Felsefe.net'e nasıl geldiniz?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde mavimor tarafından oluşturulan Felsefe.net'e nasıl geldiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 25,763 kez görüntülenmiş, 149 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Felsefe.net'e nasıl geldiniz?
Konbuyu başlatan mavimor
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Coldman

X

FAdmin
Onursal Üye
Merhaba. Halil Cibran sebebiyle karşılaşmıştım site ile. Ara ara göz atıyordum. Fakat içerik üye olmayanlara görüntülenmez hale gelmiş sanırım. Bu zorlama sebebiyle üye olmuş bulundum.

Hosgeldiniz madem :)

kahin

Kahin
Yeni Üye
tanrının ilahi bir gücü diyelim, herşeyi daha önceden bildiği için bu foruma geldim,ben masumum :D
bu tanrının işi :D yani ben özgür irademle gelmedim , özgür iradem bu foruma gelmesi gerektiği için bu foruma geldim. :D

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
Tarayıcının adres çubuğuna, rastgele seçtiğim kelimelerin sonuna .net, .com gibi şeyler yazarak internet aleminin bilmediğim köşelerini keşfetmeye çalışıyordum.

ls2

Kahin
Onursal Üye
o kadar uzun zaman geçti ki hatırlamıyorum :O

T

Togepi

Ziyaretçi
Ben değil, felsefe.net bana geldi diyebiliriz. dgdsd Sevgili çiçeğim [MENTION=5689]Mara[/MENTION]’nın davetiyle tabii :*

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
Ben değil, felsefe.net bana geldi diyebiliriz. Sayın [MENTION=4925]Alper[/MENTION] beyefendinin daveti ile.

Son düzenleme:

kahin

Kahin
Yeni Üye
atheist :D biilmiyorum tesadüfen ben değilde, felsefe.net bana gelmiş olabilir.
agnostik bilinmeyen bir sebeple :D bilmeden bir tuşa dokundum ve o tuş bana sihirli bir sitenin kapılarını açtı bende tıkladım :D
müslüman: allahın emriyle ve peygamberin kabliyle ve ruhuma üfelemesiyle bu siteyi buldum bu allahın bir işareti , :D :D

hristiyan: tanrının kutsal oğlu adına, yemin ederimki; bu onun işi ben masumum. :D

yahudi: tüm hahamlar adına yemin ederimki bu musanın işi olsa gerek. :D

satanist: :D efendimizin emriyle,dün gece ayin yaptık , kedi kanı bulamadık, onun yerine
atası olan jaguar kestik, bu kesin satan brahmanın işidir. demekki efendimiz bu sitenin
başlıca sebebi sen çok yaşa efendimiz. amenossssss trahmanosss herkese teşekkür edeross.. :D

budist: buda gelir buda geçer :D buda sizi korusun felsefe net. üyeleri. :D

Son düzenleme:

Coldman

C.technical analyst fancier
FS - Yönetici
Onursal Üye
Üniversite Bölümü
https://www.Felsefe.net
ısrar ısrar falan diyeceğim de, değil tabi ki çok sevgili çok çok işte neyse telefonda konusurken böyle böyle bir yer var sende gel dedi, bende kıramadım geldim. o kendini biliyor. :) hatayın gülü.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç