yer almaktadır.

Kendisi ile yıldızımız pek barışmasa da enteresan kişiliği ile hafızamda yer etmeye devam edecektir.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
@true blue

Samimiyetinden, dürüstlüğünden tek bir gün bile şüphe etmediğim değerli üyelerimizden birisidir.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
evrensel-insan

Özü sözü bir insandı, savunduklarının arkasında kararlı duruşunu hep takdir etmişimdir. Aynı görüşlere sahip olmasak bile son dönem güzel sohbetlerimiz olmuştu, dilerim aklındaki soruların cevabını bulmuş ve huzurludur.

[MENTION=3270]birazdahaderinmavi[/MENTION]

Nazım Hikmet'i daha çok okumam için beni sürekli teşvik ederdi, çok seviyeli ve kaliteli bir üyeydi.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar