Felsefe Twitter...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Felsefe Twitter... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,963 kez görüntülenmiş, 312 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Felsefe Twitter...
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Çok şükür Bu benim hikayemi bitirdim 4 proje sunacağım dedim 3 proje sundum 1 proje daha eklıyorum gerıye 2 proje daha sunacağım yakın zaman ıcın ...yoksa bende proje ve fıkır cok var zamanı geldıkçe sunmaya devam edeceğım dediğim üzere çok düşünen biriyim her konuda ..buna istinaden durmak yok çalışmaya devam ama öyle ama böyle :):love: 10 soru 10 cevap konusunu da bugun işleyip bugün için nokta koyacağım çünkü epey yoruldum..

Aklımda olan yazacagım dedıgım konuyuda unutmadım endustrı ve sanayıde gelısım adlı konuyuda fırsatım oldugu ılk anda açmayı ve sunumlamayı dusunuyorum.

Böylesi.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugun epey yorgunum yorucu bir gün geçirdim 2 proje daha sunumlayıp çıkmak ve dinlenmek istiyorum 😘

Böylece.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Geçen hafta vaktım vardı bır kaç konu açacaktım ve bır kaç proje ekleyecektım ama ne yazık kı sıte hata verıyordu sıteye gıremedım lutfen bu sıte sorunlarını çözün bu sıtede olmaktan çok mutluyum hatta bu sıtede yazmaktan çok mutluyum bu hassasıyetı dıkkate alacagınızı umut edıyorum....yenı yazıları ve konuları vaktım oldukça yazmaya devam edıcem..

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Hayırlı Geceler Dilerim.

Öylee.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Şuan CNN TURK u ızlıyorum ve hayretle yapılan yorumları dinlemekteyim....

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
CNN TURK tekı Konuşma ile ilgili Öncelikle şunu söylemek isterim ki (öz Eleştiri yapmak istiyorum..)

Ben bir siyasi partinin başkanı olsaydım burada oy filan düşünmem en zor anında vatandaşımın yanına hızlıca ekibimle birlikte koşardım bölge(erzincan-malatya) ile ilgil ilk bilgiyi almak için öncelikle valilik binasına ugrar sonrasında vatandaşımın yanına giderdim...Yani 7 gün sonra bölgeye asla gitmezdim ilk anda giderdim...Yanlış hemde çok yanlış tavır yakıştıramadım.

Devamında bölgede ki incelemelerinden sonra planlamış olduğum bir tatilim varsa kendi adıma iptal ederdim hayatta ki hiçbirşey vatandaşımdan ve çektikleri zorluklardan önde değildir ve olamazda...

Bununla birlikte vatandaşlarım bana alışacak değil ben halkıma ve sesine ayak uydurmakla mükellefim bunun için oradayım bunun için halkımı temsil etmek için oradayım ve ilk anda bu duruşumu sergilerdim yapmacık göstermelik değil tamamiyle içten ve kalp i duygularla bunu yapardım..

Halkım zorluklarla mücadele ederken halkımı ben nasıl yanlız bırakabilirim halleriyle hemhal olabilmek öncelikle vicdani sonrasında ise sorumluluk diyebilirim

Belediye başkanı yada parti başkanı önemli değil önemli olan TÜRKİYE HALKI dır ve hiç kimse kendini HALK tan ustun göremez görenler geride kalır ve gerekli cevapları zamanı gelince alırlar ...

Biz HALK olarak herşeyi oylar ve not ederiz zamanı gelincede gerekli cevap ı veririz biz BÖYLE bir milletiz ...HALKI yok sayan gerekli cevapları alır...

Yeni Nesil siyasetçi de ne demek Böyle bir terim ilk kez görüyorum siyasete bu kadar MAKAM bağlamak çok yazık ....Yeni nesil üretken ve çalışkan olur olmalıdır da...Hiç yakıştıramadım Sende gördüklerimiz yoksa göstermelik mi?????Bizleri mi KANDIRDIN....??

Böyle...

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
X başkanın Aile vurgusu yapılıyor hepimizin ailesi var fakat olaganüstü durumlarda halk aileden daha önemlidir....bu hep böyle olmuştur ve böyle olacaktır devamında orada yaşamlarını yitiren insanların aileleri yok mu onlarda ailesi için mücadele vermiyor muydu biz mi yanlış okuduk?? O kadar sinirlendim ki halkı uyuyor filan sanıyorlar herhalde biz uyumuyoruz bu böyle bilinsin ....

Böyle saçmalık olur mu böyle bir bahane olur mu yahu her insanın ailesi var biz 7 gün boyunca ekrana kilitlendik aman birileri daha kurtulsun diye çaba verdik yardım topladık aman birileri açıkta kalmasın diye bırakın bu işleri ben karşımda HALKIMI seven ve HALKI için yanıp tutuşan insanları görmek istiyorum bu kadar basit..

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Sen ilk seçimde haksızlığa ugradığında halk ikinci seçimde gereekli cevabı vermedi mi ???verdi hemde fazlasıyla sen HALK kavramını bilemiyorsan yada ailen halktan daha degerlıyse o zaman zamanı gelınce gereklı cevabı da kusura kalma alırsın...

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Toplum Alışacak Lafına harbi sinirim çok bozuldu insanlar kendilerini çok fazla DEV aynasında görüyorlar olsa gerek valla destek bir anda gelir baktık olmuyor o destek çekilir ve zamanla unutulur gidilir..Bu insanlara bu halka bir ÖZÜR borcu olduguna inanıyorum

Öyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Anlık Replik(Kızgın) im için kusura kalmayın Normalde Siyaset üzerine konuşmaktan çok kaçınan ve oldukça dikkat eden biriyim ama söz konusu HALK ım ve MİLLETİM ise ve ben HALK ımı ve MİLLETİM i çok seviyor isem bir kaç kelam etmek zorundaydım...Sizlerde öylesinizdir bilemem ama biz bunları görmeyi çok istiyoruz..

Tüm siyasetçilere söylüyorum Lütfen diyorum sadece TÜRKİYE için düşünün bu HALK çok acılar zorluklar çileler çekti bu halk daha güzelini daha iyisini hakediyor bu halk öyle bir güzel halk ki nerede zorluk var ise gönüllü olarak elinde olsun olmasın vermeye çaba göstermiş bir halktır...

o yüzden ben #HALKIMI SEVİYORUM :love:dedim sizde böyle demelisiniz ve çabanızı sunmalısınız ama samimi bir şekilde Bu konuda hiçbir siyasetçiyi yada yöneticiyi hatta kendimi bile ayırmadan bu sözü tüm içtenliğimle söylemek isterim...

Böyle...

Son düzenleme:

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Hayırlı Geceler Dilerim..

Öyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bu siteyi ve bu sitede yazmayı çok seviyorum fakat bazen çok üzlüyorum çünkü bazı zamanlarda siteye ulaşamıyorum site hata veriyor bu konuda sitenin daha iyi olmasını hiç aksamamasını umut ediyorum...

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Hayırlı Geceler Dilerim..

Böylesi.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Hayatımda bir çok konuyu düşünüyorum neredeyse düşünmediğim bir anım hiç yok diyebilirim(Elimde olan bir durum değil ben istemesemde beynim kendi üretiyor) aklımı ve zihnimi bir çok proje ve sistemle doldururken kendime heyecan ve enerji katmanın güzelliğini yaşıyorum fakat bazen bende normal olmak ve hayatımda hiçbirşeyi düşünmeyen biri olmak isterdim çünkü bazen düşünmek bana gerçekten çok yük veriyor hele ki düşündüklerimi paylaşmazsam daha da zor oluyor...

Bazen sıradan basit kendi halinde biri olmayı o kadar çok isterdim ki bunu deniyorum ama sanırım başarılı olamıyorum....

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Tost yapıp yemeyi severmisiniz ben çok severim 2 gündür zihnim bana yine üretiyor bunu makineye cevırme ve kolaylaştırma yönünde bu konuda zihnim habire çizim yapıyor bu süreci tarif edebilmem çok zor fakat ben bu ürettiğim projeye isim bile verdim TOSTMATİK diye makineye bozuk para atıyorsunuz yada kagıt para koyuyorsunuz makine size tostu yapıp sunumluyor zihnimde bir çok detayları çizdim bende zaman sorunu var fakat bir gün bu projeyi de size paylaşmak istiyorum...

Mükemmel değilim belki ama şunu iyi biliyorum üretken bir yapım ve atılgan bir duruşum var bu huyumuda çok seviyorum..

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Aslan burcuyum ve GALATASARAY lıyım agustos ayında 37 yaşıma giricem şöyle geriye dönük baktığımda zamanın benim ve sevdiklerim için ne kadar çabuk geçtiğini farkedebiliyorum..

Zaman içerisinde o kadar güzel insanlar tanıdım ki bir çoğu benden ayrıldı hayata gözlerini yumdu bazen onları o kadar çok özlüyorum ki hayata dair yaşama dair onlardan o kadar güzel şeyler öğrendim ki bazen kendimi o kadar yalnız hissediyorum ki belki tek yoldaşım sadece yazılarım oluyor bana huzur ve ılham veriyor bazen uzaklarda olmayı hiçbirşeyi düşünmemeyi o kadar çok isterdim ki ama sanırım bu hayal benim kaderim de yok ben sürekli üretmeliyim çünkü bazen sıcaklık bekleyenler olabiliyor onları yalnız bırakmamak gerekir diye bu hayalleerimden vazgeçiyorum...

Bazen başkalarının hayalleri için üretmek gibisi yok diyebilirim.Bazen başkalarının hayalleri senin hayallerinden daha değerli olmalı diye düşünüyorum çünkü nimet paylaşıldıkça daha değerli olurmuş...ne kadar başarılı olunur bilinmez ama denemek bir yerden başlamak gerekir diye düşünmekteyim.

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Yaşım ilerledikçe gençlikte baktığım bakış açım ile şuan ki yaşımdan baktığım bakış açım arasında dağlar kadar fark olduğunu düşünmekteyim

Hayat insanı bir şekilde dizayn ediyor fakat farklılıklar da oluşturabiliyor en büyük farklılık bence kişinin kişilik yapısını koruyabilmesinden geçmektedir diye düşünmekteyim...

Bazen hayatımızda bir çok kazanımlar elde ederken bazen kayıplarlada karşılaşabiliyoruz önemli olan bunların büyüklük ve küçüklük oranları değil diye düşünmekteyim bence önemli olan hayattan ne kadar fazla ödev alıp cevaplandırmaya başladığımızdır diye düşünmekteyim..

Öyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Felsefe net i her zaman böyle açık sorunsuz hatasız bir şekilde görmek istiyorum ne zaman girdiğimde bir sorun var mı sitede diye düşünmek istemiyorum girdiğim an paylaşım kanalı hep böyle açık olsun istiyorum çünkü bu sitede yazmayı ve bu sitede var olmayı çok seviyorum ...

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Yıl 2020 ye girdiğimde aklımda daha güzel daha iyi şeyler benim adıma olabilir diye düşünüyordum aslında ALLAH a hamd olsun her halime çok şükrediyorum fakat ocak ayına girdiğimden bu yana bu zamana kadar bir çok dizi süreç yaşadım

Bunlardan ilki bel tutulması sorunları yaşadım doktor ve ilaç derken bu sorunu atlattım bundan sonra herşey daha güzel olacak derken bir anda iş yerine gitmek üzere bindiğim iş yerine geldiğimizde servisten inmek üzereyken ayagımın çukura girmesiyle bileğimin dönmesi bir oldu ve bir anda sag ayağımı çatlattım çok şükür büyük bir çatlak yok 13 gün sonra dip diri oldum bu konuda benimle ilgilenen medicana hastanasine teşekkürlerimi iletiyorum tamam herşey bitti artık yeniden önüme bakayım dediğim anda ayağım iyileştikten yaklaşık 2 hafta sonra diş ağrılarımla baş başa kaldım hemde iki diş bu ağrı anlatılmaz bir zorluktaydı 2 dişimden birini kaybettim çekilmek zorunda kalınca çok üzülmüştüm ilk defa birşeyler kaybettim bu beni derinden üzmüştü diger dişim ise kanal tedavi oldu tamam bunada çok şükür dedim yoluma devam edeyim dedim bir anda hiç beklemediğim bir günün sabahında duştan sonra sağ kulağımın çok az duydugunu farkettım bunu ilk başlarda önemsemedim geçer diye düşündüm fakat kulagımdakı agrı gun geçtıkçe belırgınleşmeye başlamıştı yınede onemsemedım gecer dedım bır gun ıs yerınde kulak testıne gırınce kulagımın az duymasından dolayı sağ kulagımın ısıtme kaybı oldugunu soyleyınce durumun cıddıyetının farkına vardım hafta sonu arasından sonra zaman kaybetmeden hastane yoluna koyuldum kulak burun bogaza gıttım kulagımda kı sorunun kulak kırının oldugu soylenıldı ben orta kulak ıhtıhaplanması zannedıyordum cunku bu konuda ınternet uzerınden o kadar çok arastırma ve makale yazıları okumuştum kı kendıme 2 tanı koydum yaa kaba kulaktım yada orta kulak ıhtıhaplanmasıydı ama ben sonuncuyu kendıme teşhış koymuştum...

Hastaneye gıdesıye kadar aradan epey zaman 1 hafta kadar geçmıştı bu zamana kadar yaşadığım zorlukları anlatamam o zaman halıme çok şükretmem gerektiğini daha yakınen farkettim insan hayatının her anında bir gün engelli olabiliyor o yüzden halimize şükretmek gerekiyor..

Hastaneye vardığımda doktor a kendı tanılarımı soyledım kendısı baktı ınceledı korkma bunlardan hıcbırı degıl kulak kiri tıkanması var dedı bende derın bır nefes aldım ama halen korkuyordum yaa kulagım da bır sorun varsa dıye kulagım temızlendıkten sonra şimdi çok rahat eskisinden daha iyi bir şekilde sağ kulağım iyi diyebilirim bu konuda sağlığım konusunda bana destek olan yardım eden Medicana Hastanesine çok teşekkürlerimi iletmek istiyorum...

Bu sorun bitti önüme bakayım derken bir anda yine önemsemediğim bir baş ağrısı ile karşı karşıya kaldım öyle bir baş ağrısı değil baş boyundan agrımaya sonrasında ise göze vuruyor gözler kararıyor sonrasında midem bulanıyordu bu konuda bir kaç sevdiğim insana danıştım MİGREN olabileceğini söylediler kendileride aynı bu durumu yaşamışlar yani yakın zamanda bunu araştırmak için Medicana yolunu tutmam gerekiyor Nöroloji de

Bu söylediklerim sadece 2020 yılında olanlar bundan önce böyle bir durumla hiç karşılaşmamıştım sanki kimyam değişiyor....Yaşlanıyorum galiba eski formumdan eski tempomdan hiç eksilme yok fakat 2 aylık periyotta yaşadıklarım beni o kadar fazla yordu ki acaba başka ne olacak diye düşünmeden edemiyorum benim için bana DUA edermisiniz sağlık sorunu yaşamama adına.....Sizlerin DUA larınıza ihtiyacım var üzerimde NAZAR var diye düşünmeden edemiyorum.....

Büyük Hayallerim var ama kendim için değil İNSAN lar için elimden geldiğince karınca kadarıyla diyelim olur olmaz bilemem ama şunu söylemek istiyorum yaşadığım hayat içerisinde İNSAN lara olabildiğince yardımcı olmaya devam edeceğim benim yolum benim çizgim hep böyle oldu ve böyle de olacak

Biliyorum bir gün nefesim kesilecek ve bu dünyaya gözlerimi yumacağım ama o ana kadar elimden geldiğince yolumda ilerlemeye çizgimi bozmadan ilerlemeye devam etmek istiyorum başarılı olabildiğim kadarıyla diyelim Hayatımda kendimi hiç düşünmedim yada düşünecek vakti belkide bulamadım hayırlısı diyelim....Yinede herşey için rabbimize ŞÜKÜRLER OLSUN..

Sağlık huzur ve mutluluk dolu nice güzel yıllımız olsun dileğiyle...

Böyle..

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Şimdi de az önce internetim gitti şaka gibi yaaa 😂 telefondan bağlanıp yazmak durumunda kalıyorum sorun değil bu sene bu tarz şeylere iyice alismam gerekiyor diye düşünüyorum
Böyle

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar